TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tino,
Problem HFP koji uopće ne reagira za sada!? Ono, kao da nemaju nikakve veze sa TNSA!?

Zar nije Čobanković glavni ?
Koliko vidim ne stiže ni ručati, a i TNSA nema poljoprivrednih površina pa nije siguran o čemu da razgovaraju ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

treba sačekat pa vidit kako će se stečaj odvijati i koliki će biti dugovi utvrđeni u stečaju, a kolika vrijednost imovine. do tada ni za živu glavu ovamo ulaziti iznad 300 kn

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Mene cijena uopće ne privlači bolivar, bila ona 300 ili 700 kn! Naime, ja ovdje ne vidim mogućnost konsolidacije, bez obzira prodali oni luku Šibenik ili ne!? Molio bi nekoga tko ulaže u dionice TNSA, da mi pojasni, od čega Transadria misli zarađivati novce i tako opravdati ulaganje i rast dionice!? Pa, ako se sada opet zaduže i povećaju dugove za 30-40 mil. kuna, na koji način će to oni vratiti, iz kojih prihoda! Valjda vam je jasno, da njihovi prihodi mogu samo drastično padati! Oni predviđaju restrukturiranje tako da daju otkaz 150 ljudi i šta onda? Vjerujte, nema ovdje kruha za male dioničare! Špekulativno cijena može porasti ili pasti, ali to vas jedino može neko navuć i uvaliti vam vrući krumpir!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

@ Spiderman
Ključariček kaže kako je Uprava vjerovnicima – uglavnom bankama – dala prijedlog reprograma duga koji je naišao na pozitivne reakcije. Taj je prijedlog prošao i reviziju i potpisao ga je zagrebački Inžinjerski biro te je riječ o ozbiljnom dokumentu, čiji značaj sindikat dovodi u pitanje, kaže šef Transadrije.

Hm, iako se spominje zagrebači Inženjerski biro, valja dodati da taj nije daleko od inženjerskog biroa u Rijeci, inače aktualne Transadrijine revizorske kuće. Slučajno?
[wink]


Dragi moj Dionis,
ništa tu nije slučajno. Gospođa senior- revizor je odlučila još malo zaraditi na onemočaloj Transadriji.


Mene cijena uopće ne privlači bolivar, bila ona 300 ili 700 kn! Naime, ja ovdje ne vidim mogućnost konsolidacije, bez obzira prodali oni luku Šibenik ili ne!? Molio bi nekoga tko ulaže u dionice TNSA, da mi pojasni, od čega Transadria misli zarađivati novce i tako opravdati ulaganje i rast dionice!? Pa, ako se sada opet zaduže i povećaju dugove za 30-40 mil. kuna, na koji način će to oni vratiti, iz kojih prihoda! Valjda vam je jasno, da njihovi prihodi mogu samo drastično padati! Oni predviđaju restrukturiranje tako da daju otkaz 150 ljudi i šta onda? Vjerujte, nema ovdje kruha za male dioničare! Špekulativno cijena može porasti ili pasti, ali to vas jedino može neko navuć i uvaliti vam vrući krumpir!

Hm, a akvizicija ili JointVenture ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Tko bi preuzeo njihove dugove, samo zbog nekretnina!? To je prošlo/svršeno vrijeme!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

nekretnine su pod hipotekom…samo TIPOV dug iznosi 30 milijuna, za koji je transadrija bila jamac

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Tko bi preuzeo njihove dugove, samo zbog nekretnina!? To je prošlo/svršeno vrijeme!

Kolega, ali Ključariček kaže kako je Uprava vjerovnicima – uglavnom bankama – dala prijedlog reprograma duga koji je naišao na pozitivne reakcije [undecid]

Kolege s drugog foruma, u laganoj ping-pong raspravi došle su do zaključka koji je genijalan, skoro u smradanerovom stilu .

Dakle : ekipa ima obvezu javne ponude po 7xxx Kn .

AKO FIRMA ODE U STEČAJ,( s preustrojem ) obveza ponude nestaje .

Nakon započetog postupka…..pokupuju sve moguće dionice od prestrašenih vlasnika….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Nakon započetog postupka…..pokupuju sve moguće dionice od prestrašenih vlasnika….

Lijepo ti je SPLIĆO govorio, čuvaj Zvečevo,a baci ovo smeće.
[bye]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Ova dionica ima 1000x veći potencijal za kratkoročnu zaradu od Zvečeva .

Samo me to interesira.

I danas da sam htio, mogao sam imati 5% plusa .

ps: ajde Splićo vrati se na zvečevo i dokupljuj…kako ti se samo da svaki mjesec mjenjati nick…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

‘ajd, pa ćemo vidjeti tko će veću zaradu donijeti ovaj mjesec….da li ksst-r-a na 4.000 ili tnsa-r-a na 700, a usput ćemo vidjeti i šta je sigurnije bilo…s čim se mirnije moglo spavati [yawn]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close