TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko god sumnja, preporučujem mu istog momenta da proda, dok još ima kupnje.
Javim se za par dana! Pozdrav! [yawn]


Tko god sumnja, preporučujem mu istog momenta da proda, dok još ima kupnje.
Javim se za par dana! Pozdrav! [yawn]

Bolje bi ti bilo da se više nikako ne javljaš ovdje, sve si pogriješio što si napisao!!! Ne znam, kako te nije sram više davati neke preporuke!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Tko god sumnja, preporučujem mu istog momenta da proda, dok još ima kupnje.
Javim se za par dana! Pozdrav! [yawn]

Bolje bi ti bilo da se više nikako ne javljaš ovdje, sve si pogriješio što si napisao!!! Ne znam, kako te nije sram više davati neke preporuke!?
[/quote]
Ako sam tebe uspio navući na prodaju, osobito mi je drago. Kako te više nije sram pisati o sramu!
Ako imaš nešto protiv uprave, idi i njima kukumači, a nemoj svaki dan plakati ovdje na forumu.
Ako želiš kupiti, onda kupi. Nitko ti nije uperio pištolj u glavu! Ovdje se igra tek prvo poluvrijeme, a ja sam glavni sudac. Tebe ne bih ni za lopte da mi dodaješ!
[kiss] [kiss]

Jel mi moze neko napisat kako izgleda kupnja-prodaja .

Unaprijed hvala


Jel mi moze neko napisat kako izgleda kupnja-prodaja .

Unaprijed hvala


Uglavnom, bid se vrti cca1200-1250 a ask cca1400 uz mizernu prodaju.Ako si neodlučan pričekaj malo.
Kolega bananarama svaka čast. Mene moderatori ne puštaju da budem tako oštar prema spidermanu


Ovdje se igra tek prvo poluvrijeme, a ja sam glavni sudac.

[lol]

Mene moderatori ne puštaju da budem tako oštar prema spidermanu

Nema šta, oboje ste opasni, hahahaha!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ja sam na bidu nego me zanima koliko je njih ispod mene i po kojoj cijeni .

Kolege,

spaiderman je fokusiran na samu kompaniju i njene okolnosti, a ostali na dionice i tu puca razum.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Kolege,
spaiderman je fokusiran na samu kompaniju i njene okolnosti, a ostali na dionice i tu puca razum.

Istina loris, hvala! Ja nikad nisam napisao da dionica ne vrijedi ove novce ili manje/više, o tome uopće ne pišem! Pišem isključivo o problemima tvrtke, a iz kojih teško vidim izlaz! Vidim da bi oni pisali svašta da nema moderatora, ali nije im ovo prostorija Transadrije, nema ovdje gašenja struje i svjetala! Neka ljudi čitaju istinu o tvrtci i pogrešnim postupcima uprave, dosta su tapkali u mraku! To sami i priznaju!
Banana i farabute, ako vam ne odgovara ono što pišem, upotrijebite funkciju IGNORE! Što se tiče dionica, neka vam slobodno narastu do 3000 ili 7000 kn, nemam ništa protiv, dapače!

P.S. Nemam dionice TNSA, niti ću ih kupovati ako ostane ovakvo stanje! No, dosta toga znam o Transadriji i rado ću to podijeliti za ostalima na forumu! Ne znam što vam tu smeta, nisam nikad napisao niti jednu laž!

Btw. Potpuno se slažem sa bananaramom, da će se na ovim razinama moći kupiti vrlo malo dionica!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Problem je taj što se ovaj forum počeo baviti upravom, a ne dionicom. O pronevjerama uprave pisao sam još prije 2 godine, dok su ih i radnici koji sada prizivaju stečaj u to vrijeme tapšali po ramenu i podilazili im.
Bezbroj puta sam osobno pisao da je dionicu odavno trebalo sterati ispod 2 tisuće i tek da onda trezor krene u kupnju. A rađeno je sve suprotno. Godinama se umjetno održavala cijena na 3000 i to sa firminim novcem. Potrošeni su milijuni uludo za trezor, a sada kad bi trebali u kupnju, nemaju ni za burek. Firma će preživjeti u to sam siguran, jedino što će mnogi koji nemaju vremena za čekanje ostati i bez dionica, bez novca su već ostali.


Kolege,

spaiderman je fokusiran na samu kompaniju i njene okolnosti, a ostali na dionice i tu puca razum.


Ako je spiderman fokusiran na samu kompaniju onda nije trebao nazivati dioničare luzerima, jer je to u najmanju ruku omalovažavanje i podcjenjivanje.Dioničari transadrije nisu samo članovi uprave i banke već tu ima i časnih i ozbiljnih ljudi kojima se ne sviđa takav način verbalne komunikacije.Ovo bi trebao biti ozbiljan forum gdje su ponekad dozvoljene i šale i mala podbadanja ali nikako i sarkazam na račun dioničara.

Ok, evo ispričavam se ako sam vas uvrijedio!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close