TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda je, a možda nije. Ali sigurno je samo jedno; ukoliko ova Uprava, ili što je već od nje ostalo i kupljeni N.O. iz svega ovog izađu nekažnjeni i ne budu zamijenjeni novim, nekorumpiranim ljudima, od ove tvrtke koja je imala potencijala, neće biti ništa. Žao mi je novca uloženog u dionice TNSA-e.

Barišić u Remetincu, obruč se očito steže, pa bi valjda, uskoro na istu adresu trebao i Maček? Nije li taj lik, kako napisa tino70, prtljao i u Transadriji?…

Ode ovo u poseban režim.. netko će onaj paket od države dobiti za đabe. Ne sjećam se firme sa dobrom perspektivom koju su uspjeli tako ugušiti ko ovu Transadriju. Ako je namjerno – majstorski, nema šta! [angry]

Bilo je već takvih primjera, pogotovo devedesetih. Ali mislim da ovo sa Transadrijom nije namjerno. Prije bih rekao da je presudila kombinacija pohlepe i nesposobnosti i Uprave i Nadzornog odbora. A kriza je samo ubrzala cijeli proces.
Jedino se nadam da se neće samo tako preći preko toga jer mi se čini da su neki postpuci (npr. prodaja dionica TIP-u) čisti kriminal.


Ode ovo u poseban režim.. netko će onaj paket od države dobiti za đabe. Ne sjećam se firme sa dobrom perspektivom koju su uspjeli tako ugušiti ko ovu Transadriju. Ako je namjerno – majstorski, nema šta! [angry]

Ma, ova firma nema nikakvu perspektivu sa svojom osnovnom djelatnošću. Jedina i velika vrijednost je u nekretninama! Ja sam također čuo da je Maček šurovao sa ekipicom, ali isto tako je umiješan i Slavko Linić, pa ne znam… Bagra politička, cijelu zemlju su upropastili, a kraja im nema!!!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Oduvijek sam volio kupovati dionice koje su u posebnom režimu trgovanja. Od danas mi se i ovdje pruža prilika. Ušli smo u društvo "nelikviduša", bit će Transice i ispod 2000, tko zadnji proda "magarac".
Žao mi jedino ovih iz uprave i potkupljenog NO-a, "luzeri" su kupovali za trezor i iznad 4000. Nisu bili toliko sposobni ni da zbroje koliko udruženo posjeduju, pa će nam sve što kupimo po 2000, oni otkupiti po 6000. [lol] Veće bande nema ni u Zemunu.
U prilogu je Transadria na 139 mjestu.


Ma, ova firma nema nikakvu perspektivu sa svojom osnovnom djelatnošću. Jedina i velika vrijednost je u nekretninama! Ja sam također čuo da je Maček šurovao sa ekipicom, ali isto tako je umiješan i Slavko Linić, pa ne znam… Bagra politička, cijelu zemlju su upropastili, a kraja im nema!!!

Btw. Nevezano za TNSA, ali kad već spominjem dotičnoga!!!

5. listopada 17:08 h
…Matušić je rekao kako nikada nije napadao Jadranske luksuzne hotele ni njihove zaposlenike, nego godinama upozorava "na sramotnu privatizaciju dubrovačkih hotela u režiji SDP-ovca Slavka Linića"…

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Hypo-banka-bila-vrlo-aktivna-u-privatizaciji-dubrovackog-Excelsiora?homesrclink=carousel

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Oduvijek sam volio kupovati dionice koje su u posebnom režimu trgovanja. Od danas mi se i ovdje pruža prilika. Ušli smo u društvo "nelikviduša", bit će Transice i ispod 2000, tko zadnji proda "magarac".
Žao mi jedino ovih iz uprave i potkupljenog NO-a, "luzeri" su kupovali za trezor i iznad 4000. Nisu bili toliko sposobni ni da zbroje koliko udruženo posjeduju, pa će nam sve što kupimo po 2000, oni otkupiti po 6000. [lol] Veće bande nema ni u Zemunu.
U prilogu je Transadria na 139 mjestu.

A meni je najviše žao samog sebe koji sam kupovao i po 8000 +.


Oduvijek sam volio kupovati dionice koje su u posebnom režimu trgovanja. Od danas mi se i ovdje pruža prilika. Ušli smo u društvo "nelikviduša", bit će Transice i ispod 2000, tko zadnji proda "magarac".
Žao mi jedino ovih iz uprave i potkupljenog NO-a, "luzeri" su kupovali za trezor i iznad 4000. Nisu bili toliko sposobni ni da zbroje koliko udruženo posjeduju, pa će nam sve što kupimo po 2000, oni otkupiti po 6000. [lol] Veće bande nema ni u Zemunu.
U prilogu je Transadria na 139 mjestu.

Obveza u otkupu je 7.901,00 Kn-a + kamate, a ne 6.000,0 Kuna.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Oduvijek sam volio kupovati dionice koje su u posebnom režimu trgovanja. Od danas mi se i ovdje pruža prilika. Ušli smo u društvo "nelikviduša", bit će Transice i ispod 2000, tko zadnji proda "magarac".
Žao mi jedino ovih iz uprave i potkupljenog NO-a, "luzeri" su kupovali za trezor i iznad 4000. Nisu bili toliko sposobni ni da zbroje koliko udruženo posjeduju, pa će nam sve što kupimo po 2000, oni otkupiti po 6000. [lol] Veće bande nema ni u Zemunu.
U prilogu je Transadria na 139 mjestu.

Obveza u otkupu je 7.901,00 Kn-a + kamate, a ne 6.000,0 Kuna.
[/quote]
Kad je zakazana odgođena skupština

Još ništa nije objavljeno. Njima bi najviše odgovaralo da se ni ne održi. Rok je do kraja mjeseca.


Još ništa nije objavljeno. Njima bi najviše odgovaralo da se ni ne održi. Rok je do kraja mjeseca.


Rok je bio i 31.08 2010 a oni odgodili Šta postoji i rok do 31.10.2010

New Report

Close