TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje upišite svoj komentar…I
z Transadrije su putem Zagrebačke burze izvijestili da je društvo jučer, 3. ožujka, zaprimilo rješenje Trgovačkog suda u Rijeci o pokretanju prethodnog postupka za utvrđivanje uvjeta za otvaranje stečajnog postupka.

U kratkom priopćenju se navodi da je imenovan privremeni stečajni upravitelj i za dan 19. travnja 2011. godine zakazano je ročište radi izjašnjavanja o prijedlogu za otvaranje stečajnog postupka. Podsjetimo, 11. veljače bilo je objavljeno da je Sindikat pomoraca Hrvatske podnio i na Trgovačkom sudu u Rijeci je zaprimljen prijedlog za pokretanje stečajnog postupka nad tvrtkom Transadria. Predsjednik Uprave Transadrije Miran Ključariček tada je kazao da su u Upravi neugodno iznenađeni odlukom Sindikata pomoraca Hrvatske i Sindikata trgovine Hrvatske da predaju prijedlog za stečaj i to u vrijeme kad je tvrtka nadohvat rješenju izlaska iz krize.

GOTOVO JE [bye] a kad se sjetim da je samo dividenda trebala biti 12.000 kuna

'Uzmi samo ono što trebaš, i ostavi dionicu kakvu si je i našao.'

dobro je netko od forumaša napisao prije par dana da TNSA ide na 300 kn ili niže….a ni tada je više nitko neće htjeti jer što će ti dionice firme u stečaju
saučešće kolegama koji su još unutra [embarass]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!



Hihi…e, da sam ja Samodol…lijepo bih zapisao ova dva lika, a ove dionice bi imali doživotno.

Koja dva lika? Misliš na trgovinu? Ovo je bio jedan prodajni nalog koji je zakačio tri kupovna naloga. Ili misliš da je cijela današnja trgovina u režiji samo dva aktera?
[/quote]

hehe…pazi, da Ti imaš 5 dionica, i na bidu 30 komada 35% niže od zadnje cijene, dali bi lupio po bidu, ili bi kao svaki pametni špekulant lagano spuštao po asku, dok te netko ne kupi ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Jeste li sada zadovoljni sa cijenom, ili treba još niže? [cool]


Jeste li sada zadovoljni sa cijenom, ili treba još niže? [cool]

Ono kao, sada ti ispadaš pametan nakon svega što si napisao??? Ajde, pokrij se po ušima!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ah, here we go again….trejderi svih zemalja……..willkommen [proud]


Ovdje upišite svoj komentar…I
z Transadrije su putem Zagrebačke burze izvijestili da je društvo jučer, 3. ožujka, zaprimilo rješenje Trgovačkog suda u Rijeci o pokretanju prethodnog postupka za utvrđivanje uvjeta za otvaranje stečajnog postupka.

U kratkom priopćenju se navodi da je imenovan privremeni stečajni upravitelj i za dan 19. travnja 2011. godine zakazano je ročište radi izjašnjavanja o prijedlogu za otvaranje stečajnog postupka. Podsjetimo, 11. veljače bilo je objavljeno da je Sindikat pomoraca Hrvatske podnio i na Trgovačkom sudu u Rijeci je zaprimljen prijedlog za pokretanje stečajnog postupka nad tvrtkom Transadria. Predsjednik Uprave Transadrije Miran Ključariček tada je kazao da su u Upravi neugodno iznenađeni odlukom Sindikata pomoraca Hrvatske i Sindikata trgovine Hrvatske da predaju prijedlog za stečaj i to u vrijeme kad je tvrtka nadohvat rješenju izlaska iz krize.

GOTOVO JE [bye] a kad se sjetim da je samo dividenda trebala biti 12.000 kuna


Ma kakav stečaj ,država će prolongirat dugove ovih 50 radnika će biti isplaćeno sa 2-3mil kn KO hoće okladu u vezi stečaja nek napiše da svi budu svjedoci a u šta nek predloži



Jeste li sada zadovoljni sa cijenom, ili treba još niže? [cool]

Ono kao, sada ti ispadaš pametan nakon svega što si napisao??? Ajde, pokrij se po ušima!
[/quote]
Pametan će biti onaj tko se snađe u ovoj situaciji. Ako niste štogod uboli u ovoj gužvi, ispast će da ste drukali da bi drugi zaradili.
Evo sada možete bez limita!
http://www.zse.hr/default.aspx?id=34394




Kupio par kom. po 22XX. U ove dvije zadnje godine naučio sam gubiti, pa tako ako padne još niže, neće biti ništa novoga što već nisam doživio! [cry]

stavi se na prodaju odmah…nemaš ništa za izgubiti,a može zaraditi,bar par-sto kuna . Ovog koji prodaje,nije briga za to, a ako muljaju,barem da te počaste . Samo,moraš biti brz,jer odmah preskaču .
[/quote]
Glupost ! Stavit ću se opet sutra na kupnju po 2200. Meni se čini sasvim OK cijena za uzeti još koji komad. Mislim da rasprodaja neće još dugo. Vjeruj mi na riječ da se ovdje trenutno igraju "prljave igre". Do ovoga pada je već odavno trebalo doći da nije bilo onih "budalaša" što su se "igrali burze" i kupovali za trezor![proud]
[/quote]
Jedan post od prije godinu dana (strana 560).
Sada je cijena niža, ali je zato više iskustva i optimizma.

Nisu ovdje forumaši krivi za ovakav pad dionice! Moje mišljenje je, da je glavni krivac banka koja je silila prodaju po 1000 kn, nebi li rasprodala margin porfelj i naplatila svoje potraživanje! Još jedan dokaz da banke nemaju milosti kad je u pitanju njihov kapital, bez obzira na koleteralne žrtve u tom postupku!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Nisu ovdje forumaši krivi za ovakav pad dionice! Moje mišljenje je, da je glavni krivac banka koja je silila prodaju po 1000 kn, nebi li rasprodala margin porfelj i naplatila svoje potraživanje! Još jedan dokaz da banke nemaju milosti kad je u pitanju njihov kapital, bez obzira na koleteralne žrtve u tom postupku!

Pa koja to banka ima Transadriju na listi margin dionica?

Nisu ovdje forumaši krivi za ovakav pad dionice! Moje mišljenje je, da je glavni krivac banka koja je silila prodaju po 1000 kn, nebi li rasprodala margin porfelj i naplatila svoje potraživanje! Još jedan dokaz da banke nemaju milosti kad je u pitanju njihov kapital, bez obzira na koleteralne žrtve u tom postupku!
[/quote]
Pa koja to banka ima Transadriju na listi margin dionica?
[/quote]
Imaju agram-brokeri u omjeru 0,3:1 – model VALUE, prihvatljive su i niskolikvidne dionice.

New Report

Close