TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


modrobradi@
Moram samo kolegu upitati tko će mu to prodati po toj cijeni. Premal je broj dionica i dioničara. Iako nemam ništa protiv. Za par dana će većinski vlasnici preko skrbničkih računa vratiti ovo na cijenu koju žele. I tako još uvijek stoji cijena otkupa po 7901 kunu. Pitanje dana je kada će banke odvrnuti slavinu, pregovori su pri kraju. Poslije toga možete samo sanjati o cijeni ispod 1500. [bye]
Primjećujem da se polako skuplja ekipa za druk, samo malo Vam je ovdje onih koje možete zaplašiti. Možda naleti još koji radnik "kamikaza" koji je dobio otkaz i iz protesta želi prekinuti svaku vezu sa firmom, pa obraduje malo one na bidu. I to Vam je cijela priča na ovoj dionici. [bye]

kolega ko da ste me pitali prije godinu dana ko ce prodat hiljade i hiljade dionica VART prvo po 17kn a onda i po 14kn. rekli bi niko al ima. isto tako sa TNSA bice prodavaca i na tim razinama
nemojte se zanosit sa restrukcijom firme vidis kamo sve vodi a kad pogledas prodaju koja je sve jacija i niza i kupnju koje nema nego se povlaci postane ti jasnije
predugo sam na burzi da ne znam sto ce se dogodit TNSA pasce ispod 1000kn pitanje je samo vremena
zivio [thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora



Kao i uvijek, radnici su potpuno smotani/obmanjeni od svoje lopovske uprave… sad je prošla baba s kolačima, sad će od svojih plaća dobiti… da ne kažem što. Ne vjerujem da će uspjeti u stečajnoj masi skupiti za sve te plaće. Ali bolje išta nego ništa, bolje ikad da su se opametili nego nikad…

Bilo bi dobro zaštiti kapital i imovinu TNSA. Znači uz stečaj treba tražiti hitnu privremenu mjeru zabrane raspolaganja imovinom i kapitalom od strane uprave, a temeljeno na toj krivičnoj prijavi koju su forumaši ovdje spominjali.
TNSA ima puno imovine i nebi bilo poželjno da sada uprava u ovoj vakum situaciji nešto od toga izgubi po putu.
[/quote]

A tko može tražiti hitnu privremenu mjeru zabrane raspolaganja imovinom i kapitalom?

A tko može tražiti hitnu privremenu mjeru zabrane raspolaganja imovinom i kapitalom?

http://limun.hr/main.aspx?id=22684&Page=4

http://www.iusinfo.hr/LegisRegistry/Content.aspx?SOPI=OBRSC201D201009013N154&Doc=OBRASCI_HR

mjeru može zatražiti bilo koja zainteresirana strana u postupku

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Samo napišite pismo USKOKU, HANFI I JAVNOM TUŽIOCU….iznesite nepravilnosti koje ste uočili, navedite da ste dioničar, pismo lijepo potpišite, i za tren oka biti će reakcije [thumbsup]…inače, ode mast u propast [bye]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Nisam baš u toku……hoće li biti dividende ove godine………… [smiley]


Nisam baš u toku……hoće li biti dividende ove godine………… [smiley]

12 000
[thumbsup]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


Nisam baš u toku……hoće li biti dividende ove godine………… [smiley]

Hoće, od stečajne mase, ako što ostane [embarass]

ovaj papir neće ni na 800 biti dobar za kupiti [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

"uprava uvjerava da je nelikvidnost dijelom posljedica velikih nenaplaćenih potraživanja te da u dogovoru s bankama nastoji pronaći način da premosti teško stanje" 27. prosinac 2010.

Zna li tko kolika su njihova potrazivanja ?
Pise također da duguju oko 40m kuna.



prije nego li cijena tnsa padne isod 1000 kn trebao bi cijeli nadzorni skupa sa upravom završit u remetincu. To jednostavno više nema smisla, takav kriminal da ostane nekažnjen.Udružite se i zovite uskok da vam ne zbrišu preko grane.

Pa da se u kontekstu ovoga još jednom podsjetimo koliko je love isisano iz TNSA u zadnje dvije, tri godine. Niti jedna od ovih "investicija" nije firmi donijela prihode, već samo dugove koji su je na kraju i ugušili. Spomenuti ću samo milijunske iznose (zaokruženo 5 na gore)
!. TIP, Šibenik 32 mil.kn
2. VRNI, Zagreb 13 mil.kn
3. SBE Primus,ZGB. 13 mil.kn
4.Elektrolux,RKA 14 mil.kn
5.Vendicija, Matulji 20 mil. kn ( to je minim. iznos, koji se može rekonstruirati po otpisima)
6. trezor 10 mil. kn ( također minim. iznos prebijen nerealiziranim prodajama "prijatelj")
7.MPR,vl. R. Maček Ugovor na 360 tisuća kuna godišnje neto, nije milijun, ali zgodno zvuči za kraj.

Bez tih "investiranja" uprave i N.O., Tnsa je mogla ostati respektabilna firma, koja se mirno restrukturira, sa stabilnom dionicom koja dioničarima donosi i dividendu.
[/quote]
Kolega,pa kad se sve zbroji to je 100.000.000 kn bačeno u vjetar.Još je dugo i TNSA izdržala.Samo mi nije jasno kako ekipa još nije za to procesuirana?


ovaj papir neće ni na 800 biti dobar za kupiti [lol]

Mislim da će i ovdje biti forumaških natezanja kao kod Đakovštine i Zdenke. I danas postoji dosta ljudi kojima ne možeš objasniti da se ne isplati kupovati Zdenku jer ona ne postoji. Kako ne postoji, kad je dobila 19 milja kuna od IPARD-a?!?!?! Pa što ako Zdenke nema u sudskom registru, to ništa ne znači…

dragi kolega, nije tih 100 milja bačeno u vjetar nego je pokradeno, i to od svih nas dioničara. Pokrali su oni koji su upravljali i oni koji su ih pri tome nadzirali.

New Report

Close