TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Priprema se sličan scenarij kao na Sunčanom!


Priprema se sličan scenarij kao na Sunčanom!

Zato što i ovdje postoji strani strateški investitor koji je uložio pare u firmu? Ili zato što je i špedicija strateška grana hrvatske ekonomije isto kao i turizam? Ili ima neki treći pametniji razlog?

Da, kao i na sunčanom Golom otoku…

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Priprema se sličan scenarij kao na Sunčanom!

_____________________________________
Da, kao i na sunčanom Golom otoku [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Semafor se zeleni, a pješaci još uvijek stoje! Ostat će te vječiti pješaci!


Semafor se zeleni, a pješaci još uvijek stoje! Ostat će te vječiti pješaci!

_________________________________
Ma, bolje ti je da šutiš, zar ne vidiš da si se pretvorio u zeleni semafor….godinama stojiš na istom mjestu i samo se zeleniš, a šta sve pišeš trebao bi se koji put i carveniti [rolleyes]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Semafor se zeleni, a pješaci još uvijek stoje! Ostat će te vječiti pješaci!

_________________________________
Ma, bolje ti je da šutiš, zar ne vidiš da si se pretvorio u zeleni semafor….godinama stojiš na istom mjestu i samo se zeleniš, a šta sve pišeš trebao bi se koji put i carveniti [rolleyes]
[/quote]
drOETKER
onaj tvoj potpis,to sebe opisuješ zar ne [lol]

Još je i podebljao!


Transadrije više nema u poslovnoj zgradi Robnog terminala Žitnjak, Zagreb. Nisu plaćali najamninu, pa su deložirani. Neki radnici smješteni su u kontejner. Nadam se da je tamo i račić i da je kontejner predzadnja postaja u njegovoj poslovnoj karijeri.

Tino70 opet nisi informiran kvalitetno i širiš krive informacije. Istina je da su se prostorije u kojima smo boravili ispraznili, te da se dio radnika preselio na Jankomir i od tamo odrađuje posao. Dio je ostao na Žitnjaku smješten svojom voljom u skladištu u "kontejneru" i također odrađuje posao. Deložirani nismo, sve je dogovorno na normalan ljudski način koliko sam uspio to primjetiti. Istina je da nam je svima svega dosta, da želimo svoje novce i da želimo nastaviti raditi u normalnim uvjetima. Na odgovornima je da ispune ono što obećavaju ovih dana….

Nije mi jasno "radniče", što se toliko zalažeš za ove dangube iz uprave! Da sam ja na tvom mjestu, rješavao bi te stvari na drugi način! Ovih dana? Pa, oni vam to obećavaju zadnje 2 godine, sebi su napunili džepove milionima pokradenim iz tvrtke, da ti i ostali radnici nebi mogli dobiti svoje teško zarađene novce zadnjih pola godine! I onda ti meni hoćeš ovdje pokazati kako si ti taj radnik i kao ti njih podržavaš, jer su oni pošteni!? Ma da, nema problema, hahah! Dobar si! [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Transadrije više nema u poslovnoj zgradi Robnog terminala Žitnjak, Zagreb. Nisu plaćali najamninu, pa su deložirani. Neki radnici smješteni su u kontejner. Nadam se da je tamo i račić i da je kontejner predzadnja postaja u njegovoj poslovnoj karijeri.

Tino70 opet nisi informiran kvalitetno i širiš krive informacije. Istina je da su se prostorije u kojima smo boravili ispraznili, te da se dio radnika preselio na Jankomir i od tamo odrađuje posao. Dio je ostao na Žitnjaku smješten svojom voljom u skladištu u "kontejneru" i također odrađuje posao. Deložirani nismo, sve je dogovorno na normalan ljudski način koliko sam uspio to primjetiti. Istina je da nam je svima svega dosta, da želimo svoje novce i da želimo nastaviti raditi u normalnim uvjetima. Na odgovornima je da ispune ono što obećavaju ovih dana….

[/quote]
Ma dajte "radniče", skulirajte se konačno. Zar Vama nije jasno da svojim reagiranjima samo potvrđujete moje postove. A ova konstatacija da su radnici " smješteni svojom voljom u skladište, kontejner" je vrhunac. Najbolje bi bilo da ste ih tu smjestili mimo njihove volje, nešto kao u robovlasničkom sustavu.
Ali već smo poodavno ustvrdili : račićev problem nije kratki fitilj, već kratka pamet…..

Špedicija nije strateška grana hrvatske ekonomije, ali ova na Rijeci, prema toku događanja, može se lako pretvoriti u kontejnerski servis.Za voditelja poslova trenutno najbolje odgovara "radniktns" , ex šoramen, a sada već kontejnermen [wink]

New Report

Close