TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad je Vrcko mogao platiti po 6700 i nije mu bilo skupo, mogu i ja po 3XXX. Sutra ću počistiti ask sve do 3400. Bježte glavom bez obzira sa aska, stiže divizija "bosančerosa"! Novi igrač, pun love, a za cijenu ne pita, mislim pita!

post od 23.11.2009.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


može li mi netko reći tko će nakon skupštine kupovati ovu dionicu

post od 24.09.2009.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Kolega spiderman pišete gluposti, uostalom baš me zanima da li ste i vi dioničar ili samo dežurni katastrofičar

Aha, zato je ovakva navala na dionice, jer ja pišem gluposti! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


bez obzira koja struja pobijedila na narednoj skupštini cijena dionice može samo prema nižim razinama, jer koja od te dvije struje može smanjiti kreditna zaduženja koja su u jednoj godini povećana 90% i sad su veća od upisanog kapitala, koja od te dvije struje može povećati dobit koja je u godinu dana pala 65%, i tko će od prvih deset dioničara imati interesa dizati cijenu dionice, to jest kupovati istu na sve višim i višim cjenovnim razinama i s kojim parama ? Sad je i jednima i drugima bitno preuzeti tvrtku i iscijediti je do kraja.
a bila je tako perspektivna firma…. [embarass]

post od 22.09.2009.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Aha, zato je ovakva navala na dionice, jer ja pišem gluposti! [lol]
[/quote]
Gledajte kolega spiderman, svi bi ovu dionicu kupili po 500kn višemanje,ali ne ide to tako.Oni koji su je nekad davno i kupovali po toj cijeni odavno su ih prodali po mnogostruko višoj a čini mi se i vi. Oni drugi koji su ih pak kupili po tim višim cijenama cca3000kn i više, neće ih sada prodavati po upola ili trostruko manjoj cijeni od kupovne.Prije će čekati.Zaboravljate psihologiju sudionika velike većine kupaca na ovoj burzi a to je da pojednostavim ‘kud svi turci tud i mali mujo’.Sada trenutno prodaje hpb iz nekog svog razloga dok ostali dioničari čekaju.Hpb ima još cca 300kom za prodati ako se odluči na sve.Kada dođu dobre vijesti onda bi svi kupovali ali kupiti će po puno višoj cijeni od trenutne.Zapamtite samo prvi zarađuju extra profit dok ostalima ostaju mrvice 10-20%. I ja bi volio kupiti još dionica pogotovo po 500kn uostalom tko ne bi.
pozdrav svima strpljen-spašen


Da li netko zna kako su završili "pregovori" između uprave i sindikata, a možda još traju? [embarass]

Kolega , što kažete da zajedno kupimo 3 Maj brodogradilište, država ga daje za Kunu ?

Vi pola Kuna i ja pola i imamo brodogradilište ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ovi koji bi htjeli dodatno srušiti cijenu nemaju dionice TNSA, pa nemaju čime ni rušiti. Dečki prvo morate kupiti po 1500, pa onda možete opaliti po bidu. Za to treba malo love i malo hrabrosti.
Ali izgleda da bi Vi da Vam netko drugi obavi taj "prljavi" posao, pa ste u svrhu toga počeli kopirati stare postove.



Da li netko zna kako su završili "pregovori" između uprave i sindikata, a možda još traju? [embarass]

Kolega , što kažete da zajedno kupimo 3 Maj brodogradilište, država ga daje za Kunu ?
A da uletimo svaki sa 33lipe, treba mi nešto malo strojeva i alata za garažu
Vi pola Kuna i ja pola i imamo brodogradilište ?
[/quote]


15.07.2010.g.
Tko ovdje uspije izgubiti uloženu lovu, totalni je luzer! [proud]

Izgleda da te pamćenje slabo služi banana!? Ovo si pisao kad je cijena bila 3.000 kn, a nastavio si kupovati po 2.700 kn, pa na 2.000 kn, pa si plakao kad ti nitko nije htio dati po 1.800 kn…

Na znam koliko se sjećaš, ali ja sam jako dobro pratio ovu temu i komentirao greške koje će dovesti tvrtku na rub stečaja! Sa druge strane ti si kupovao dionice jer si se u početku nadao ponudi i otkupu dionica od strane muljatora, da bi poslije cijelu priču prebacio na eventualnog kupca paketa sa dražbe HFP-u. Evo dokle te dovelo to tvoje razmišljanje, a i one koji su slušali tvoje pametne sugestije! Svi ste postali luzeri, a ne samo ti! Ako forumaši ne vjeruju meni, neka malo prelistaju temu za par mjeseci unatrag i sve će im biti kristalno jasno!
I ovaj farabut se pojavio ovdje jučer i on će meni kako ja pišem gluposti! Samo se vi busajte u prsa, LUZERI!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

spiderman@
Kolega mi luzeri posjedujemo dionice, a vi tek treba da ih kupite! Posjedujem 156 komada sa prosječnim ulazom od 2120 kuna i time se ponosim. Trenutno čekam na 1350, i molim Boga da Vi opalite po bidu sa svojih 0 komada.
Transadria će 2011 godinu završiti sa dobiti od 10-tak milijuna. Tko ovdje uspije izgubiti uloženu lovu, totalni je luzer! Ulažite u Transadriju, ulažite u budućnost. Pozdrav! [kiss]


Transadria će 2011 godinu završiti sa dobiti od 10-tak milijuna.

Opet griješiš, nema nikakve šanse da završi sa dobiti 2011.g. Napravi projekcije prihoda, novih zaduženja i povrata trenutnih dugova, pa ćeš se uvjeriti da ne postoji ta mogućnost. Ukoliko im uopće odobre kreditiranje, gubitak je neminovan u minimalnom iznosu od 15-tak miliona kuna, a ako im ne odobre nove kredite, čeka ih totalni kolaps financija! Naklapaš bez veze i bez ikakvih argumenata!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Rekoh već jednom u svom prethodnom postu, da prvih trideset dioničara Transadrie drže na svojim računima dvije trećine od ukupne emisije tnsa dionica, a kako su na ovim cijenama, a i na čak znatno višim cjenovnim nivoima ponude na prodaju jako male, to je očito da prvih trideset dioničara smatra da dionica vrijedi znatno više u odnosu na trenutačnu cijenu.
___________________________________________________________________________________

Ovo je napisao zimzelen 2006 godine, a to vrijedi naročito u ovoj 2011!

New Report

Close