TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kao i puno puta do sada, opet isto u TNSA. Iako je obećana još jedna četvrina za 8.mjesec ništa, nula, nada. Samo puno, puno posla, nerviranja. Glavni i dalje dolazi u crnoj limuzini oko 11 h na posao, ne kao da nije nešto u redu (recimo stečaj), nego kao da je firma više nego solidna i dobra. Nitko ništa ne govori zaposlenicima, a za nekakvo pitanje o otpremništvu radnici se nemaju kome obratiti. Prostorije TNSA su poluprazne, telefoni zvone, a malobrojni djelatnici trče iz sobe u sobu pomagati jedni drugima. Više nego jadno. I normalno nitko od uprave i NO se ne uznemirava zbog toga.


Kao i puno puta do sada, opet isto u TNSA. Iako je obećana još jedna četvrina za 8.mjesec ništa, nula, nada. Samo puno, puno posla, nerviranja. Glavni i dalje dolazi u crnoj limuzini oko 11 h na posao, ne kao da nije nešto u redu (recimo stečaj), nego kao da je firma više nego solidna i dobra. Nitko ništa ne govori zaposlenicima, a za nekakvo pitanje o otpremništvu radnici se nemaju kome obratiti. Prostorije TNSA su poluprazne, telefoni zvone, a malobrojni djelatnici trče iz sobe u sobu pomagati jedni drugima. Više nego jadno. I normalno nitko od uprave i NO se ne uznemirava zbog toga.

Oni se tako ponašaju jer im to omogućavaju i radnici i dioničari, uključujući HFP. Činjenica da je tako korumpirana uprava i isto takav N.O. nakon svega, još na čelu tvrtke i da ih veći dio radnika podržava, spada u sferu društvene patologije.



transadrija grupa:

1.transadrija d.d.

2.vendicija

3.vendita

4.tower centar Rijeka

5.TIP Šibenik

6.VRNI

7.Dezinsekcija d.o.o.

8.trezor transadrije

9.molim, slobodno dopisati ako sam nešto zaboravio


Ima li ko da zna koliki im je udio u Tower centru i koliko vrijedi u kn
[/quote]



Kao i puno puta do sada, opet isto u TNSA. Iako je obećana još jedna četvrina za 8.mjesec ništa, nula, nada. Samo puno, puno posla, nerviranja. Glavni i dalje dolazi u crnoj limuzini oko 11 h na posao, ne kao da nije nešto u redu (recimo stečaj), nego kao da je firma više nego solidna i dobra. Nitko ništa ne govori zaposlenicima, a za nekakvo pitanje o otpremništvu radnici se nemaju kome obratiti. Prostorije TNSA su poluprazne, telefoni zvone, a malobrojni djelatnici trče iz sobe u sobu pomagati jedni drugima. Više nego jadno. I normalno nitko od uprave i NO se ne uznemirava zbog toga.

Oni se tako ponašaju jer im to omogućavaju i radnici i dioničari, uključujući HFP. Činjenica da je tako korumpirana uprava i isto takav N.O. nakon svega, još na čelu tvrtke i da ih veći dio radnika podržava, spada u sferu društvene patologije.

[/quote]
Izgleda da je ovaj što se ikrcavao zadnji dana završio sa iskrcajem

Nije…i ti to znaš .

I ne iskrcava se ,nego ruši cijenu .

Bilo bi fer da se izjasni do koje razine želi doći, pa da ga ne kočimo bez veze . Niti da mi čučimo bez veze, a on si prebacuje dionice, niti da mu koja bude oteta mimo plana.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Nije…i ti to znaš .

I ne iskrcava se ,nego ruši cijenu .

Bilo bi fer da se izjasni do koje razine želi doći, pa da ga ne kočimo bez veze . Niti da mi čučimo bez veze, a on si prebacuje dionice, niti da mu koja bude oteta mimo plana.


Kolega CRUMARIX pametnije bi Vam bilo da ste čuvali Zvečevo nego kupovali bezvrijedne papiriće…

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

sta jos nije ispod 1000kn
bice sutra

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

OK…gospodo ocjenjivači…povlačim nakoge s kupnje,slobodno rušite . [tongue]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

šta kolega Bananrama kaže na ovu situaciju?
ne da se može dobit po 1300, nego i skoro 30% jeftinije [undecid]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

To sad sve ovisi kako će brzo ići stečaj. Što se s njime više oteže to će firma vrijediti manje i u konačnici ako se zakasni… kao i većina naših stečajnih priča dionica će vrijedniti 0 kuna.

Dan danas unatoč katrastrofalnoj situaciji ja i dalje mislim da ova firma vrijedi više od nula kuna, samo ne smijem reći koliko točno da me previše ne napadnu oni koji misle drugačije. Naime ja sam još na vrijeme ovdje upozoravao da je ovo besmisleno, da cijene nemaju veze sa pameću, učinio sam sve što sam po svojoj savijesti mogao da neupućene investitore malo upozorim da razmisle svojom glavom.
Sad je više kasno da bilo što pričam i iznosim svoje procjene jer i tako je nemoguće iole pouzdano procijeniti firmu u ovakvom stanju a nije mi niti na kraj pameti već dovoljno izmučene dioničare "plašiti", otežavati im izlazak za evenutalno "unovčavanje gubitaka" i sl.
Mislim da je dovoljno reći da trenutno mislim da firma vrijedi bar nešto više od nula kn, a da li će dugorčno pasti na nula ili se vinuti nazad… to nitko ne može znati, to ovisi o brzini pokreatnja i načinu provođenja stečajnog postupka. Čime prije to za dioničare bolje!


Kao i puno puta do sada, opet isto u TNSA. Iako je obećana još jedna četvrina za 8.mjesec ništa, nula, nada. Samo puno, puno posla, nerviranja. Glavni i dalje dolazi u crnoj limuzini oko 11 h na posao, ne kao da nije nešto u redu (recimo stečaj), nego kao da je firma više nego solidna i dobra. Nitko ništa ne govori zaposlenicima, a za nekakvo pitanje o otpremništvu radnici se nemaju kome obratiti. Prostorije TNSA su poluprazne, telefoni zvone, a malobrojni djelatnici trče iz sobe u sobu pomagati jedni drugima. Više nego jadno. I normalno nitko od uprave i NO se ne uznemirava zbog toga.

Za takvo ponašanje upravu su banke "nagradile" NEodobravanjem kredita!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


šta kolega Bananrama kaže na ovu situaciju?
ne da se može dobit po 1300, nego i skoro 30% jeftinije [undecid]

Može, ali na kapaljku

New Report

Close