TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i što sada kockat se sa ovakvom državom ili ne. Moram priznato da sam to sve već prošao sa lrh i nije mi baš svejedno


Mocni su to igraci , kolega,…mocni…:(

Ja smatram da su to najobičniji lopovi, ništa drugo! Da pravna država funkcionira, svi bi oni bili iza rešetaka, odavno!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Ja smatram da su to najobičniji lopovi, ništa drugo! Da pravna država funkcionira, svi bi oni bili iza rešetaka, odavno!

Slažem se. I smatram da je to samo pitanje vremena.

Funkcionira ona kolega dobro, jako dobro, samo za koga..?..sigurno ne za mene i za Vas. I pustimo drzavu na miru….pocnimo prozivati i traziti od ljudi da funkcioniraju i rade svoj posao.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Bilo kako bilo, ali svima je jasno da se nikako ne isplati prodavati ispod 3000. Ako je HFP odustao od dražbe po toj cijeni, logično je da cijena može biti samo veća, barem se to da zaključiti. Iako su svi "isprepadani" od bezakonja koje općenito vlada na ZSE-u. [angry]

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/TNSA-fin2010-1H-NotREV-N-HR.xls

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Moram priznati da me uvijek iznenadi kreativnost kod ovih financijskih izvještaja.

"Ekipa" je u 2009. godini revalorizirala nekretnine i prikazala fiktivnu dobit, ali amortizacija se nekako uspijela smanjiti. Ako netko od vas ima objašnjenje, molio bih da mi to pojasni.


http://zse.hr/UserDocsImages/financ/TNSA-fin2010-1H-NotREV-N-HR.xls

Pozdrav
Gubitak je 8 milja ali su smanjili dug za 14 milja


Moram priznati da me uvijek iznenadi kreativnost kod ovih financijskih izvještaja.

"Ekipa" je u 2009. godini revalorizirala nekretnine i prikazala fiktivnu dobit, ali amortizacija se nekako uspijela smanjiti. Ako netko od vas ima objašnjenje, molio bih da mi to pojasni.

Frckavi možda previše pišem, ali zar nije to tvoje pitanje logična posljedica ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kolega, kažu da nema glupih pitanja pa vas u jednu ruku razumijem.
S druge strane, nije moj posao niti moja namjera vas obrazovati. Knjigu u ruke pa nećete morati svaki dan pitati ovakva pitanja.


Kolega, kažu da nema glupih pitanja pa vas u jednu ruku razumijem.
S druge strane, nije moj posao niti moja namjera vas obrazovati. Knjigu u ruke pa nećete morati svaki dan pitati ovakva pitanja.

Najbolji odgovor dosad, hvala ti na trudu. [thumbsup]

Polugodišnji rezultati su "vrhunski" i primjereni vještini upravljanja sadašnje Uprave: gubitak 8 mil.kn, kratkoročna potraživanja 37 mil.kn, a kratkoročne obveze 87 mil.kn, što znači da je firma definitivno zaglibila u nelikvidnost i da ne može plaćati svoje obaveze.

New Report

Close