TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.slobodnadalmacija.hr/Dalmacija/Split%C5%BEupanija/Split%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/132667/Default.aspx

Ajde, da vidimo konačno epilog!

"O svemu su upoznati Vlada, glavni državni odvjetnik Mladen Bajić i sve relevantne institucije."

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

"Ekipica" je ovog puta naišla na tvrdo. Umijesto cigara, mogli bi za promjenu popušiti nešto drugo. [wink]

…e sad će bit oba su pala…ako ih škugor i bajić ne obore neće nitko [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Bilo je i krajnje vrijeme. Jedino se bojim da USKOK i DORH nemaju dovoljno kapaciteta da obrade sva sranja i malverzacije koje su ovi uspjeli nagomilati u posljednjih nekoliko godina.


Bilo je i krajnje vrijeme. Jedino se bojim da USKOK i DORH nemaju dovoljno kapaciteta da obrade sva sranja i malverzacije koje su ovi uspjeli nagomilati u posljednjih nekoliko godina.

Može se obraditi, može. Doduše, ima toga dosta, ali izvedba nije baš naročito sofisticirana, negdje je kriminalna namjera i više nego očigledna.
No, ne smije se zaboraviti da Ključariček s bulumentom i dalje ima "svoje" odvjetnike, revizora, pa i ponekog političara. Previše mi se ponaša cool, za sve ovo.
Ipak vjerujem, da će i on i Račić konačno morati pogledati pravdi u oči.

Poštovani gosp.Clint, mladi gazda izabran je od UP i Uprave, radnici nisu imali nikakvog utjecaja na to. Da se zaposlenike pitalo mladi Ključ nikada nebi postao šef. On upravlja svim i svakome, postavlja svoje ljude oko sebe (normalno istomišljenike), razne poltrone sumnjivih prošlosti, koji ga slušaju i bivaju nagrađeni za obavljene poslove. On osobno nije nikada imao ni puno znanja, ni volje da bi se mogao uspješno uklopiti u TNSA. Živim u nadi da će DORH, USKOK i gosp.Bajić napraviti reda u firmi.
Žao mi je što se sprema Luci Šibenik, ljudi su radili i zaradili novce, a sad bi bespogovorno morali novce dati, da bi se “društvo” još malo provodilo…. Ima li tome kraja ?


Ima li tome kraja ?

Mislim da ima!? Smatram da će Kalmeta ovdje odigrati ključnu ulogu i ispasti spasitelj Luke Šibenik!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Luku Šibenik se nema šta spašavati, bitno je da je osujećena namjera TNSA. A spasitelj TRansadrije bit će stečajni upravitelj. A prema svemu sudeći, nakon stečaja će biti pokrenute istrage. Scenarij identičan onome u Pevecu.

lebowski,
mislio sam, spasiti od Ključa i ekipe, koji bi je uništili kao i TNSA!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Naš Kalmeta, pošten, pametan, nepotkupljiv ???????????????



Ima li tome kraja ?

Mislim da ima!? Smatram da će Kalmeta ovdje odigrati ključnu ulogu i ispasti spasitelj Luke Šibenik!?
[/quote]
Kolega Spiderman, samo što i "ekipica" sigurno ima nekog svog "Kalmetu" koji im očito dobro čuva leđa.

Ma, sve je meni jasno što vi pišete, ali smatram da je cijela stvar jednostavno izmakla kontroli ekipici i da neće moći proći nekažnjeno!? Tko zna!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close