TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidim da se često piše o Luci Šibenik i navodnom ulaganju od 12 milijuna eura, da u šibensku luku, a NE u Luku Šibenik d.o.o. to su vam dva totalno različita pojma, radi se novo pristanište i terminal za putnike, investitor je Lučka uprava, sa firmom Luka nema nikakve veze, ispravite me ako griješim


sakupite 5% glasova i tražite reviziju poslovanja zadnjih pet godina

Ako netko od dioničara to želi može mi se slobodno javiti na private.Dobiti će moju suglasnost pa ako nas se skupi dovoljno na ovom forumu…

…a ja ću vam dati tel. broj advokata koji kuži dionička društva, prava dioničara i ostalo potrebno….javite se na privat.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Kolega kad si se iskrcao ostavi dionicu na miru,ili bi želio opet unutra po 10kn da nadoknadiš izgubljeno Ne pišeš po koliko si ušao po 10 ili12 ali tisućica Ako ne misliš ulazit piši na onima koje imaš sada

Ti se upristoji i sjeti se, da sam ti na svako tvoje pitanje ovdje 2009.g. konkretno i lijepo odgovorio!
Nemam šta pisati po koliko sam ušao, ali ako baš hoćeš znati, ulazio sam prije skupštine mjesec, dva po cijenama 3100-3300. Da, izgubio sam 10-15%, ali treba znati izaći sa gubitkom na vrijeme!

No, kad sam ja zarađivao na TNSA kupujući je po 700 kn, a prodavajući je po 10x većim cijenama, ti za Transadriu nisi ni čuo! Zato imaj poštovanja, jer sam te upravo ja podučavao o njoj!!!

P.S. Skresat ću ja vama svima ovdje krila na forumu, dosta mi je vaših priča i pričica u prazno!
[/quote]
Kolega hvala na poduci prije a i sada u ovom članku Vidim da je čekaš ne više na 700 već na sve po 10

Uopće ne želim kupiti ovu dionicu, a to savjetujem i ostalima! Jer, kad ovdje počnu hapšenja…

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Uopće ne želim kupiti ovu dionicu, a to savjetujem i ostalima! Jer, kad ovdje počnu hapšenja…

Hapšenja bi bila pozitivan pomak, ne vidim u tome ničega lošeg za firmu. To bi bilo loše jedino za uhapšenike!

Apsolutno se slažem što se tiče budućnosti, ako je tvrtka uopće ima, ali bi psihološki efekt bio jako negativan. Jer, uprava i sve povezane osobe su u obvezi javne ponude i pitanje je kako bi se tada situacija mogla odvijati!? Mislim, ni ovako ne poštuju zakonsku obvezu!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Pa valjda su ti vječiti, a nikada privedeni "osumnjičenici" napravili i nešto pozitivno u zadnje vrijeme.
Pješčani sat im curi, i ako u roku od 10-tak dana ne izađu sa pozitivnim vijestima ( sa kešom) pred preostalih 200 radnika, onda im neće ni trebati privođenje. Bit će mo svjedoci prvog javnog "linčnovanja" od osnutka HR. [lol]

Evo, ako ima još nesigurnih ja sam na bidu


Evo, ako ima još nesigurnih ja sam na bidu

Stigla ponuda pa ako ko hoće može na 1010kn


Evo, ako ima još nesigurnih ja sam na bidu

Kolega mislim da trebate pustiti dionicu da odradi prirodni tijek cijenovnog razreda.
Na ovaj način nećete povećati kupnju ili slično, već upravo suprotno.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kolega loris, još samo da nam otkrijete na kojem "cjenovnom razredu" Vi čekate? [rolleyes]

New Report

Close