TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Kolega Tino70, vjerujem da su to oni dobri signali da ova dionica uskoro ide gore, ??? [bye]

da, ide gore, da ne može gore biti
[pray]
[/quote]
…..opet Vi…….pa kaj se tice ove dionice bar smo mirni……znamo kad se pokrene da je samo nebo granica…….kad ce to biti…ne zna se…….ali ….ajte mi iskreno recite kak se tek osjecaju danas nase kolege kaj su kupovale zadnjih dana belje…….a Vi tu nama dajete neke targete suludo niske
pa kak mozete na ovako niske cijene davati jos nize targete????
evo molim Vas da mi to objasnite……vec par dana šacam i malo po malo provirim na ovoj dionici i onda se Vi pojavite……
pofuk
[/quote]
Ajme meni, nebo granica! Što je previše, previše je. Možda je to ipak samo pjesnička figura.


Iz FI Jadroagenta:

Krizna situacija u gospodarstvu Hrvatske naštetila je nekim društvima iste ili vrlo slične djelatnosti. U
borbi za preživljavanjem i spašavanjem radnih mjesta, cijene otpremničkih i agencijskih usluga
spuštene su ispod ekonomske isplativosti. U takvoj bespoštednoj cjenovnoj utakmici vrlo je teško biti
dovoljno konkurentan.

[sad] Btw, da li je netko možda negdje vidio i FI Transadrije? [lol] Unaprijd zahvalan



Iz FI Jadroagenta:

Krizna situacija u gospodarstvu Hrvatske naštetila je nekim društvima iste ili vrlo slične djelatnosti. U
borbi za preživljavanjem i spašavanjem radnih mjesta, cijene otpremničkih i agencijskih usluga
spuštene su ispod ekonomske isplativosti. U takvoj bespoštednoj cjenovnoj utakmici vrlo je teško biti
dovoljno konkurentan.

[sad] Btw, da li je netko možda negdje vidio i FI Transadrije? [lol] Unaprijd zahvalan
[/quote]
Nekako se povlači prodaja sa Tnsa Zna li ko zašto

Možda je netko ponovno pročitao članak od prije nepunih 6 mjeseci!
http://www.seebiz.eu/hr/burze/transadria-zasto-hfp-ne-prodaje-dionice-po-6.000-nego-po-2.949-kuna%3F,86704.html [rolleyes]

Kolega Dionis,
izvješća se bumo još načekali. To je Upravi i N.O. zadnja rupa na svirali. Oni su sad preokupirani borbom za očuvanje svojih fotelja.Naime, njihova dupeta ne podnose ništa drugo doli fotelje. A pri tome se služe svim dozvoljenim i nedozvoljenim sredstvima. Pokušava se lobirati na najvišim političkim razinama. Hebeš borbu protiv korupcije, kad takvi papani imaju prolaz.

25. svibanj 2010.
Transadria stekla 2.000 vlastitih dionica

Transadria je 21. svibnja stekla 2.000 vlastitih dionica koje čine 6,95 posto temeljnog kapitala, navodi se u priopćenju objavljenom na Zagrebačkoj burzi.

Nakon stjecanja navedenih dionica Transadria posjeduje ukupno 3.069 vlastitih dionica, koje čine 10,67 posto temeljnog kapitala društva. Iz tvrtke su poručili da su dionice stečene na osnovu sporazumnog raskida ugovora o kupoprodaji i prijenosu dionica s Dezinsekcijom d.o.o. od 2. listopada 2009. godine.
______________________

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Lobiranje na najvišim političkim razinama? Niš novoga,to je davno oprobani recept koji im pali, ali samo uz pomoć dalmatinske udarne . Mogu biti miran i čekati uzlet dionice [wink]

transadrija grupa:

1.transadrija d.d.

2.vendicija

3.vendita

4.tower centar Rijeka

5.TIP Šibenik

6.VRNI

7.Dezinsekcija d.o.o.

8.trezor transadrije

9.molim, slobodno dopisati ako sam nešto zaboravio

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Lobiranje na najvišim političkim razinama? Niš novoga,to je davno oprobani recept koji im pali, ali samo uz pomoć dalmatinske udarne . Mogu biti miran i čekati uzlet dionice [wink]

Dragi kolega Dionis,
mada izgleda kao vic, ali dalmatinska udarna, konkretno šibenski bataljun, mogli bi doči glave radnicima i dioničarima Transadrije.


transadrija grupa:

1.transadrija d.d.

2.vendicija

3.vendita

4.tower centar Rijeka

5.TIP Šibenik

6.VRNI

7.Dezinsekcija d.o.o.

8.trezor transadrije

9.molim, slobodno dopisati ako sam nešto zaboravio


Ima li ko da zna koliki im je udio u Tower centru i koliko vrijedi u kn


transadrija grupa:
1.transadrija d.d.
2.vendicija
3.vendita
4.tower centar Rijeka
5.TIP Šibenik
6.VRNI
7.Dezinsekcija d.o.o.
8.trezor transadrije
9.molim, slobodno dopisati ako sam nešto zaboravio

Kolega Oetker, kolko je meni poznato, grupu TNSA ne čine ove tvrtke, pa vjerujem da ste čitateljstvo htjeli samo podsjetiti na neke od značajnijih i unosnih komercijalnih poduhvata uprave i NO. Možda uskoro vidimo i osjetimo financijske učinke tih akvizicija. To bi bilo pod r.br.9 [sad]

Kao i puno puta do sada, opet isto u TNSA. Iako je obećana još jedna četvrina za 8.mjesec ništa, nula, nada. Samo puno, puno posla, nerviranja. Glavni i dalje dolazi u crnoj limuzini oko 11 h na posao, ne kao da nije nešto u redu (recimo stečaj), nego kao da je firma više nego solidna i dobra. Nitko ništa ne govori zaposlenicima, a za nekakvo pitanje o otpremništvu radnici se nemaju kome obratiti. Prostorije TNSA su poluprazne, telefoni zvone, a malobrojni djelatnici trče iz sobe u sobu pomagati jedni drugima. Više nego jadno. I normalno nitko od uprave i NO se ne uznemirava zbog toga.

New Report

Close