TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gledam malo krvnu sliku ove firme i moram reči da očajno izgleda. Pa to moze i u stečaj vrlo lako. Dug/Kapital = 206,85 %. Strašno zadužena firma, šta urade od nje?

A gdje to gledaš, u kristalnu kuglu, nalaze kod liječnika ili sliku upravne zgrade. Aj podijeli s nama, da i mi malo gledamo! [rolleyes]



gledam malo krvnu sliku ove firme i moram reči da očajno izgleda. Pa to moze i u stečaj vrlo lako. Dug/Kapital = 206,85 %. Strašno zadužena firma, šta urade od nje?

A gdje to gledaš, u kristalnu kuglu, nalaze kod liječnika ili sliku upravne zgrade. Aj podijeli s nama, da i mi malo gledamo! [rolleyes]
[/quote]

Ni mišovi nisu više što su bili. [sad] Ovaj gleda stare izvještaje

skupština Luke Šibenik sazvana za 18.3. Zanima me kako ce se karte posloziti


skupština Luke Šibenik sazvana za 18.3. Zanima me kako ce se karte posloziti

Ni neće se posložiti… Kula od karate se upravo urušava u temeljima [wink]

Kressho




gledam malo krvnu sliku ove firme i moram reči da očajno izgleda. Pa to moze i u stečaj vrlo lako. Dug/Kapital = 206,85 %. Strašno zadužena firma, šta urade od nje?

A gdje to gledaš, u kristalnu kuglu, nalaze kod liječnika ili sliku upravne zgrade. Aj podijeli s nama, da i mi malo gledamo! [rolleyes]
[/quote]

Ni mišovi nisu više što su bili. [sad] Ovaj gleda stare izvještaje
[/quote]
Kolega Dionis,zar Vi očekuje da će novo izvješće biti bolje?Da li možda znate nešto što mi ne znamo?

Kolega Clint, trenutno sam u optimističnoj fazi [proud], popio sam dobroga crnjaka, dalmatinskog

kad izađe izvješće neće ti ni trava pomoći [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Evo vam pa gledajte, bit će "sutra" još gore. Ajd, uživajte još dok možete.

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Rijeka/Radnici-Transadrije-nece-raditi-bez-place-i-najavljuju-strajk

Da se ne umorite tražeći, evo vam jedan dio teksta in Novog Lista danas.

"Sindikat pomoraca podnio je Trgovačkom sudu zahtjev za pokretanje stečaja u ime svojih članova još 10. veljače ove godine"

Sindikat pomoraca podnio je, podsjećamo, Trgovačkom sudu zahtjev za pokretanje stečaja u ime svojih članova još 10. veljače ove godine, a zahtjev za pokretanje stečaja podnijela je i grupa bivših zaposlenika tvrtke iz Pule. Stečaj je zatražen zbog višemjesečne neisplate plaća, ali i zbog, kako je u više navrata istaknuto na sindikalnim skupovima radnika tvrtke, nade da će u stečajnom postupku napokon biti rasvijetljeni mutni poslovi uprave koji su po sudu radnika i doveli do propasti nekadašnjeg diva. O razmjerima katastrofe u bivšoj špediterskoj perjanici Rijeke i Hrvatske rječito govori i podatak o desecima otkaza što su ih u posljednjih nekoliko mjeseci podnijeli sami zaposlenici, odričući se time prava na otpremnine. Riječ je, objašnjava jedan od radnika koji još dolazi na posao, uglavnom o operativcima, ljudima s kojima je tvrtku napustio i dobar dio komitenata i koji su svojim radom stvarali novac. Od nekadašnjih 350, prema procjenama samih zaposlenika, u Transadriji je danas ostalo svega oko 150 radnika.

Znači još mjesec i pol za jeftin dokup! Nije loše! [rolleyes]

stecaj ide!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=34371

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


stecaj ide!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=34371

E sada da je novaca pa kupiti cijeli TNSA ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close