TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


stecaj ide!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=34371


Koliko sam ja razumio ovo priopćenje u njemu nije rečeno ništa novo, osim da je uprava opet uspjela "otegnuti" s datumom za koji je zakazano ročište za razmatranje prijedloga o stečaju.

Za sada je još uvijek "uprava" na čelu sa Ključaričekom stečajni upravitelj, ili netko od insajdera.



stecaj ide!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=34371


Koliko sam ja razumio ovo priopćenje u njemu nije rečeno ništa novo, osim da je uprava opet uspjela "otegnuti" s datumom za koji je zakazano ročište za razmatranje prijedloga o stečaju.
[/quote]

Ha,

sada malo bla, bla, bla ? Razumijem da branite dionicu, ali dostojanstvo treba zadržati !

Jučer su primili rješenje suda o Stečaju.
Stečajni dolazi u travnju nakon prvog ročišta, odmah. Sve lijepo piše !
Što vam još nije jasno ? Uprava više ne igra ništa u ovoj priči, a imati će priliku na sudu se izjasniti o eventualnim podmirenjima svih obveza ili stečojnom postupku, te ništa više .

Ukoliko nemogu pomiriti sva dugovanja dolazi sudski upravitelj, procjenjuje stvarnu situaciju, predlaže rješenje itd….
Sada treba vidjeti što će raditi prvih 10 dioničara ?
Ono što je ovdje kolegama zanimljivo je da stečajni nemora o svemu burzu obavještavati, samo forme radi o konačnim odlukama ili već sprovedenim planovima.

Nadajmo se da već postoji kupac za TNSA jer je tvtka zanimljiva mnogima !

Što je bitno ? Bitno je da nakon stečaja mogu doći samo bolji dani !!!!!!!!!!!!!!!!!!

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kolega Loris, a koliko dugo može trajati ovaj stečajni postupak?

loris@
Kolega loris, stečaj je dobrodošao, zbog njega sam i pojačavao poziciju. Ali ipak nemoj obmanjivati javnost. U priopćenju se govori o ——- pročitajte sami, pa zaključite

Sada na trgovačkom sudu stoji da li će odobriti prijedlog ili ne? Eto to je sva mudrost.

auuu, znači do stečaja je došlo? sad će korz stečajni postupak na brzaka rasprodati svu imovinu (što je bio i cilj), a onda ide delistiranje dionice s burze.
cijenu TNSA na burzi kroz desetak dana očekujem na 300 kn [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


Sada na trgovačkom sudu stoji da li će odobriti prijedlog ili ne? Eto to je sva mudrost.

_________________
korisniče banana…., možete vi za transadriju pričati i ovo i ono, ali molimo vas nemojte je više hvaliti, pa je l’ vidite gdje su je vaše hvale odvele – ravno u stečaj….[pray] [pray] [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Sada na trgovačkom sudu stoji da li će odobriti prijedlog ili ne? Eto to je sva mudrost.

_________________
korisniče banana…., možete vi za transadriju pričati i ovo i ono, ali molimo vas nemojte je više hvaliti, pa je l’ vidite gdje su je vaše hvale odvele – ravno u stečaj….[pray] [pray] [pray]
[/quote]
Vidi kolega drOetker danas ste mogli prodati meni po 1000, bio sam na bidu, pa niste to napravili. Slijedeći tjedan ću se spustiti malo niže pa mi možda prodate.
Logično da bi željeli kupiti po što nižoj, kao i sam, ali teško ide, uvijek netko iskoči za lipicu ispred Vas, tako da ostanete bez dionica. Vama je badava ovdje gubiti vrijeme, jer sve što bude nisko kupit ću ja ili netko od mojih, tako da Vam je svejedno kolika je cijena i kolika će biti.
Šta reći na Vaše komentare, osim "Živio stečaj"!
[kiss]
A možda uskoro objavim i ponudu za preuzimanje po prosječnoj 1050, pa otkupim i ono od uprave ako naravno pristanu! [rolleyes]


auuu, znači do stečaja je došlo? sad će korz stečajni postupak na brzaka rasprodati svu imovinu (što je bio i cilj), a onda ide delistiranje dionice s burze.
cijenu TNSA na burzi kroz desetak dana očekujem na 300 kn [bye]

Kolega lidl sada ga već malo trabunjate.Stečajni postupak, ako i dođe do njega može i hoće biti povoljan i dobar za dioničare,zato zaboravite one nebuloze od 300kn po dionici.Najbitnije u cijeloj priči je to da se konačno krenulo sa mrtve točke.Da ne zaboravim,dobar će biti za one dioničare sa niskim ulazom-manje od cca2500kn
pozdrav i još malo strpljenja

korisniče bananarama,
pa da li ste vi svjesni toga da preuzimanjem transadrije u paketu s dionicama dobivate i račića [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


korisniče bananarama,
pa da li ste vi svjesni toga da preuzimanjem transadrije u paketu s dionicama dobivate i račića [pray]

Rakove i račiće ne konzumiram! [smiley]

New Report

Close