TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet se počelo sa žalopojkama i srceparajućom prozom. Čim dionica ne naraste preko 20% u danu, staro društvo se malo osokoli i krene sa poznatim parolama: Dole uprava i kapitalisti, crveni, žuti i zeleni!
Morat će mo sutra još koju pozitivnu blokadu odraditi, čisto da malo rasteramo ovo društvo koje je ponovno operjalo i dobilo krila. [wink]

Sa 130 komada cijena je srušena s 1500 na 700 . U međuvremenu je branjena s 48 komada .

Sa 143 komada je cijena dignuta na 1930, i danas s 14 komada srušena na 1300, i malkice dignuta na 1400 s 6 komada, ali isto po bidu .

Dakle, materijala ne treba puno za rušenje, a ni za dizanje .

Treba dobrih vijesti i hladne glave . I čeličnih živaca ako ekipa " koja zna " odluči igrati igru .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Malo po malo ovi "međedi" već preuzimaju daleko jeftinije nego što su mislili. Kada dođe vrijeme otkupa više niti neće biti slobodnih dionica. Trenutno ih je ostalo još samo 8827. Malo nas je koji ćemo dočekati otkup, tako da će nas riješiti sa par milijunčića. [rolleyes]

Ovaj papir je trenutačno najbolji za trejdanje, barem do 19.04.2011. Poslije tog roka treba papir vratiti ljubiteljima transadrije, pa nek’ oni čekaju preuzimanje po 7.000. Mi s parama moramo dalje u nove pobjede. [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

http://www.slobodnadalmacija.hr/%C5%A0ibenik/tabid/74/articleType/ArticleView/articleId/134240/Default.aspx

Evo nešto namijenjeno prvenstveno kolegi "bananarami", a nije srcedrapajuća proza:
Ministarstvo financija RH demantira da je na jučerašnjem sastanku postignut dogovor o deblokadi računa "Transadrije". Ministrica Dalić, takvom sastanku nije niti nazočila.
Novi list od 06.04.2011. str.13


Evo nešto namijenjeno prvenstveno kolegi "bananarami", a nije srcedrapajuća proza:
Ministarstvo financija RH demantira da je na jučerašnjem sastanku postignut dogovor o deblokadi računa "Transadrije". Ministrica Dalić, takvom sastanku nije niti nazočila.
Novi list od 06.04.2011. str.13

Nova epizoda serijala: "Imperija uzvraća udarac!" Ako nije, bit će. Ako imaš koju dionicu još uvijek je možeš prodati po 1000. Uostalom 19.04. je tu, tik pred vratima! I ovo mi djeluje kao "srceparajuća" proza! [tongue]

Meni stvarno nije jasno, kada će novinari početi snositi odgovornost za pisanje neprovjerenih informacija, da ne govorim LAŽI, a posebno kada se radi o tvrtkama, čije dionice kotiraju na Zagrebačkoj burzi!? Mislim, zakon postoji, ali ga očito nitko ne provodi!!!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Tko je tu lud?
Ministarstvo financija: Ministrica Dalić nije bila ni na kakvom sastanku o TransadrijiPogledaj sve iz: RijekaPogledaj sve vijesti Ništa od olakšica Transadriji? / Foto Arhiv NLAutor: Marinko Glavan
Objavljeno: 5. travnja 2011. u 19:58
Transadrija
Kada je riječ o dugovima, u Ministartvu kažu da "u okviru svojih ovlasti postupaju u naplati poreznih dugova svih poreznih obveznika na jednakopravan način"

RIJEKA Nakon što je iz ureda ministra Božidara Kalmete i od Ozrena Matijaševića osobno potvrđeno da su s ministricom financija Martinom Dalić uoči sjednice GSV-a razgovarali o deblokadi računa riječke Transadrije, iz Ministarstva financija stiglo je reagiranje u kojemu su te tvrdnje opovrgnute.

Do kraja ovoga mjeseca će se znati da li je ovo "pukovnik ili pokojnik", a tko sumnja preporučujem mu da se "iskipa" na 1000 dok još ima kupnje. Blokada je danas zagarantovana, e sada koja, ovisi o raspoloženju dezorjentiranih ulagača. [rolleyes]


Evo nešto namijenjeno prvenstveno kolegi "bananarami", a nije srcedrapajuća proza:
Ministarstvo financija RH demantira da je na jučerašnjem sastanku postignut dogovor o deblokadi računa "Transadrije". Ministrica Dalić, takvom sastanku nije niti nazočila.
Novi list od 06.04.2011. str.13

Kolega jeste li čuli za novi zakon koji je donijela vlada Evo ukratko,treba platit porez za ovu godinu a onda dobiješ odgodu na 36mj uz kamatu 8,3% Upravo Kosor o tome priča u Saboru


Blokada je danas zagarantovana, e sada koja, ovisi o raspoloženju dezorjentiranih ulagača. [rolleyes]

kada jedan od onih 5 naloga na 1690 pukne i raspali po kupnji vidices koja blokada se smjeska
savjetujem da opali dok ima naivnih koji oce kupit po 1000

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

New Report

Close