TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/jadranka-kosor-novac-za-zaposljavanje-150-tisuca-ljudi-je-osiguran,104523.html
Ako ima posla za TLM, bit će i za Transadriju!
Za one koji žele srušiti postojeću upravu napomenuo bih da se uprava ne ruši na forumu. Za to postoje zakoni i način na koji se to sprovodi. Moram priznati da su ovi postojeći stvarno žilavi, dočim su se do sada uspjeli održati.




Malo verbalnog fajta nikad nije na odmet. Tako se bistre stavovi i jačaju živci.
U Transadriji je danas, međutim, bilo i prave šore i to između gospodina predsjednika N.O. Račić Damira, koji je kao što znamo, jelte, i direktor Glavne filijale Zagreb i 2 radnika, najvjerojatnije u vezi s sprovedbom plana restrukturiranja. Uredovala je i policija. Poznato je da dotični gospodin ima kratak fitilj.
Jadni smo mi pravi mali dioničari ove firme; isto kao i radnici.


Pozdrav svima
Vidim da nitko ne reagira, pa se odlućio javiti. Nije istina ovo šta je tino70 napisao i sa takvim informacijama ispadaš smiješan, te bi si trebao naći novi izvor informacija jer tvoji raniji postovi postaju upitni. Račić se nije šorao sa dvojicom radnika tj šore uopće nije bilo. Taj dan je došlo do verbalnog okršaja Račića i radnika koji je pred otkazom. Taj dan je trebao potpisati papire, ali nije htio. Bilo je unošenja obostranog u facu, možda naguravanja i izgovorenih ružnih riječi. Stigla je policija, obavila svoj posao i to vam je to.

[/quote]
Ovo je više nego dobro! Vi ste upravo potvrdili ono što sam ja napisao. Pa nije forum policijski zapisnik gdje postupak ovisi o nijansama: unašanje u lice ili hvatanje za ruke i ramena. Obična prepirka, a uredovala policija. Kaj god!
Glede vjerodostojnosti mojih postova, ne berite brigu. Znam da istina boli. Pogotovo neke.
Ajd ,bog
[/quote]

Gledaj napisao si laž da je bila šora između troje ljudi. Namjera mi je bila da upoznam korisnike foruma da tvoje riječi nisu bile istinite, a ostatak posla neka odradi policija.

Forumaši shvatili bit: radniktns je glavni šoramen [wink]


Još nešto, po nekim grubim procjenama minus 20tak posto ,da firma i ode u stečaj vrijednost dionice bi bila barem 3500kn.

Kako si došao do ove brojke?



Još nešto, po nekim grubim procjenama minus 20tak posto ,da firma i ode u stečaj vrijednost dionice bi bila barem 3500kn.

Kako si došao do ove brojke?
[/quote]

Nemoj mu reći, neka sam izračuna. Uvijek se žica za izračun !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Dioničari moji dragi, najveća vrijednost ove dionice je u malom broju izdanih, a još manji broj s kojim se trguje pa prema tome nije podložna tolikim muljanjem za trejdere.Uz to postoje još dva jaka razloga gdje vidim njen potencijal a ne tiče se ni uprave ni radnika ni mogućeg razumijevanja za odgodu plaćanja poreza poreznoj.Međutim to vam ne želim sada otkrivati .Pa zar bi ovih dana uzalud kupovao dionice.Pametnome dosta.
pozdrav svima strpljen-spašen





Malo verbalnog fajta nikad nije na odmet. Tako se bistre stavovi i jačaju živci.
U Transadriji je danas, međutim, bilo i prave šore i to između gospodina predsjednika N.O. Račić Damira, koji je kao što znamo, jelte, i direktor Glavne filijale Zagreb i 2 radnika, najvjerojatnije u vezi s sprovedbom plana restrukturiranja. Uredovala je i policija. Poznato je da dotični gospodin ima kratak fitilj.
Jadni smo mi pravi mali dioničari ove firme; isto kao i radnici.


Pozdrav svima
Vidim da nitko ne reagira, pa se odlućio javiti. Nije istina ovo šta je tino70 napisao i sa takvim informacijama ispadaš smiješan, te bi si trebao naći novi izvor informacija jer tvoji raniji postovi postaju upitni. Račić se nije šorao sa dvojicom radnika tj šore uopće nije bilo. Taj dan je došlo do verbalnog okršaja Račića i radnika koji je pred otkazom. Taj dan je trebao potpisati papire, ali nije htio. Bilo je unošenja obostranog u facu, možda naguravanja i izgovorenih ružnih riječi. Stigla je policija, obavila svoj posao i to vam je to.

[/quote]
Ovo je više nego dobro! Vi ste upravo potvrdili ono što sam ja napisao. Pa nije forum policijski zapisnik gdje postupak ovisi o nijansama: unašanje u lice ili hvatanje za ruke i ramena. Obična prepirka, a uredovala policija. Kaj god!
Glede vjerodostojnosti mojih postova, ne berite brigu. Znam da istina boli. Pogotovo neke.
Ajd ,bog
[/quote]

Gledaj napisao si laž da je bila šora između troje ljudi. Namjera mi je bila da upoznam korisnike foruma da tvoje riječi nisu bile istinite, a ostatak posla neka odradi policija.
[/quote]
Bilo bi dobro da se policija ne zaustavi samo na slučaju "šora" jer je to ovdje najmanji problem.
Nego,"radniče" da Vas pitam kada ćete izvršiti ponudu o preuzimanju društva ili i dalje smatrate glumiti vlasnike na uštrb dioničara i radnika?


Dioničari moji dragi, najveća vrijednost ove dionice je u malom broju izdanih, a još manji broj s kojim se trguje pa prema tome nije podložna tolikim muljanjem za trejdere.

Aha, najveća prednost ove dionice vam je ta, što su ih banke počele rasprodavati muljatorima, koji su doveli firmu tamo gdje se sada nalazi, u dugovima do grla!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Dioničari moji dragi, najveća vrijednost ove dionice je u malom broju izdanih, a još manji broj s kojim se trguje pa prema tome nije podložna tolikim muljanjem za trejdere.

Aha, najveća prednost ove dionice vam je ta, što su ih banke počele rasprodavati muljatorima, koji su doveli firmu tamo gdje se sada nalazi, u dugovima do grla!
[/quote]
Imaš kakav dokaz da su banke počele rasprodavati?

Kolega spiderman pišete gluposti, uostalom baš me zanima da li ste i vi dioničar ili samo dežurni katastrofičar

Da li netko zna kako su završili "pregovori" između uprave i sindikata, a možda još traju? [embarass]


Da li netko zna kako su završili "pregovori" između uprave i sindikata, a možda još traju? [embarass]

Šorom,ajoš traje

New Report

Close