TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A možda je nešto ostalo i u zadržanoj dobiti, ali kriju od nas!

Ha, ako je i ostalo, bojim se da će to pojesti gubitak [embarass]… ali kriju od nas


Nije, nešto još zanimljivije ovaj put:

UKUCAJTE si ovu kombinaciju u google bez navodnika:

"sEEbiz+dražba+27,94"

Zatim pogledajte datum.
Vijest objavljena i povucena u iznimno kratkom vremenu na dan 1.0žujka

Netko je pokušao zakuhati rast na račun lakovjernih čitatelja SeeBizz-a ili Insdier Info na pomolu ?

Ekipo, razriješimo ovo dok je još u STOPU!!

rješeno: nemaš pojma

Ispiši članakDatum objave: 24.11.2009 | 9:20
Zadnja izmjena: 24.11.2009 | 9:17
[lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

napisao korisnik bananarama
11.04.2008. 20:05
Danas smo izgubili mnogo malih dioničara. Mnogima se očito ova cijena od 6000 kuna učinila primamljivom, pa su nakon prodaje selili u neke druge dionice za koje smatraju da su dovoljno posrnule.
Po mojem mišljenju danas je bio jedan "veliki" kupac (možda neki fond), i mnogo manjih prodavača. Ako je tako, onda bi trebali imati novo društvo u top 10, a bogme to obećava.
Ako je bio samo jedan kupac, onda je dobro odradio posao, dočim je uspio navesti tolike male da mu prepuste dionice. Moj savjet je – ne prodavati ni u ludilu – jer ovdje se očito nešto iza brda valja.
Zadnji puta ovako visok promet bio je 25.04.2007 i to oko 4,5 mil., tako da je sa današnjom trgovinom oboren novi rekord na ovoj dionici.
Za koji dan će sve biti mnogo jasnije, a do tada se čuvajte "Grka" koji darove donose!thumbsup
__________________________________________________________________
post od 11.04.2008. napisan u 20:05
http://www.poslovni.hr/forum/tnsa-transadria-dd-708-pg403.aspx

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Plejboj@
Moraš smisliti bolju "teoriju urote", ova ne funkcionira!

DrOetker
Kolega primjećujuem da ste fascinirani mojom malenkošću, dočim ste si dali truda da postate moje stare postove.
Da bila su to dobra stara vremena, kada se dalo dobro zatrejdati, a ne ova današnja kada se samo lipari. Nekad si trebao biti faca da imaš 100-tinjak dionica Transadrije i dobiješ 20 tisuća kuna dividende.


Mi smo stvarno stabilni, dok drugi padaju, mi ne padamo, dok drugi rast, mi ne rastemo. Ovo ti je kao da si oročio novac uz fiksnu kamatu![lol]

16.04.2008. [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Može mi netko objekitvno reći zasto bi trebao ili ne bi trebao kupiti ovu dionicu?

vidi slučajeve:

-zdenka
-đakovština
-elektropromet
-mundus
-viktor lenac
-jadrankamen

vidi, prouči, pa sam zaključiti kupiti il’ ne kupiti

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Danas ćemo je opet "zapucati" u blokadu! Čisto onako, radi "umne igre"!

nisi naveo koju ? [lol]

+ ili – [huh]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


napisao korisnik bananarama
11.04.2008. 20:05
…Mnogima se očito ova cijena od 6000 kuna učinila primamljivom… Moj savjet je – ne prodavati ni u ludilu

Hahah, a ja mislio da čovjek kupuje od 3.000 kn!? Kad ono, krenuo on kupovati iz doba Fuda, od 11.000 kn!? [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Nije, nešto još zanimljivije ovaj put:

UKUCAJTE si ovu kombinaciju u google bez navodnika:

"sEEbiz+dražba+27,94"

Zatim pogledajte datum.
Vijest objavljena i povucena u iznimno kratkom vremenu na dan 1.0žujka

Netko je pokušao zakuhati rast na račun lakovjernih čitatelja SeeBizz-a ili Insdier Info na pomolu ?

Ekipo, razriješimo ovo dok je još u STOPU!!

rješeno: nemaš pojma

Ispiši članakDatum objave: 24.11.2009 | 9:20
Zadnja izmjena: 24.11.2009 | 9:17
[lol]
[/quote]

Pokušaj objave je bio 1.3. ove godine, pogledaj malo bolje … Rekao bih – pokušaj navlačenja posrnule dionice prema gore…

Kressho

New Report

Close