TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bože vam pomozi da bude tako, ali ne vjerujem da će vam ova sića od banke nešto promijeniti!? Ima tu previše posla, da bi se to tek tako pozitivno odrazilo na cijenu dionice! Trebat će vam barem 10x toliko, no vidjet ćemo!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=50062
Stariji, ali poučan članak o Transadriji i njenim "pipcima". Povratak iznad 2000 uopšte nije upitan.

…ma daj nešto i iz 1945….kad je transadrija u pitanju, što starije to bolje…čak su jedne godine dijelili i dividendu….a danas…pustoš!

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

nitko nije ozbiljno shvatio moje pitanje pa ću ga ponoviti:
je li istina da je sindikat podnio zahtjev za pokretanjem stečaja?

kao da nekima nije jasno što to znači
ili…?

još davno je dat prijedlog za stečaj, ima tome već mjesec-dva dana….korisniče artu, slabo pratite ovaj forum…angažirajte se i konsolidirajte se [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

uprava je 5. veljače izjavila kako Transadrija vrijedi cca 300 milijuna kuna

mora li to objasniti tu izjavu s obzirom na iskazane rezultate poslovanja i daleko manju vrijednost iskazanu u FI?

je li ovakva izjava za HANFU OK?


uprava je 5. veljače izjavila kako Transadrija vrijedi cca 300 milijuna kuna

mora li to objasniti tu izjavu s obzirom na iskazane rezultate poslovanja i daleko manju vrijednost iskazanu u FI?

je li ovakva izjava za HANFU OK?


Jel se ovo budi ljepotica

Izgleda da je završena diskontna kupnja/prodaja.Paničari su isprodavali svoje a katastrofičari nisu dočekali cijene ispod 1000kn.Ima još nešto po1300-1400 i to je to.Još malo da firma sredi svoje redove i onda up [bye]

s ovim stručnjacima firma može samo down…bogataši kad propadaju svojoj okolini mažu oči skupom oblekom i skupom kozmetikom…zasad, ovo je samo kozmetika na koju se dodatno baca novac i tako ubrzava down proces. [embarass]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

by the way,ima li tko pojma šta misli HFP sa svojim paketom dionica

HEHEHE…..

volio bih da ste svi u krivu . Netko više,netko manje .

Osobno, mislim da je ovo " dead cat bounce ", ali volio bih da je mačka od materijala skočice loptice .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


s ovim stručnjacima firma može samo down…bogataši kad propadaju svojoj okolini mažu oči skupom oblekom i skupom kozmetikom…zasad, ovo je samo kozmetika na koju se dodatno baca novac i tako ubrzava down proces. [embarass]

Down, nego kako. Sada slijede blokade žiro-računa po osnovu izdanih jamstava TIP-u. A toga imaaa!

New Report

Close