TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle, sutra bi trebao biti Dan D za Transadriju, odnosno Dan S. Uprava očito nije reprogramirala dugovanja bankama, sa radnicima očito nije postignut sporazum o isplati plaća, a o dugovanjima prema dobavljačima da ne govorimo.

Međutim, ravnajući se prema stečaju Peveca, Uprava TNSA ima još jednu šansu za odgodu neizbježnog.

Sutra bi mogli najaviti tajanstvenog inozemnog partnera koji će u posrnulu Transadriju unesti 300 milijuna eura svježeg kapitala.

http://www.jutarnji.hr/pevec–imam-strateskog-partnera-koji-ce-uloziti-300-milijuna-eura/419158/

Dok vi klafrate, Plejboj investigates – Prijedlog za Stecaj povucen ja od samih prredlagatelja …
Transadria nastavlja svoju plovidbu prema otvorenom moru … [thumbsup]

Plejboj’s Prediction – IT WILL SURVIVE [cool]

Kressho


al’ će transadrija biti bogata kad ovima uskok istrese džepove ravno u trezor transadrije [lol]

Evo naloga na kupnji ,kakav je rezultat u Rijeci PO nalogu izgleda pozitivaan



al’ će transadrija biti bogata kad ovima uskok istrese džepove ravno u trezor transadrije [lol]

Evo naloga na kupnji ,kakav je rezultat u Rijeci PO nalogu izgleda pozitivaan
[/quote]

Odlican – Prvi prijedlog povucen, stigla tri nova do Suda, po jedan iz svakog od lijepih gradova diljem Lijepe Naše…
Ali nekako mi se cini da ce i oni na kraju biti povuceni, one by one … Nema tu temelja za stecaj, Transadria je prebogata firma da bi pala pred takvim minornim dugovanjima.

Kressho

Plejboj@
Čudi me Vaša promjena u načinu pisanja, do sada ste bili glavni zagovornik stečaja! Da se niste kojim slučajem namjestili na prodaju?

Može li netko staviti k/p.Puno hvala.


Plejboj@
Čudi me Vaša promjena u načinu pisanja, do sada ste bili glavni zagovornik stečaja! Da se niste kojim slučajem namjestili na prodaju?

Ma eto, baš sam htio to napisati!? Drvlje i kamenje po dionici i onda mijenja retoriku!? To je radio i na KSST! Ili je on kupio i zaglavio unutra ili njemu netko blizak!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

K/P



Plejboj@
Čudi me Vaša promjena u načinu pisanja, do sada ste bili glavni zagovornik stečaja! Da se niste kojim slučajem namjestili na prodaju?

Ma eto, baš sam htio to napisati!? Drvlje i kamenje po dionici i onda mijenja retoriku!? To je radio i na KSST! Ili je on kupio i zaglavio unutra ili njemu netko blizak!?
[/quote]

Drvlje i kamenje da se izbiju posljednji komadi ispod cijene, a onda normala, ono sto vidim i osjecam …
Iskreno, salu na stranu, prije sam zakljucivao iz novina, a novinari mnogo muljaju u ovoj zemlji, i krivo prikazuju ljudske karaktere, osobine, stanja u kompanijama..
Sad zakljucujem iz prve ruke, jer sam bio tamo i vidio …
Nema govora o stecaju. Jos ce tu biti peripetija, jbg, dosli novi prijedlozi, tako da kupnju savjetujem samo onim manje labilnima, da ne bi bilo kao sa KSST , ali do samog pokretanja stecajnog postupka sumnjam da ce doci, barem ne u ovoj godini…
Za dalje ne znam niti za jednu nasu kompaniju, svaka bi mogla u stecaj nastavi li se ovakav trend jos dvije godine, tako da nije tu Transadria u nista losijem polozaju od drugih, cak dapace…
Buducnost ove kompanije vidim u potpunom zaokretu u nacinima poslovanja, ali jos vaznije u samim granama djelatnosti …
Vidim more, ispred nje, vidim zgradu koja je namijenjena prodaji, i vidim nesto drugo umjesto prodaje, nesto u njoj, a ne nuzno obican hotel…
Neki ce ljudi neminovno morati otici, ali ce na njihovo mjesto doci drugi .. Vazno je da se nadje izlaz u smislu sporazuma sa vjerovnicima, koji ce isto s vremenom malo popustiti – Hej!, ne poteze se odmah stecaj radi 6 neisplacenih placa, sjedne se pa se dogovori …
..i shvatiti da ova kompanija jakog imena moze opstati i da nemaju toliko razloga za brigu ..
No jedno je najvaznije , a to je da se Upravna zgrada u centru Rijeke ne proda. Jer ona je srz kompanije, okosnica i simbol njezina imena, u njoj lezi buducnost Transadrie, mjesta koje ce privlaciti sve medjunarodne, svjetske putnike koji ce ovdje dotjecati nadolazecim promjenama u smjerovima migracija stanovnistva, kako turista, tako i drugih …
Rijeka kao nekad, i Transadria kao njezina prijestolnica … Eto to ja vidim, a vi pisite da sam lud, ali potpuno sam siguran da je moja vizija jasna i svijetla kao danasnji rijecki dan …

Kressho


Eto to ja vidim, a vi pisite da sam lud, ali potpuno sam siguran da je moja vizija jasna i svijetla kao danasnji rijecki dan …

Eto kako nam je burza na niske grane spala. Sad čak i za burek zaradit moraš imati poetske postove. 😀



Eto to ja vidim, a vi pisite da sam lud, ali potpuno sam siguran da je moja vizija jasna i svijetla kao danasnji rijecki dan …

Eto kako nam je burza na niske grane spala. Sad čak i za burek zaradit moraš imati poetske postove. 😀
[/quote]

Da, da, zgrada u secesiji, a poeta u depresiji [cry]

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Rijeka/Radnici-iz-Pule-povukli-zahtjev-za-stecaj-uprava-Transadrije-dobila-jos-mjesec-dana
Evo gore članka! Iako sam i sam pomalo zbunjen ovim glupostima koje novinari iznose!
Zamisli, oni radnici koji još uvijek rade zagovaraju stečaj, a oni koji su dobili otkaze i više ne rade u Transadriji nagodili se sa upravom jer su im isplaćena zaostala potraživanja. Ispadne da je bolje dobiti otkaz nego i dalje raditi.
Poanta je jedna, i radnika i neradnika možeš kupiti novcem, druge pouke ne vidim iz ovoga teksta.

New Report

Close