TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega, ali Ključariček kaže kako je Uprava vjerovnicima – uglavnom bankama – dala prijedlog reprograma duga koji je naišao na pozitivne reakcije [undecid]

Aha, jest! Evo samo što im nisu odobrili kredite! Znaju banke ako im odobre 30 mil. da 25 mil. ide okolo u džepove uprave, a 5 za dugove! Pa, ni Hypo više to ne radi, hahaha!


I danas da sam htio, mogao sam imati 5% plusa .

Da, evo već vidim kako su svi kupili na 700 kn! Kada podijelite količinu, svi ćete zaraditi po 100 kn! naravno, ako dionica ne rokne tamo gdje treba!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Kako stvari stoje, oni gledaju kako svoju kožu da spasu…U transadriji otpuštaju radnike, potom bi nekretnine da prodaju, ali prvo moraju kredite reprogramirati kako banke nebi ovrhom uzele lovu od prodaje nekretnina, a potom bi u luku Šibenik da uteknu i tamo da žive sretno i veselo do kraja života. Samo im nešto smeta trenutačna lučka uprava.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


‘ajd, pa ćemo vidjeti tko će veću zaradu donijeti ovaj mjesec….da li ksst-r-a na 4.000 ili tnsa-r-a na 700, a usput ćemo vidjeti i šta je sigurnije bilo…s čim se mirnije moglo spavati [yawn]

4000 + 75% = 7000

700 + 114% = 1500

fora , razlika je skoro 40% [cool]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Crumarix, zašto si uzeo 1500 za TNSA?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

zato jer je na toj cijeni počela IGRA .

u stvari, počela je na 2450…ali ovo je prva baza revanša .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


zato jer je na toj cijeni počela IGRA.

Nikakve igre ti tu nije bilo, banka je rasprodavala zbog margina na 1000-1100 kn! Pa se ti igraj!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

OK. bumo videli, rekli bi slijepi.

u prijevodu, da nije bilo margin-call-a, nikada nebi dosegli ove razine ?
( obzirom da je skrbnički uredno dokupljivao s aska )

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ne znam, ali kada tvrtka pođe u stečaj i kad zatvore ovu upravu iza rešetaka, nisam siguran što će vam ostati! Sretno!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Hvala .

ps:znači li daje sada kraj tvojem drukanju na dolje ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Kakvo drukanje, pa firma ti je u stečaju, dužna je k’o grčka, radnike otpuštaju (ostaće samo troje u upravi i petoro u nadzornom), račun im blokiran, radnici od ljeta nisu vidjeli svoje plaće….pa bogtemazo, je l’ tu treba i drukati da bi cijena išla dolje…ako ti uz sve to još počnemo i drukati, ima da ti dionica za tjedan dana ode na 10 kuna, k’o ona đakovština…hajde, molim te, ne izazivaj drukere [angry]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

je li netko rekao upravi da će u stečaju i oni i NO biti otpušteni?


Kakvo drukanje, pa firma ti je u stečaju, dužna je k’o grčka, radnike otpuštaju (ostaće samo troje u upravi i petoro u nadzornom), račun im blokiran, radnici od ljeta nisu vidjeli svoje plaće….pa bogtemazo, je l’ tu treba i drukati da bi cijena išla dolje…ako ti uz sve to još počnemo i drukati, ima da ti dionica za tjedan dana ode na 10 kuna, k’o ona đakovština…hajde, molim te, ne izazivaj drukere [angry]

naj’ se jeziti….

i što ćeš onda kada dođe na 10Kn….drukati da dođe na kunu ? Ako ne vrijedi na 700, ne vrijedi na 10, zašto bi onda vrijedila i na kunu ?

Al’ se netko slatko smije na naše postove…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close