TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A čija je Transadrija nego državna? Vi ste stvarno biserko jeste li nekada čuli za HFP koji ima 28% Transadrie i najveći je pojedinačni vlasnik firme.

Vidim da si vrsni znalac! Znači, sa 28% je tvrtka državna, ma nemoj! Ako je tako, zašto je Hanfa ekipu natjerala na obvezu ponude za pruzimanje!? Tvrtka je privatna, ali ti i takvi kao ti, misle da nije! Rekao bi ti jedan stari forumaš, da od stabla ne vidiš šumu!


A imat će još veći udio kada država svoja potraživanja pretvori u dionice. Pratite malo Badel i učite od znalaca! Aj uzdravlje!

Ova tvrtka nema nikakve uvjete za model C. Jako slabo poznaješ materiju, a previše pričaš o onome o čemu nemaš pojma!


Kolega nešto mi kod tebe ne štima u razmišljanju Govoriš kakva špedicija nema tu novaca,pa govoriš kako su bili puni ko brod pa se razmišljam na čemu su to oni zaradili novce Možda su švercali koku a sada stali…

Mercedes, šta je tebi? Pa, oni su novac zaradili isključivo na prodaji prostora i udjela u Tower centru, kakva špedicija, godinama im nanosi ogromne gubitke! Pa, jeste li gledali bilance starije od jedne godine???

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

spiderman@

Kada čitam vaše komentare dobivam dojam da ste Vi neki dan prodali po 1301, puno je u njima "gorčine" i frustracija, to se da osjetiti. A između ostalog ovo Vam je drugi Nick negativac, jer ste prijavljeni još od 2006 godine, a imate samo 620 poruka i živite na Bahamima. Aj uzdravlje! [thumbsup]



ja sam ostao kao kroničar, kao dioničar sam davno nestao [wink]

Kad si već nestao zašto se više zamaraš sa njom Počni se zamarat sa onima koje si kupio sa novcima od Tnsa Kladim se da imaš veći gubitak nego da si ostao u Tnsa pa te zato bol i moliš boga da i ona još padne
[/quote]

——————–
Da, davno sam prodao sve dionice transadrije. Kad sam prodavao dionice tnsa cijena im se kretala od 7.000 do 3.000. Da, u to vrijeme sam svašta i kupovao, pa i dionice kaštelanskih staklenika, dvesto komada s prosječnom cijenom ulaza 292, bilo je to vrijeme kad nitko nije znao da oni postoje i da su na burzi izlistani. I sad, predpostavimo da sam transadijine dionice prodavao po najnižoj cijeni u ono doba, a to je 3.000. Za jednu dionicu tnsa kupio sam deset dionica ksst, i sad, ako kod preuzimanja za jednu dionicu ksst dobijem 7.000, ispašće da sam jednu dionicu tnsa prodao po 70.000 kuna. Ako vi mislite da sam i pored toga na gubitku, zato što sam naprimjer u to doba dokupio 2.000 komada tep po cijeni od 20-30, a on je sad 25 ili zato što sam dokupio 2.000 hrdh po cijeni od 20- 30, a oni su sad 45 ili zato što sam dokupio 800 visa po cijeni od 30-35, a on je sad 20, itd,itd …uredu
i još nešto, prosječna cijena ulaza kod dionice tnsa bila mi je oko 1.150 kuna…[wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


…jer ste prijavljeni još od 2006 godine, a imate samo 620 poruka…

Pa, bolje i 20 normalnih poruka, nego 1000 bezveznih kao što su tvoje! Ja prodao po 1300 kn, hahahah. Možda da ti skeniram naloge kada sam ja prodavao TNSA!? Tek onda bi se naljutio na mene!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



…jer ste prijavljeni još od 2006 godine, a imate samo 620 poruka…

Pa, bolje i 20 normalnih poruka, nego 1000 bezveznih kao što su tvoje! Ja prodao po 1300 kn, hahahah. Možda da ti skeniram naloge kada sam ja prodavao TNSA!? Tek onda bi se naljutio na mene!?
[/quote]
Kolega Vi mene izgleda naročito ne volite, ne vidim gdje sam Vas povrijedio. Previše ste zabrinuti za Transadriju iz nekog neshvatljivog motiva. A ja Vas [kiss]. Aj uzdravlje!
P.s.
Bolje mi skeniraj nalog po koliko si kupovao! Sigurno nisi po 1500 kao ja! [rolleyes]


Kolega Vi mene izgleda naročito ne volite, ne vidim gdje sam Vas povrijedio. Previše ste zabrinuti za Transadriju iz nekog neshvatljivog motiva. A ja Vas [kiss]. Aj uzdravlje!
P.s.
Bolje mi skeniraj nalog po koliko si kupovao! Sigurno nisi po 1500 kao ja! [rolleyes]

Ma nije pitanje uopće volim li te ili ne!? Jedino što ne volim je kad netko izvrče činjenice, a ovdje su one nepobitne! Mislim, toliko se miliona opralo preko Bulata i ekipe, da je to sramotno!? Zbog takvih stvari sada tvrtka nema izlaza, a ti pričaš o nekom oporavku, koji je tu negdje iza ugla! Što se tiče cijene kupnje TNSA dionica, izgleda da i nisi tako dugo na tržištu koliko misliš! Skenirat ću ti sutra da vidiš šta znači povoljna kupnja TNSA dionica!
[tongue]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Malo verbalnog fajta nikad nije na odmet. Tako se bistre stavovi i jačaju živci.
U Transadriji je danas, međutim, bilo i prave šore i to između gospodina predsjednika N.O. Račić Damira, koji je kao što znamo, jelte, i direktor Glavne filijale Zagreb i 2 radnika, najvjerojatnije u vezi s sprovedbom plana restrukturiranja. Uredovala je i policija. Poznato je da dotični gospodin ima kratak fitilj.
Jadni smo mi pravi mali dioničari ove firme; isto kao i radnici.


Malo verbalnog fajta nikad nije na odmet. Tako se bistre stavovi i jačaju živci.
U Transadriji je danas, međutim, bilo i prave šore i to između gospodina predsjednika N.O. Račić Damira, koji je kao što znamo, jelte, i direktor Glavne filijale Zagreb i 2 radnika, najvjerojatnije u vezi s sprovedbom plana restrukturiranja. Uredovala je i policija. Poznato je da dotični gospodin ima kratak fitilj.
Jadni smo mi pravi mali dioničari ove firme; isto kao i radnici.

Uh, hebo te, nakon ove vijesti, dionica će da poraste [wink]

nije račićev problem kratki fitilj, neg’ kratka pamet,dug jezik i velika pohlepa, ako pohlepa uopće može biti velika i mala [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

U Rijeci nije bilo fizičkih obračuna, ali je bilo verbalnog vrijeđanja “gospode” šanera i Glažara. Možda će sutra biti i batina.
Još uvijek se nude otkazi pod sramotnim uvjetima (protuzakoniti) protiv kojih je sindikat dao primjedbe. Vjerovatno APP, ako prođe, prođe. Nadamo se da ljudi neće to potpisati i da će što prije krenuti stečaj. Kao i svo dosadašnje poslovanje Uprave i NO
tako i ovi otkazi su napisani nestručno, s namjerom da se radnici i na odlasku iz firme pokradu. Vjerovatno šanerima još nije dosta.

Svaka čast 2 radnika iz Zagreba, davnih dana ih je sve trebalo dobro ispljuskati i potjerati, svima bi bilo bolje i zaposlenicima i dioničarima.


nije račićev problem kratki fitilj, neg’ kratka pamet,dug jezik i velika pohlepa, ako pohlepa uopće može biti velika i mala [pray]

Naravno da je i kratak fitilj u pitanju, ali samo zato što im gori pod nogama! Mogli bi svi završiti iza rešetaka i bez novaca! Najzahebanija kombinacija!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close