TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a tko više vjeruje hanfi, izdaju rješenja bez pokrića. njih treba tužiti sa svako izdano odluku, jer špekuliraju na burzi

Povukli su TNSA iz podaje i odreli obvezu preuzimanja postoječeg većinskog dioničara.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Povukli su TNSA iz podaje i odreli obvezu preuzimanja postoječeg većinskog dioničara.

Daj pojasni malo ovo drugo, gdje si procitao?

Dobio sam info i to je sve što znam, a i ja imam još 100 pitanja, ali sam ostao bez odgovora.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Današnji Novi list " pobuna u Transadriji" daje do znanja da Radničko vijeće i Sindikati podržavaju aktualnu Upravu koja :
– isplaćuje plaće u višemjesečnom zakašnjenju i to u nekakvim četvrtinama,
– uopće ne uplaćuje doprinose vezane uz plaće
– stalno smanjuje plaće radnicima i to bez utvrđenih kriterija , a svoje i svojih pulena ne,
– tjera ili je potjerala iz poduzeća sve stručne radnike koji su se usudili misliti svojom glavom,
– dijeli sebi nagrade za uspješno poslovanje, mada su bilance negativne,
– drži do dioničara ko do lanjskog snijega ,ignorira ih i ne obavještava o ničemu
itd.itd.
Rad Sindikata i Radničkog vijeća " Transadrije" svakako će biti ispisan zlatnim slovima u povijesti sindikalne borbe za radnička prava nove hrvatske države.

Evo kolega i potvrde o kanceliranju sa drazbe….opet..lud zbunjenoga…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

I dokle će se to sad razvlačiti… Naravno da ti lopovi ne mogu nabaviti toliku lovu (nisu valjda baš toliko ukrali svojim muljažama) za javnu ponudu u kojoj su već obvezi i po kakvoj suludoj cijeni…

Ako se ovaj dio nekako ne proda nekom trećem, koji će lopove izbaciti iz firme – nikakvog ovdje nema spasa niti za firmu a time niti za male dioničare.

Ali istina da ovdje postoji ozbiljna opasnost da ti lopovi kupe ovaj paket baš na dražbi (obzirom da je manja cijena i toliko mogu skupiti možda…) stoga ovo odustajanje možda ipak ima smisla.

Bila bi katastrofa kada bi trenutna vladajuća garnitura ovo kupila – ne samo što bi oni uništili firmu nego bi još i ovako povoljnije prošli nego su trebali…

Mene ovo tako jako podsjeća na Badel… kada imaš "nestručnu" Upravu, koja nije dorasla poslu vođenja firme… očito se i najbolje firme mogu totalno uništiti. Pa čak možda i ako su imali dobru volju… ali totalna nesposobnost za bilo što osim kriminal, očito mora odraditi svoje i unište sve, i svima ostalima a i sebi u konačnici, isključivo na štetu.

Nema ovdje spasa dok se ne pojavi netko novi koji će sve preuzeti.

Imamo stvarno jake stručnjake u HFP koji su tek nakon novinskih napisa odustali od javne dražbe, ili su pomislili da će još jedna pljačka proći!? [angry]


I dokle će se to sad razvlačiti… Naravno da ti lopovi ne mogu nabaviti toliku lovu (nisu valjda baš toliko ukrali svojim muljažama) za javnu ponudu u kojoj su već obvezi i po kakvoj suludoj cijeni…

Ako se ovaj dio nekako ne proda nekom trećem, koji će lopove izbaciti iz firme – nikakvog ovdje nema spasa niti za firmu a time niti za male dioničare.

Ali istina da ovdje postoji ozbiljna opasnost da ti lopovi kupe ovaj paket baš na dražbi (obzirom da je manja cijena i toliko mogu skupiti možda…) stoga ovo odustajanje možda ipak ima smisla.

Bila bi katastrofa kada bi trenutna vladajuća garnitura ovo kupila – ne samo što bi oni uništili firmu nego bi još i ovako povoljnije prošli nego su trebali…

Mene ovo tako jako podsjeća na Badel… kada imaš "nestručnu" Upravu, koja nije dorasla poslu vođenja firme… očito se i najbolje firme mogu totalno uništiti. Pa čak možda i ako su imali dobru volju… ali totalna nesposobnost za bilo što osim kriminal, očito mora odraditi svoje i unište sve, i svima ostalima a i sebi u konačnici, isključivo na štetu.

Nema ovdje spasa dok se ne pojavi netko novi koji će sve preuzeti.

lynx tko je ovdje nestručan ? Uprava koja će jeftino zamutit i kupit ili mi ?
Vidi se da pokušavaju spustiti prosijek cijene dionice na ZSE.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ovdje MACD ide na preko 8.500,00 ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@loris
Nestručna je uprava koja ne zna voditi firmu, a jedino što zna je baviti se kriminalom. Ista stvar kao u Badelu. Zato usporedba. Stvarno postoje ljudi koji su jako inteligentni, ali tu inteligenciju znaju upotrijebiti samo dok se bave mutnim stvarima, kada se radi o vođenju posla – tu su odjednom apsolutni bedaci. Taki i kada "ukradu firmu", koliko god pameti u uložili u to da je ukradu, kada je dobiju uništiti će je i sami sebe time. Jednostavno ljudi ne znaju ništa drugo osim kriminala i to je to.
Toga ima puno u RH. Zato bih volio da se ova firma kao i svaka u kojoj se to događa, očisti od toga. Ovo očistiti može samo netko potpuno nov i nikako ne povezan sa sadašnjom upravom.
Jedna je stvar znati ukrasti novac – a sasvim druga stvar znati stvoriti novac.
A kada jednom dođeš do vlasništva nad firmom, makar je “ukrao” prethondo, na red dolazi sposobnost stvaranja novca. Od krađe tada više nema koristi (jer ne možeš krasti sam od sebe, od toga ništa koristi). A neki stvarati jednostavno: NE ZNAJU.


Dobio sam info i to je sve što znam, a i ja imam još 100 pitanja, ali sam ostao bez odgovora.

može li i 101. pitanje: možda se zna gdje je treći član uprave, lika nema već duže vremena, otišo nazad na šubićevac, ili ……..

New Report

Close