TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim zanimljivi likovi se javljaju ovdje, sve junak do junaka.Čujemo se na 3000kn
ps:drOETKER, ja svoje dionice ne mislim prodavati, a imam ih više od 100

E, sad će nama uprava, onako mlada, lijepa i pametna, na upit zagrebačke burze, dati nove materijalne činjenice koje će nam objasniti zašto je cijena dionice TNSA-R-A već na 1.939,98, a sa istim tim novim materijalnim činjenicama oni će nam objasniti i zašto će do 19.04. cijena dionice TNSA-R-A ići barem do 3.000 kuna. [lol]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


Vidim zanimljivi likovi se javljaju ovdje, sve junak do junaka.Čujemo se na 3000kn
ps:drOETKER, ja svoje dionice ne mislim prodavati, a imam ih više od 100

________________________
Fala ti k’o bratu što ti svoje dionice nećeš prodavati. Tako ću ja lakše prodati svoje na 5.000, jer oni tamo u upravi nemaju para i za tvoje i za moje dionice. Kamo sreće da je više ovako humanih k’o što si ti, pa ja bi već danas, kad se makne blokada, mogao svoje po 5.000 frknuti. [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Kolega bananarama,mislim da vam više nije potrebna polemika(uostalom kao ni meni) sa spidermanom,dr.oetkerom i sl. jer što god da se napiše na temi TNSA njima nije po volji osim u slučaju druka.Već sam jednom napomenuo da bi oni htjeli kupiti najradije po 100-200kn pa da je preprodaju po 10-tak puta većem iznosu i zato TNSA uspoređuju sa DKVS.VLDS i sl.Koliko ih to pogađa najviše se vidi kada nam dodjeljuju silne jedinice.Zato ih treba pustiti da uživaju u svojoj malograđanštini i jednostavno ih ignorirati a mi koji imamo dionice već ćemo doći na svoje i zaraditi.Uostalom promet je ionako mizeran po ovim cijenama i zato tko ima keša samo dokup.
ps. ovaj moj post ne odnosi se na radnike(i bivše)koji ovdje pišu na toj temi

_______________________________

korisniče farabuto,
bićemo zadovoljni da kupimo po 100 i prodamo po 200 [wink]

[/quote]
Toliko o vjerodostojnosti drOETKER-a (post od otprije mjesec dana, ima toga još)



Vidim zanimljivi likovi se javljaju ovdje, sve junak do junaka.Čujemo se na 3000kn
ps:drOETKER, ja svoje dionice ne mislim prodavati, a imam ih više od 100

________________________
Fala ti k’o bratu što ti svoje dionice nećeš prodavati. Tako ću ja lakše prodati svoje na 5.000, jer oni tamo u upravi nemaju para i za tvoje i za moje dionice. Kamo sreće da je više ovako humanih k’o što si ti, pa ja bi već danas, kad se makne blokada, mogao svoje po 5.000 frknuti. [pray]
[/quote]
Jesu li ti to popustili živci

Al je ovdje zabavno… [lol]

Jesu li ti to popustili živci

Aaa,
trejdanje počinje !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Al je ovdje zabavno… [lol]

Je je, ko u kupleraju.A glavni makro, zna se ko je [cool]

Kapitalizacija dobiti od nekih 70%. Bit će ovakvih valova još dosta. Ipak je keš, keš za one koji ovdje ne namjeravaju dočekati strateškog partnera! [rolleyes]

ma o kojo ti crnoj kapitalizaciji pričaš…danas prošao 31 komad, prosječna cijena 1.536,03kuna, a vi mali dioničari imate hiljade i hiljade komada dionica transadrije, a plaćali ste ih u prosjeku 4.000kuna po komadu…ma vi ne smijete burzu gledati dok transadrija ne dođe do 4.000, a na tu cjenovnu razinu će doći – n i k a d a [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Kapitalizacija dobiti od nekih 70%. Bit će ovakvih valova još dosta. Ipak je keš, keš za one koji ovdje ne namjeravaju dočekati strateškog partnera! [rolleyes]

Kapitalizirali ste, pretpostavljam, dva bureka sa sirom i jogurt.


ma o kojo ti crnoj kapitalizaciji pričaš…danas prošao 31 komad, prosječna cijena 1.536,03kuna, a vi mali dioničari imate hiljade i hiljade komada dionica transadrije, a plaćali ste ih u prosjeku 4.000kuna po komadu…ma vi ne smijete burzu gledati dok transadrija ne dođe do 4.000, a na tu cjenovnu razinu će doći – n i k a d a [lol]

Kapitalizacija dobiti za nekoga je i ako je kupio samo dva ili tri komada po 800, a prodao po 1400.
Ima ovdje i takvih, nisu svi veliki kao Vi gos. Oetker da vrte milijune (mislim na lipe).
Prije bih rekao da Vas je netko preduhitrio, pa ste malko "jalni"! [yawn]

New Report

Close