TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Drugi nadokupio 18 kom.!

Taj jedini i kupuje sve što se ponudi već par mjeseci

Opet ja, još jednom! Dakle, po 2.000 kn kupuju oni koji su vam, po rješenju HANFE, dužni dati javnu ponudu i platiti vaše dionice preko 6.000 kn!

To su slijedeća gospoda!!!

1. Marijan Ključariček
2. Miran Ključariček
3. Damir Račić
4. Vedran Petković
5. Dinko Kamenić
6. Ivica Paršić
7. Pavle Bulat

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Nekima i da nacrtaš..nije jasno .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Opet ja, još jednom! Dakle, po 2.000 kn kupuju oni koji su vam, po rješenju HANFE, dužni dati javnu ponudu i platiti vaše dionice preko 6.000 kn!

To su slijedeća gospoda!!!

1. Marijan Ključariček
2. Miran Ključariček
3. Damir Račić
4. Vedran Petković
5. Dinko Kamenić
6. Ivica Paršić
7. Pavle Bulat

ova ekipa nema novaca za preuzimanje po rjesenju Hanfe, a obveza je 7.901,00 kn/dionica

neki su vec utuzili, ali sto dalje ako ekipa nema tih novaca ?

spor je skup, a ne garantira nikakv uspijeh ?

dakle..da nacrtam :

zamisli da otežeš do besvjesti .

Zamislio ?

– sada zamisli kupnju po 2..2.500 Kn…
– ne prodaju,tovare ( sory ) kupnju .
e,kupnju…jebemu…lipo sam ti reka…

dakle,skupljaš …skupljaš…prodaš BMW…Mečku…punicu….
kada si blizu…dižeš i kredu kod frenda u banci….skupljaš…

– ne spavaj,jebemu..rekao sam skupljaš .

I ne pitaj zašto,sada ću ti nacrtati :
ZATO JER IMAŠ OBAVEZU KUPITI SVE PO tvojih 7.901,00 KN .

i onda lijepo jednog dana ,tvoj prijatelj novinar kaže da je SKORO RJEŠENO da imaš obavezu kupnje…papci se pomame i ti im uvališ dionice sve tamo do 6000 Kn ( SNHO-LRH )…i onda ti daš demanti..i skupljaš ponovno .

2-3 puta tako,dok te ne stisnu za jaja… i ti stvarno moraš kupiti,pa i kupiš sve . Ali,zadnji krug digneš cijenu na 8000…tako da ti nitko ne želi prodati . Nakon ponude…hehehehe…

IDE četvrti krug…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

pa je s transadrija postala komedija, al nije Božanstvena, niti će ikada biti, a bogami ni ključaričeki i račići nisu Dante, niti će ikada biti…pa zato, krugove zaboravi [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

http://zse.hr/default.aspx?id=32991

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


pa je s transadrija postala komedija, al nije Božanstvena, niti će ikada biti, a bogami ni ključaričeki i račići nisu Dante, niti će ikada biti…pa zato, krugove zaboravi [lol]

ne crtam danteov pakao,već Teslin generator…. [cool]

samo umjesto vode,tu se pokreće lovom

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Znam da se pri transakciji koristi formula za određivanje cijene, ali mi ovdje danas nije jasno kako su odredili ovu cijenu za prodaju!?

Na bidu su bile 2kom po 2200kn a na asku 1kom po 2200. Netko se postavio koji minut prije 13h sa 2kom na 2115 i transakcija je išla po ovoj cijeni!!! Ima li pravog objašnjenja?


Znam da se pri transakciji koristi formula za određivanje cijene, ali mi ovdje danas nije jasno kako su odredili ovu cijenu za prodaju!?

Na bidu su bile 2kom po 2200kn a na asku 1kom po 2200. Netko se postavio koji minut prije 13h sa 2kom na 2115 i transakcija je išla po ovoj cijeni!!! Ima li pravog objašnjenja?

vidjeli su da ti prodajes, a zaba kupuje pa su ti ga onako, na oko, zakljucili.
drugi put kupuj kada zaba bude prodavala pa ce biti po vecoj cijeni i biti cete 1:1 [lol]


Znam da se pri transakciji koristi formula za određivanje cijene, ali mi ovdje danas nije jasno kako su odredili ovu cijenu za prodaju!?

Na bidu su bile 2kom po 2200kn a na asku 1kom po 2200. Netko se postavio koji minut prije 13h sa 2kom na 2115 i transakcija je išla po ovoj cijeni!!! Ima li pravog objašnjenja?


Postoji nekakva formula za određivanje te cijene, a ako te stvarno zanima, mislim da ćeš je naći na http://www.zse.hr
Probaj tražiti u pravilima ZSE…



Znam da se pri transakciji koristi formula za određivanje cijene, ali mi ovdje danas nije jasno kako su odredili ovu cijenu za prodaju!?

Na bidu su bile 2kom po 2200kn a na asku 1kom po 2200. Netko se postavio koji minut prije 13h sa 2kom na 2115 i transakcija je išla po ovoj cijeni!!! Ima li pravog objašnjenja?


Postoji nekakva formula za određivanje te cijene, a ako te stvarno zanima, mislim da ćeš je naći na http://www.zse.hr
Probaj tražiti u pravilima ZSE…
[/quote]
Od kada ovo i poduzeća idu u nasljeđivanje .Stari lopov rikne a naslijedi ga mali (vidićemo jel i on lopov).O mrtvima sve najbolje a kad je lova u pitanju pravila ne vrijede

New Report

Close