TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Podravka je po TK daleko veća firma od TNSA, ali je zato po tržišnoj špekulaciji "mala beba" spram ovih igrica koje su se ovdje odigrale u zadnje 2- 3 godine.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Transadria-postaje-rijecka-Podravka

Ovaj sa 17 komada nas tjera na 1500 kuna?!


Ovaj sa 17 komada nas tjera na 1500 kuna?!

Ne 1500 već 2000 ima ih 19 a i kupnja je 19 do 2000

Ne znam zašto bi uopće kupovao dionice TNSA, nije bitna cijena! Jer, kako vi vidite rasplet priče? Ova saga može potrajati godinama i na kraju zabiti tvrtku u stečaj. TNSA je bila atraktivna svima zbog nekretnina, a sada kada su nekretnine znatno izgubile na cijeni i teško ih je prodati, ima li uopće smisla?

Btw. Čitam danas u SD kako je veliki prijatelj Ključa Vrcan, sa njegovom tvrtkom VRNI d.o.o., ZAVRNUO poljoprivrednike u opuzenu za 8 miliona kuna. I ne samo to, on je prije nego su mu sjele blokade na firmu, sve nekretnine prodao Hypo Leasingu za 22 miliona kuna, a lovu počistio. U istrazi je utvrđeno kako čovjek uopće nema ulaznih i izlaznih faktura za 2008 i 2009.g. Nema šta, super ekipa! Da bude još gore, Vrcan je izgleda kum ministru poljoprivrede,Čoba(nu)koviću!!!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

pa nije kum dugme [rolleyes]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


pa nije kum dugme [rolleyes]

Znaš gdje taj Čobankovićev KUM još ima upetljane prste ili bolje reći gdje je u najmu?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Ne samo da su KLjučaričeki i Vrcan prijatelji, nego je Transadria spizd… u Vrni 11 mil. kn i sve lijepo otpisala na teret dobiti, dakle nas dioničara. Tako piše u Godišnjem izvještaju za 2009.god.
Prema tome, " ishlapljeli starac" može; "golobradi momčić" duhovito, mada tip ima 50 kuka, ali ne samo to već nešto mnogo gore: nepošteni, korumpirani i pogubni za tvrtku.

Meni i dalje nije jasno, kako netko od njih već nije iza rešetaka!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Meni i dalje nije jasno, kako netko od njih već nije iza rešetaka!?

To znači da ih netko štiti, ali TKO?

Nema veze tko ih štiti makar će i to izaći van. Ako banka više neće pokrivati njihove gluposti, za 2-3 mjeseca slijede štrajkovi i u TNSA.
Ja bih vam samo sugerirao da se što bolje informirate o svojim pravnim mogućnostima i pokušate naplatiti od te "ekipe" koja je u obvezi preuzimanja.


Nema veze tko ih štiti makar će i to izaći van. Ako banka više neće pokrivati njihove gluposti, za 2-3 mjeseca slijede štrajkovi i u TNSA.
Ja bih vam samo sugerirao da se što bolje informirate o svojim pravnim mogućnostima i pokušate naplatiti od te "ekipe" koja je u obvezi preuzimanja.

Ako ovako nastavi sa prometom brzo se vraća u prvu ligu a i ovako nije loše ima i ovdje čari rekao bih da je ovo igra otvorenih karata

Drugi i deseti dioničar popunjavaju svoj portfelj s TNSA ili ZABA i HPB.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close