TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Još ništa nije objavljeno. Njima bi najviše odgovaralo da se ni ne održi. Rok je do kraja mjeseca.


Rok je bio i 31.08 2010 a oni odgodili Šta postoji i rok do 31.10.2010
[/quote]

Mislim da nas kolega banarama zavlači jer ni ja nisam uspio nači nikakav novi rok.
Na upit koji sam poslao Agenciji o rokovima kao i slijedu događaja ni A.

Izgleda da je pao dogovor između njih kao WIN WIN, a mali dioničari puš-puš ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




Još ništa nije objavljeno. Njima bi najviše odgovaralo da se ni ne održi. Rok je do kraja mjeseca.


Rok je bio i 31.08 2010 a oni odgodili Šta postoji i rok do 31.10.2010
[/quote]

Mislim da nas kolega banarama zavlači jer ni ja nisam uspio nači nikakav novi rok.
Na upit koji sam poslao Agenciji o rokovima kao i slijedu događaja ni A.

Izgleda da je pao dogovor između njih kao WIN WIN, a mali dioničari puš-puš ?
[/quote]
Kolega loris me "prozreo", mojih 100 kom. su otkupili po 5900, prije par dana. Isplata je izvršena preko banke na Kanarskim otocima, a zove se Banka "GAZDAJEZDA"! Probajte i Vi sa nagodbom "ispod šanka". [lol]
Gore sam govorio o zakonskom roku.

Pocela se casa i tu prelijevat…:))

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/radnici-transadrije-bez-place.aspx

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nema više love za plaće očito će u stečaj kao Kamensko. Za svaki slučaj bježati iz nesigurnih dionica .

Samo nek se klupko pocne rijesavat…kolega tek sad stizu prilike za jeftinu kupnju…:)

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Nema više love za plaće očito će u stečaj kao Kamensko. Za svaki slučaj bježati iz nesigurnih dionica .

Naravno, uvijek prvi nahebu radnici, ali zato se "združena" ekipa na vrijeme potkožila. Gospodarska kriza je taman dobro došla , ona je krivac za sve.

Povraća mi se na izjave toga sindikaliste Svaline, koji tako očito drži štangu Upravi i Nadzornom odboru. Dakle, sad su krive banke, a ne lopovi koji su iz firme isisali desetke milijuna kuna, srozali vrijednost dionica, doveli poslovanje u minus, izvršili skandalozno negativnu kadrovsku selekciju itd.itd..Kao sada TNSA ne bi trbala vraćati kredite koje je Uprava ko sumanuta uzimala na teret firme, u cilju osobnog bogaćenja. E moj Svalina, ili ne znaš što govoriš ili…


Naravno, uvijek prvi nahebu radnici, ali zato se "združena" ekipa na vrijeme potkožila. Gospodarska kriza je taman dobro došla , ona je krivac za sve.

Uopće mi nije žao radnika! Na skupštini su se svi udružili i priklonili upravi, evo im sada te sposobne uprave!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Naravno, uvijek prvi nahebu radnici, ali zato se "združena" ekipa na vrijeme potkožila. Gospodarska kriza je taman dobro došla , ona je krivac za sve.

Uopće mi nije žao radnika! Na skupštini su se svi udružili i priklonili upravi, evo im sada te sposobne uprave!
[/quote]
A koji im je drugi izbor kad imaju batinu protiv sebe

Nisu ovdje samo problem plaće, negu su radnici bili pod pritiskom nagovarani i da kupuju dionice TNSA po daleko većoj cijeni nego je sada. Uprava ih je i na taj način "izradila". Onda je "ekipa" pod vodstvom uprave osnovala udrugu dioničara koja je bila protuteža UMDTNSA, a koristili su tu udrugu za ostvarivanje svojih ciljeva. Sada su ti isti radnici primorani prodavati svoje dionice po 20xx, jer drugih izvora prihoda nemaju. To se zove "dvostruka deračina", i pri kupnji i pri prodaji.
Jedino pozitivno je to što će se sada moći jedno vrijeme kupovati po 2000, a to već dugo godina čekamo. O tome sam već nekoliko godina pričao. Dionicu je odavno trebalo "sabiti" na ovu cijenu, i tek onda je trezor trebao početi sa kupnjom, a ne trošiti silnu "našu" lovu na branjenje cijene iznad 3000. Tako bi ostalo više novca i za plaće, a i radnicima bi bilo omogućeno da jeftinije kupe (kad su to već morali). Ovu firmu vodi jedan "ishlapjeli" starac koji posluje po sistemu od prije 20-tak godina, i jedan golobradi "momčić" koji se tek uči poslovanju. Tako da me uopće ne čudi kako se tako perspektivna firma našla u ovakvoj nezavidnoj situaciji.

Na ovom linku dole možete i sami pročitati "nabuloze" jednog od Ključaričeka koje je dao u jednom intervijuu od prije godinu dana. Tek sada kada je HANFA dokazala udruženo djelovanje članova uprave i NO-a može se kristalno jasno vidjeti kakve su tu sve "gluparije" izrečene. Špekulant koji druge optužuje za ono što je na kraju sam napravio.I ta osoba još uvijek sjedi u istoj fotelji.Vjerujem ne još zadugo! http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/marijan-kljucaricek-spekulanti-zele-rasprodati-transadriju,59669.html

Podravka je po TK daleko veća firma od TNSA, ali je zato po tržišnoj špekulaciji "mala beba" spram ovih igrica koje su se ovdje odigrale u zadnje 2- 3 godine.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Transadria-postaje-rijecka-Podravka

New Report

Close