TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zahvaliti ćemo se i mi tebi ako vratiš na 3500 . [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


by the way,ima li tko pojma šta misli HFP sa svojim paketom dionica

A da se obratiš direktno Duvnjaku, tako to rade momci s Phanasa [wink]

http://dalje.com/iz-minute-u-minutu/clanak.php?id=3209586
Ključariček je govorio o vrijednosti od 40 mil. eura same matice, a još tolika vrijednost uskoro dolazi i od povrata imovine izvan hrvatske. O ukupnoj vrijednosti pisao je i sam Lider, mislim da su naveli tada cifru od 100 milijuna eura ukupne vrijednosti.

Da ne ispadne kako "drukam", evo dole i link gdje se navodi ukupna vrijednost Transadrije. Tamo stoji da je čak i viša od 100 milijuna eura. Obratite pozornost na prvih pet rečenica na početku članka.
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=83610

Zahvaljujem na visokim ocjenama za trud koji sam uložio!


Zahvaliti ćemo se i mi tebi ako vratiš na 3500 . [lol]

Ako vrati imovinu iz bivše juge onda je samo nebo granica [tongue]



Zahvaliti ćemo se i mi tebi ako vratiš na 3500 . [lol]

Ako vrati imovinu iz bivše juge onda je samo nebo granica [tongue]
[/quote]
Dečki Vi se šalite. Da bi se nešto vratilo mora biti u vlasništvu onoga kome se vraća. Nekretnine u Srbiji, Crnoj gori i BIH nisu u vlasništvu TNSA, jer nisu uključene u pretvorbeni elaborat. One su u vlasništvu RH, odnosno predmet su sukcesije na državnoj razini.
Ajde, lakše malo s tim nebeskim granicama.

Razmatra se i opcija prodaje većinskog udjela u luci Šibenik, koja i u ovoj krizi posluje pozitivno.
Nije tamo neka velika dobit ove godine, o visini dobiti se još ne zna, ali udjel Transadrije ako se bude prodavao mogao bi biti značajan priliv keša.
http://www.novi-tjednik.hr/gospodarstvo/gospodarstvo/6305-luka-posluje-u-plusu-unato-krizi-veinskog-vlasnika.html [rolleyes]

Evo, i sada neka opet netko kaže da je ova firma neperspektivna za dioničare

Kolege,
vi očekujete pomoć od države ili fonda ?

Pa Kennedy je lijepo bio rekao ;
Nemojte se pitati što država može učiniti država za vas, pitajte se što možete učiniti vi za državu ?
Naravno, vratiti istom mjerom, jer batina je izašla iz Raja.

Kažeta da uprava vozi skupe limuzine, pa uzmite ih i naplatite plaću .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Loris, sada ga već laprdaš.Bolje mi napiši tvoj izračun vrijednosti nekretnina TNSA


Loris, sada ga već laprdaš.Bolje mi napiši tvoj izračun vrijednosti nekretnina TNSA

Vrlo relativan pojam.
Zašto ? Ovisi tko i u kojem trenutku za koje potrebe nešto procjenjuje.
Zato prvo stečaj, a onda akvizicija koja će TNSA vratiti u zdrave visine.
Svaka druga kombinacija je vožnja bez dnevnoga reda.

Cijena dionice u ovom trenutku je irelevantan pojam za samu TNSA, te nju nemogu predvidjeti.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close