TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tino70@

Na zadnjoj skupštini radnici su ga podržali, a ja sam glasovao protiv uprave. A sada meni kukate! Onda je bila jedinstvena prilika da ih maknete.


Kako ih je bilo moguće maknuti, kad je nestalo je struje? i još onaj snagator na vratima…. [embarass]

drOetker@
Pročitao sam to još prije skoro 2 mjeseca. Vi kao da ste prespavali zadnjih par tjedana. Što se tiče Transadrije znam i što je Ključariček danas večerao! Proučavao sam ga malo izdaleka. Djeluje mi nekako happy, a i nije pojeo do kraja! [rolleyes]

…ostavio čovjek malo mjesta za dioničare…il’ će on njih pojesti il’ će oni njega pojesti…došla voda do prozora. Više nema varanja i bacanja pjeska u oči.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].





1. Treba inzistirati kod stečajnog ( preko sindikata ) na stečaj s preustrojem ( kao Pevec )
2. Stečaj s preustrojem je dobar izbor za dioničare, ali i radnike posebno, jer se praktično promijeni uprava, proda dio nekretnina za podmirenje vjerovnika i sve ispočetka. Stečajni je novi direktor.

Šket još uvijek nije završio izradu stečajnog plana za Pevec, ali bitno je istaknuti da će se dobavljači namiriti iz NOVOG poduzeća, a prema svemu sudeći za to će im trebati 10-20 godina.

Toliko o preustroju.

Vrijednost TNSA po meni je jednaka vrijednosti DKVS. A dioničari TNSA neć nekoliko tjedana imaju rijetku priliku gledati kako im se ulog prepolavlja ko babuške. A onda, kad dođu do najsitnije, umjesto čoklade u njoj će biti…
[/quote]
Ti se razumiš ko Mara u krivi Dkvs prodala imovinu za 200mkn aima dug 950mkn a za Tnsa kažu znalci da ima duplo veću imovinu od duga Na cijenu dionice od 1000kn firma vrijedi oko 25,5mil kn Sama upravna zgrada vrijedi minimum 30 mil al eura Ima 15000m2x2000em2 daje 30mil eura,a disu još ostale nekretnine
[/quote]
Minimum 30 mil eura kažeš….vjerujem da bi po toj cjeni Uprava već odavno prodala zgradu….očito nikada nisi bio u njoj kada pričaš ovakve besmislice…sorry

[/quote]
Nisam bio al mi izgleda ko Esplanada u zagrebu Jesi li ti bio ako da šta je to tako loše u njoj


"…Program restrukturiranja uprava temelji na traženju reprograma postojećih obaveza na rok od deset godina, o čemu su, prema Ključaričekovim riječima, već načelno razgovarali s bankama, smanjenju broja zaposlenih za više od stotinu, rezanju troškova koji nemaju bitan utjecaj na poslovanje za trideset posto, te isplati minimalca u razdoblju od dva puta po tri mjeseca u ovoj godini.

Uz te mjere, uprava najavljuje prodaju onih nekretnina u vlasništvu tvrtke koje nisu maksimalno iskorištene u funkciji poslovanja, među kojima je i glavna upravna zgrada na Rivi Boduli, kao i vlasnički udio u Tower centru…"
______________________
korisniče, vidi stručnjake kako vode tvrtku, vidi stručnjake kako oni zamišljaju restrukturiranje, bogtemazo…stručnjaci…a di su oni sve to naučili, na kojem se fakultetu to uči ?
korisniče, ovo gore su njihove izjave date novinaru Novog lista, vidi link, pa sve to kompletno na miru pročitaj…e, moj, korisniče, našem čuđenju nikad kraja [pray]

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Rijeka/Transadrijin-recept-za-izlaz-iz-stecaja-prodaja-i-otkazi


Nije mi jasno da ih nema na tv a ne daju plaću toliko dugo Puno manje firme su non stop na Hrvatska uživo, Dnevnik itd

@Miroic
Bili su večeras na Dnevniku HRT 1 u 19,30


Što se tiče Transadrije znam i što je Ključariček danas večerao! Proučavao sam ga malo izdaleka. Djeluje mi nekako happy, a i nije pojeo do kraja! [rolleyes]

To bi kao trebalo biti pozitivno? Pa, naravno da je happy, jer lopuže nemaju osjećaja, oni su happy kad kradu i uništavaju tuđe živote i tuđu imovinu! Kako netko tko duguje 300 radnika plaće više mjeseci može biti happy ako je normalan, nikako! Valjda to dovoljno govori o Ključaričeku i njegovom moralu. Bio bi on "happy" da meni nije dao plaću i da su mi djeca gladna!
Don’t worry happy, prisjest će i njemu ta večera jednom!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Hihi…e, da sam ja Samodol…lijepo bih zapisao ova dva lika, a ove dionice bi imali doživotno.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


nekad sam ovu dionicu kupovao po 700 kuna, pa kad je krenula prema gore rekoh: "ovo nikad više neće ići po 700", kad ono, izgleda da hoće…

_________________________________________________________________________________
*post od 19.01.2011.*

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Hihi…e, da sam ja Samodol…lijepo bih zapisao ova dva lika, a ove dionice bi imali doživotno.

Koja dva lika? Misliš na trgovinu? Ovo je bio jedan prodajni nalog koji je zakačio tri kupovna naloga. Ili misliš da je cijela današnja trgovina u režiji samo dva aktera?

što se dogodilo?
je li možda otvoren stečaj?
netko s vezama na trgovačkom sudu može provjeriti?

jučer bilo na televiziji…transadrija obojena u crno [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close