TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pogledaj kupnju…pogledaj koja se količina kupuje i po kojoj cijeni, pa ćeš odagnati svoje zablude…nema tu mnogih koji bi željeli kupiti ovu dionicu na nižim cjenovnim razinama, nema tu nikoga više [bye] [bye] [bye]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Jedino ste još vi kolega ostali! [bye]

ja sam ostao kao kroničar, kao dioničar sam davno nestao [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Mislim da za ovu dionicu treba biti strpljiv.Svaka kriza dođe i prođe, a na prvu objavu i najmanje dobre vijesti za ovu firmu ask će se počistiti do 2000kn trenutačno i onda pomalo prema gore.Naravno, sada je sve kalkuliranje pogotovo na asku,ali ako neko ne vjeruje u ovu dionicu ja sam na 1400 i čekam nevjerne Tome.Bid bi se normalno mogao postaviti na barem 1500 ali u ovoj cijeni je ukalkulirana i naknada za čekanje na dobre vijesti a i igranje sa živcima.Strpljen – spašen pozdrav svima


ja sam ostao kao kroničar, kao dioničar sam davno nestao [wink]

Kad si već nestao zašto se više zamaraš sa njom Počni se zamarat sa onima koje si kupio sa novcima od Tnsa Kladim se da imaš veći gubitak nego da si ostao u Tnsa pa te zato bol i moliš boga da i ona još padne



ja sam ostao kao kroničar, kao dioničar sam davno nestao [wink]

Kad si već nestao zašto se više zamaraš sa njom Počni se zamarat sa onima koje si kupio sa novcima od Tnsa Kladim se da imaš veći gubitak nego da si ostao u Tnsa pa te zato bol i moliš boga da i ona još padne
[/quote]

Nije li ova nesreća od firme već trebala izači s nekim preliminarnim fin.izvještajima, jer kako vidim na burzi, tu su obavezu prema dioničarima ispunile mnoge i ozbljne tvrtke. Ovo malo što nas je ostalo, ispada da nas ne drže za dioničare, već pušioničare, a možda se i varam [cry]


Mnogi bi ovdje željeli srušiti dodatno cijenu radi što jeftinije kupnje, ali imaju dva problema.
Prvi problem je što prvo moraš kupiti da bi imao čime rušiti, a kupnje na 1500 ima koliko god hoćeš, samo što promatra iz prikrajka.
Drugi još veći problem je taj što skrbnički Zabe čim uoči da se ask spustio dovoljno nisko, jednostavno pomete par desetaka i vrati cijenu na višu razinu. U posljednjih par mjeseci sam dobio dojam da njemu cijena po kojoj kupuje uopće ne igra neku ulogu. Kupuje samo po asku. Onaj tko stoji iza toga računa ili je lud ili ima love ko blata, ili zna nešto što mi ne znamo. [rolleyes]

Kao prvo, Hanfa treba zabraniti trgovanje ovim dionicama zbog javne ponude koje NEMA! Drugo, treba oduzeti sve dionice ekipi ispod skrbničkog računa, a koji su dužni dati javnu ponudu! Jer, nisu oni niti ludi, niti puni para, već plaćaju dionice 1500 kn, umjesto 7000 kn! Mislim, kad ćete jednom progledati i ne veličati tvrtku koja je na rubu propasti!? Nitko je ne može izvući iz situacije u kojoj se nalazi, kakva špedicija ljudi moji. Tvrtka je opljačkana od strane uprave, koja je još uvijek na čelu tvrtke i vi još očekujete poboljšanje poslovanja od strane istih, hahahah. Vi niste optimisti, već sa vama nešto nije u redu!? Nije valjalo dok je bilo novaca na bacanje, a sad će oni bez novaca nešto napraviti, aha!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Mnogi bi ovdje željeli srušiti dodatno cijenu radi što jeftinije kupnje, ali imaju dva problema.
Prvi problem je što prvo moraš kupiti da bi imao čime rušiti, a kupnje na 1500 ima koliko god hoćeš, samo što promatra iz prikrajka.
Drugi još veći problem je taj što skrbnički Zabe čim uoči da se ask spustio dovoljno nisko, jednostavno pomete par desetaka i vrati cijenu na višu razinu. U posljednjih par mjeseci sam dobio dojam da njemu cijena po kojoj kupuje uopće ne igra neku ulogu. Kupuje samo po asku. Onaj tko stoji iza toga računa ili je lud ili ima love ko blata, ili zna nešto što mi ne znamo. [rolleyes]

Kao prvo, Hanfa treba zabraniti trgovanje ovim dionicama zbog javne ponude koje NEMA! Drugo, treba oduzeti sve dionice ekipi ispod skrbničkog računa, a koji su dužni dati javnu ponudu! Jer, nisu oni niti ludi, niti puni para, već plaćaju dionice 1500 kn, umjesto 7000 kn! Mislim, kad ćete jednom progledati i ne veličati tvrtku koja je na rubu propasti!? Nitko je ne može izvući iz situacije u kojoj se nalazi, kakva špedicija ljudi moji. Tvrtka je opljačkana od strane uprave, koja je još uvijek na čelu tvrtke i vi još očekujete poboljšanje poslovanja od strane istih, hahahah. Vi niste optimisti, već sa vama nešto nije u redu!? Nije valjalo dok je bilo novaca na bacanje, a sad će oni bez novaca nešto napraviti, aha!
[/quote]
Kolega nešto mi kod tebe ne štima u razmišljanju Govoriš kakva špedicija nema tu novaca,pa govoriš kako su bili puni ko brod pa se razmišljam na čemu su to oni zaradili novce Možda su švercali koku a sada stali Jedino se slažem da je firma pljačkana od svih a novac se može zaradit ali sa novom upravom ili sa starom samo bez pljačkanja Stari Ključariček je muljao možda mladi oće nadmašit ćaću ali po dobrom Mora mu se priznat da ima muda jer je krenuo sa reformama dok stari nije imao muda za to Iz mog davnog iskustva kad sam dao lopovima da čuvaju stvari nakon što su me jednom opljačkali i vidi čuda više ništa nije falilo .Molim boga da je mali ima znanja i poštenja



Mnogi bi ovdje željeli srušiti dodatno cijenu radi što jeftinije kupnje, ali imaju dva problema.
Prvi problem je što prvo moraš kupiti da bi imao čime rušiti, a kupnje na 1500 ima koliko god hoćeš, samo što promatra iz prikrajka.
Drugi još veći problem je taj što skrbnički Zabe čim uoči da se ask spustio dovoljno nisko, jednostavno pomete par desetaka i vrati cijenu na višu razinu. U posljednjih par mjeseci sam dobio dojam da njemu cijena po kojoj kupuje uopće ne igra neku ulogu. Kupuje samo po asku. Onaj tko stoji iza toga računa ili je lud ili ima love ko blata, ili zna nešto što mi ne znamo. [rolleyes]

Kao prvo, Hanfa treba zabraniti trgovanje ovim dionicama zbog javne ponude koje NEMA! Drugo, treba oduzeti sve dionice ekipi ispod skrbničkog računa, a koji su dužni dati javnu ponudu! Jer, nisu oni niti ludi, niti puni para, već plaćaju dionice 1500 kn, umjesto 7000 kn! Mislim, kad ćete jednom progledati i ne veličati tvrtku koja je na rubu propasti!? Nitko je ne može izvući iz situacije u kojoj se nalazi, kakva špedicija ljudi moji. Tvrtka je opljačkana od strane uprave, koja je još uvijek na čelu tvrtke i vi još očekujete poboljšanje poslovanja od strane istih, hahahah. Vi niste optimisti, već sa vama nešto nije u redu!? Nije valjalo dok je bilo novaca na bacanje, a sad će oni bez novaca nešto napraviti, aha!
[/quote]
Kolega u čemu je Vaš problem? Jel Vas netko prisiljava da kupujete? Jel Vas netko prisiljava da prodajete? Najsretniji bih bio da trenutno nitko ne kupuje osim mene. Sličnu situaciju sam imao i prije godinu dana na HPB-u. Jedini sam tamo kupovao i pisao pozitivno kada su svi drugi pričali o stečaju HPB-a poslije Proteginih sra—. I gle čuda 2010 godinu je HPB završio sa 50 milijuna kuna dobiti, a moj ulaz 2050 kuna trenutno. Sada bi mnogi to rado kupovali po 2000,00 a moglo se komotno i po 1400-1500, a trenutna cijena 2750, do IPO-a je preko 5 tisuća po sadašnjem računanju (jer će u međuvremenu biti splitana).
Još jednom ću ponoviti samo za Vas kolega "čovječe-pauče", Transadria će 2011 godinu završiti sa 10-tak milijuna kuna neto dobiti, a cijenu na kraju godine Vam za sada neću otkriti. A hoćete li Vi ili netko drugi ovo kupovati ili nećete, tako me zabole ona stvar! Aj u zdravlje!
[thumbsup]

Nevjerovatno, čovjek uspoređuje državnu banku HPB i Transadriu!? Ajme meni, samo naprijed majstore! [lol]


Još jednom ću ponoviti samo za Vas kolega čovječe-pauče Transadria će 2011 godinu završiti sa 10-tak milijuna kuna neto dobiti, a cijenu na kraju godine Vam za sada neću otkriti.

Ovo si vidio u kristalnoj kugli, jel !? Jedina pozitivna stvar u 2011 za TNSA bi bio, da kompletnu upravu i NO strpaju u zatvor!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Nevjerovatno, čovjek uspoređuje državnu banku HPB i Transadriu!? Ajme meni, samo naprijed majstore! [lol]

A čija je Transadrija nego državna? Vi ste stvarno "biserko", jeste li nekada čuli za HFP koji ima 28% Transadrie i najveći je pojedinačni vlasnik firme. A imat će još veći udio kada država svoja potraživanja pretvori u dionice. Pratite malo Badel i učite od znalaca! Aj uzdravlje! [thumbsup]
P.S.
Što se tiče sadašnje uprave, ako pitate mene, možete ih sve na granu povješ…! Sa ovom upravom ili bez ove uprave ovo ide gore!

New Report

Close