TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vratiću se na ovu temu kad dionica ode ispod 1.000, ako zaboravim ili to ne primjetim na vrijeme, molim vas neka me netko podsjeti…svaki dan sam u birtiji kod "kaštelanskih staklenika"

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Dragi kolega spiderman, lijepo ste napisali svoj komentar pa Vam zahvaljujem na istini. Samo još koja informacija. Gđa Milvana Smokvina Rukavina je u TNSA došla preko firme TIP Šibenik i vjerovatno prima plaću od njih (pa je mora i štititi).
Gosp. Lepur je u upravu došao “prije pet minuta” bruto, ali i on ima materijalnih koristi od priče. Gđa Dajana Stranić je malo
“bedasta” pa su je iskoristili. a gđa Meri nema blage veze kako je raditi otpremništvo sa blokiranim garancijama, bez gotovine, obećavajući komitentima nešto što ne možete (iz poznantih razloga) i izvršiti. Sve u svemu još jedna dobra gluma.
Nadamo se da neće nitko nasjesti na tu farsu.

Kolega Spiderman, zahvaljujem na trudu i živopisnom opisu situacije.
Očekivano, opsjene, laži, prešućivanje suštine problema. Sad kad su firmu očistili od love i ljudi podržati će ih premjerka. Možda i hoće, kod nas je sve moguće.
A ta Meri Grdović me zaista impresionirala. Ona kaže vozite i svi kamiondžije voze badava. Mora da je neodoljiva u svakom pogledu. Šteta što ne mogu pratiti taj program.
Tuga i jad.

kolega Spiderman jako dobro, kao da gledam prijenos Vlade RH.

kolega farabuto veoma objektivno kao samo dioničar .

Radnici TNSA, pazite samo da vam uprava ne zamrači nekretnine i kapital preko banaka, budite oprezni.
Nije mi jasno zašto uprava radi za maksimalac, a radnici za minimalac ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Nema na čemu ekipa! Daleko od toga da ja nisam zainteresiran za rješavanje situacjie, ali na ovaj način oni nemaju nikakve šanse! Nemojte zaboraviti da u današnje vrijeme odobravanje kredita i nije tako jednostavno kao prije, posebno velikih kakav treba TNSA da "pokrije dugove", a ne za poslovanje!
Dakle, njima ne treba kredit za restrukturiranje firme, već za pokrivanje dugova, plaća, otpremnina, poreza, a to je jako velika razlika! Na koji način će ga vratiti? Banke kod odobravanja kredita prvenstveno gledaju prihod, a oni ga imaju na kapaljku! Nekretnine i nisu neko mjerilo u ovom trenutku, jer bez obzira na njen položaj, kupac se teško nalazi i kad ga nađeš, cijena mora biti najmanje 40% dampirana da bi je prodao! Njih nekretnine opterećuju i stvaraju im trošak, a ne prihod! Da ne govorim kako im je bilanca dobro “zamračena”, a to kod banaka baš i ne prolazi!
Mislim, sve je ovo proces koji su oni trebali pokrenuti prije 2 godine, nešto kao Vlada RH sa mjerama protic recesije! Sada će to biti vrlo teško, da ne kažem nemoguće!
Njima predstoji vrlo teška bitka za izlaz iz dugova, a da ne govorim, kako ne vidim neku veliku perspektivu za djelatnost koju obavljaju!

Btw. Vjerujem da je većina ulazila u TNSA u nadi kako će ekipa dati javnu ponudu po 7000 kn i tako se lijepo osladiti! Mislim da nije uopće realno takvo nešto očekivati, a pogledajte kako su prošli oni u LRH, gdje je situacija bila itekako povoljnija i čistija nego ovdje!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

I da Ključariček kojim slučajem radi za minimalac, a što je gotovo nemoguće, za "mladog gospodina" nema zime. Dotični prima redovite mjesečne nagrade kao predsjednik skupštine "Transgloba" Ljubljana, "Transmara" Koper, član N.O. Luke Šibenik, član Uprave TIP-a. Valjda je to sve. Sve u svemu mjsečno se skupi lijepa svotica. Taj čovjek doista ima sreće u životu.


I da Ključariček kojim slučajem radi za minimalac, a što je gotovo nemoguće, za "mladog gospodina" nema zime. Dotični prima redovite mjesečne nagrade kao predsjednik skupštine "Transgloba" Ljubljana, "Transmara" Koper, član N.O. Luke Šibenik, član Uprave TIP-a. Valjda je to sve. Sve u svemu mjsečno se skupi lijepa svotica. Taj čovjek doista ima sreće u životu.

Nisam baš siguran se prima ikakva naknada za funkciju predsjednika skupštine. Za Upravu sigurno dobija, za Nadzorni vjerojatno (ima nekih Nadzornih odbora koji rade pro bono), ali za poziciju predsjednika skupštine mislim da ne.

Nisam baš siguran se prima ikakva naknada za funkciju predsjednika skupštine. Za Upravu sigurno dobija, za Nadzorni vjerojatno (ima nekih Nadzornih odbora koji rade pro bono), ali za poziciju predsjednika skupštine mislim da ne.

Vjerojatno to sve radi iz milosrđa ? Možda da mu pošaljemo koju kunu doprinosa, ako imate br. računa ?

Neki kažu da je besplatna usluga najskuplja usluga ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kolega Frckavi," mladi gospodin" sigurno prima nagradu za funkcije koje ima u poduzećima u Sloveniji. Tu nema nikakve dvojbe.
Osim toga morate znati da on ni ne mrdne svojim špic papkom, a da to ne naplati.

Komitenti zovu TNSA da li uopće može obavljati otpremništvo. Vjerovatno ne.Pola zaposlnih je dobilo otkaze a većina ih je dala izvanredni otkaz, tako da su neke poslovnice ostale na 1 čovjeku. Informacije se ne prenose “mladom” direktoru jer je jako nervozan (vjerovatno jer krepava “krava muzara”). Po nekim informacijama lova se preusmjerava u neke novonastale firme da još nešto spase za svoje potrebe. Djelatnici neće vidjeti ni plaće ni otpremnine, samo HZZZ. Slažem se sa kolegom frckavim treba samo pronaci br.tekućeg ili žiro računa za pripomoć Ključaričeku, NO i Upravi.
Osobno mislim da se ponašaju kao Hitler 1945. izgubio je rat, ali i dalje p…. da će pobijediti.

Vjerujem da ti komitenti nisu kontaktirali sa gosp. M.R. Smokvina ili M.Grdović, jer da jesu ….[embarass]

Konačno TNSA na Dnevniku HTV 1. Drago nam je da se i van Rijeke čuje i vidi što se dešava. Nadam se da će ljudi znati prosuditi
tko je u biti kriv za nastalo stanje u firmi.

New Report

Close