TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A lijepo sam Vam juče rekao da će u blokadu. Ako se budete i dalje kočoperili i sutra će! [rolleyes]

E, moj bananarama! Jedina mjerodavna blokada ovdje je ona na vašem računu, a ona vam je 54 mil. kuna! Jučer, danas, sutra! [rolleyes] Nije mi jasno šta pokušavaš dokazati!?


A da se malo vratimo u stvarni život ? Žiro-račun Transadrije blokiran je za 54 mil. kn. Pretežito jamstva izdana TIP-u. Gadno!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)




Slijedeća stanica 1300!

Slijedeća stanica, Remetinac!
[/quote]
A lijepo sam Vam juče rekao da će u blokadu. Ako se budete i dalje "kočoperili" i sutra će! [rolleyes]
[/quote]

Sve više mi se sviđa ova ideja banarame, ajde još pokaja blokada pa da svi izađemo iz ovoga !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

spiderman @ Ništa, osim što volim ulagati u perspektivne tvrtke! A vi? [yawn]
loris@ Vi ste već izašli sa većim dijelom, sa ostatkom možete po 700 – 800, nudi Vam se!




Slijedeća stanica 1300!

Slijedeća stanica, Remetinac!
[/quote]

Kolega, momci su nezaustavljivi, a do Remetinca moraju još nešto uništiti; na redu je Luka Šibenik
[/quote]
Kolega Dionis, pokušavaju, pokušavaju. O tome piše i Šibenski dnevnik. Ali sigurno će tu naiči "na tvrdo". Pa nisu radnici Luke Šibenik, njih 200, obožavatelji lika i djela Ključaričeka i bulumente, kao večina ovih u Transadriji.

Kupuje se po malo! Zagrebačka banka + 5 kom. i Alviž Nicolas + 5 kom. Šteta što se i ja još ne vidim, bilo bi također + 8 po bidnoj cijeni naravno, a za ovu dvojicu gore ne znam jesu li po bidnoj ili asknoj. [rolleyes] [smiley]

Kolega bananarama,mislim da vam više nije potrebna polemika(uostalom kao ni meni) sa spidermanom,dr.oetkerom i sl. jer što god da se napiše na temi TNSA njima nije po volji osim u slučaju druka.Već sam jednom napomenuo da bi oni htjeli kupiti najradije po 100-200kn pa da je preprodaju po 10-tak puta većem iznosu i zato TNSA uspoređuju sa DKVS.VLDS i sl.Koliko ih to pogađa najviše se vidi kada nam dodjeljuju silne jedinice.Zato ih treba pustiti da uživaju u svojoj malograđanštini i jednostavno ih ignorirati a mi koji imamo dionice već ćemo doći na svoje i zaraditi.Uostalom promet je ionako mizeran po ovim cijenama i zato tko ima keša samo dokup.
ps. ovaj moj post ne odnosi se na radnike(i bivše)koji ovdje pišu na toj temi

ovaj na bidu sa 780 komada se ne šali
je l netko zna tko bi to mogao biti


ovaj na bidu sa 780 komada se ne šali
je l netko zna tko bi to mogao biti

Onaj koji želi da dođe na tu cijenu


Kolega bananarama,mislim da vam više nije potrebna polemika(uostalom kao ni meni) sa spidermanom,dr.oetkerom i sl. jer što god da se napiše na temi TNSA njima nije po volji osim u slučaju druka.Već sam jednom napomenuo da bi oni htjeli kupiti najradije po 100-200kn pa da je preprodaju po 10-tak puta većem iznosu i zato TNSA uspoređuju sa DKVS.VLDS i sl.Koliko ih to pogađa najviše se vidi kada nam dodjeljuju silne jedinice.Zato ih treba pustiti da uživaju u svojoj malograđanštini i jednostavno ih ignorirati a mi koji imamo dionice već ćemo doći na svoje i zaraditi.Uostalom promet je ionako mizeran po ovim cijenama i zato tko ima keša samo dokup.
ps. ovaj moj post ne odnosi se na radnike(i bivše)koji ovdje pišu na toj temi

_______________________________

korisniče farabuto,
bićemo zadovoljni da kupimo po 100 i prodamo po 200 [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Kupuje se po malo! Zagrebačka banka + 5 kom. i Alviž Nicolas + 5 kom. Šteta što se i ja još ne vidim, bilo bi također + 8 po bidnoj cijeni naravno, a za ovu dvojicu gore ne znam jesu li po bidnoj ili asknoj.


Kolega bananarama,mislim da vam više nije potrebna polemika(uostalom kao ni meni) sa spidermanom,dr.oetkerom i sl. jer što god da se napiše na temi TNSA njima nije po volji osim u slučaju druka.

Nitko ovdje ne druka osim vas, a sa ovim uvidom gore tko kupuje, svima je to i jasno! Zaista je svaki komentar suvišan!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Banke na Đakovštini izgubile 83 milijuna kuna

11.3.2011 10:39:00 | Autor/Izvor S.Ž/Novi list/PressCut
Jedan od najvećih i najspecifičnijih stečajeva na ovom području, u propaloj mlinsko-pekarskoj industriji Đakovštini d.d., čija je vrijednost imovine početno procijenjena na 277 milijuna kuna, a dugovanja 919,8 milijuna kuna, mogao bi biti okončan u svibnju. Sva imovina bila je opterećena razlučnim pravima u iznosu od čak 372,8 milijun kuna.

Već sada je jasno tko od čak 3.000 vjerovnika može biti zadovoljan, tj. tko će se naplatiti, a tko će doslovce ostati praznih ruku. Iako u stečajnom postupku razlučni vjerovnici, banke, dobro prolaze u namirenju svojih potraživanja, upisane hipotekama na imovinu kao prve, bez kune namirenja svoga potraživanja u ovom slučaju ostat će tri banke, jer su se na nekretnine stečajnog dužnika, na ime hipoteke, upisivale kao druge, treće, pa i četvrte.

Dok je ZABA namirila svih 65,9 milijuna kuna razlučnih prava, Hypo banka 83,2, Žito 26, LHB banka 5,6, Credo banka preuzimanjem čestice u iznosu od 4,8, a Kreditna banka s 20,1 milijun kuna, među vjerovnicima-bankama koji se nisu namirili su VABA (27,2 milijuna kn), PBZ (15,6 mil. kn) i HPB sa 40 milijuna kuna, s ukupno 83 milijuna Đakovštini danih kredita. Također, razlučni vjerovnici koji se nisu namirili su i Žito sa 32 milijuna kuna, Repromaterijal s 20 milijuna i Croatia Factoring s 15,4 milijuna kn, jer vrijednost imovine nije bila dostatna za njihovo namirenje.

I ovdje je svaki komentar suvisan.



Kolega bananarama,mislim da vam više nije potrebna polemika(uostalom kao ni meni) sa spidermanom,dr.oetkerom i sl. jer što god da se napiše na temi TNSA njima nije po volji osim u slučaju druka.Već sam jednom napomenuo da bi oni htjeli kupiti najradije po 100-200kn pa da je preprodaju po 10-tak puta većem iznosu i zato TNSA uspoređuju sa DKVS.VLDS i sl.Koliko ih to pogađa najviše se vidi kada nam dodjeljuju silne jedinice.Zato ih treba pustiti da uživaju u svojoj malograđanštini i jednostavno ih ignorirati a mi koji imamo dionice već ćemo doći na svoje i zaraditi.Uostalom promet je ionako mizeran po ovim cijenama i zato tko ima keša samo dokup.
ps. ovaj moj post ne odnosi se na radnike(i bivše)koji ovdje pišu na toj temi

_______________________________

korisniče farabuto,
bićemo zadovoljni da kupimo po 100 i prodamo po 200 [wink]

[/quote]
Neko trpa po ovoj "skupoj cijeni.Dali neko zna ako se sad kupi dionici moželi se tužit ovu ekipu koja nije dala ponudu za preuzimenje ili imaju samo pravo oni koji su je imali u onom trenutku kad je Hanfa dala nalog za preuzimanje

New Report

Close