TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znaci
VART
500 000 000/1 920 807= 260
260/14=18*100= 1800

TNSA
500 000 000/28 755= 17 388
17 388/965=18*100= 1 800

za vatresk uzeo sam cjenu od 14kn gde se moglo kupiti vece kolicine kao najnizu cjenu to je u odnosu na cjenu od 260kn po dionici 1800% razlika

transadira da bi dostigla taj omjer od 1800% u odnosu na imovinu treba bit oko 965kn
kako je njena imovina manja od 500 miljona omjer od 1800% je na nizoj cjeni oko 700-800kn
jos se radi o psiholoskim visokim cjenama i zato se ovde cjena treba dodatno umanjiti i dolazimo do cjene od 400-500kn po dionici

sad vidimo kolko ima prostora za pad i dolazak na stvarne cjene za trgovanje
vec sutra bi trebala pasti ispod 1000kn jer jednostavno ne vrjedi ni tolko

do sljedeceg naseg druzenja [bye]


modrobradi@
Moram samo kolegu upitati tko će mu to prodati po toj cijeni. Premal je broj dionica i dioničara. Iako nemam ništa protiv. [bye]

prepravicu analizu jel su stigle nove vjesti koje ce utjecat na cjenu

TNSA je dobra za kupit oko 200kn
nemojte se smijat nego gledajte trebace malo vremena za to ali stice do prihvatljive cjene

do sljedeceg naseg druzenja

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Najbolji način da izbjegnete margin-call :

Sjerajte dionicu u blokadu u vrijeme kad banka izvršava naloge ! [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Nekoga je nakon tvojih postova uhvatila takva panika, da je izletio van, ali u krivom smjeru.

Pa i Đakovština je ponekad išla u krivom smjeru, pa tako idući ponekad je došla i do 20 kuna, ali od sudbine nije mogla pobjeći…evo je danas na 8,71. [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Nekoga je nakon tvojih postova uhvatila takva panika, da je izletio van, ali u krivom smjeru.

blokada je blokada, nema trgovanja,a to je valjda "kupac" želio postići….

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


Nekoga je nakon tvojih postova uhvatila takva panika, da je izletio van, ali u krivom smjeru.

izletio ili uletio svejedno
staces ti takve koji ulijecu i izlijecu sa 1000kn

TNSA-R-A 1.090,00 1 1.090,00 10.3.2011 13:06:25

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Slijedeća stanica 1300!

Sjatili se lešinari oko žrtve,ali žrtva ne umire samo je jače prehlađena [angry]

A da se malo vratimo u stvarni život ? Žiro-račun Transadrije blokiran je za 54 mil. kn. Pretežito jamstva izdana TIP-u. Gadno!


Slijedeća stanica 1300!

Slijedeća stanica, Remetinac!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Slijedeća stanica 1300!

Slijedeća stanica, Remetinac!
[/quote]

Kolega, momci su nezaustavljivi, a do Remetinca moraju još nešto uništiti; na redu je Luka Šibenik



Slijedeća stanica 1300!

Slijedeća stanica, Remetinac!
[/quote]
A lijepo sam Vam juče rekao da će u blokadu. Ako se budete i dalje "kočoperili" i sutra će! [rolleyes]

New Report

Close