TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nelikvidnost čini svoj dio posla. Nadam se da je i uprava izvukla pouku iz ovoga. Stvarno su se bili "zaigrali" kao mala dječica kupnjom za trezor iznad 3xxx. Sada kad je nestalo "municije", mogu nam samo rasti zazubice na ovim cijenama.
Prodaja iznad 3 tisuće sada izgleda kao naučna fantastika!
[undecid]


Ako se očekuje ovakvo izvješče kako je ovaj prodao ovu 1 dionicu onda nam se grdo piše.Možda je čovjeka stisnula kriza.Nadajmo se!

Ako ste primjetili to je dogovorena kupnja da bi se potaknula kupnja Stavi 2 pa brže bolje pokupi da nebi neko drugi preduhitrio ga



Ako se očekuje ovakvo izvješče kako je ovaj prodao ovu 1 dionicu onda nam se grdo piše.Možda je čovjeka stisnula kriza.Nadajmo se!

Ako ste primjetili to je dogovorena kupnja da bi se potaknula kupnja Stavi 2 pa brže bolje pokupi da nebi neko drugi preduhitrio ga
[/quote]
Nastavak vidili ali sad po 3 komada da mu nebi neko skinuo sve

Nije ništa dogovoreno. Jednostavno sam se postavio na kupnju po 2500. Tko prodaje, ne znam. Ako imaš još toga po 2500, molim da se spustiš, da se ne postavljam bez veze. Možda opet griješim, ali pošto sam prodavao po 2900, ovo mi se čini kao solidan povratak. Ako ništa drugo porast će likvidnost ove dionice. [proud]

Ovo mi je više ličilo na pokušaj rušenja. Iskreno rečeno, svidjelo mi se. Sada mi je i tih 2 kom. po 2550 preskupo. Treba još malo sačekati, možda bude i niže. [cool]


Ovo mi je više ličilo na pokušaj rušenja. Iskreno rečeno, svidjelo mi se. Sada mi je i tih 2 kom. po 2550 preskupo. Treba još malo sačekati, možda bude i niže. [cool]

Evo već je…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Možda netko zna kakvo če biti izvješče pa je napravio paniku za jeftin dokup pa kad izvješče izađe podigne ljestvicu i proda.U svakom slučaju se nešto zna.U najgorem slučaju ako će biti loše možda idemo još niže.Pjesma plači srce plači,..



Ako se očekuje ovakvo izvješče kako je ovaj prodao ovu 1 dionicu onda nam se grdo piše.Možda je čovjeka stisnula kriza.Nadajmo se!

Ako ste primjetili to je dogovorena kupnja da bi se potaknula kupnja Stavi 2 pa brže bolje pokupi da nebi neko drugi preduhitrio ga
[/quote]

Eno stoji 2480 na asku već duže vremena pa nitko ne trza.

Evo ipak je netko uzeo.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Od ljeta kreče privatizacija tvrtki u pretežito državnom vlasništvu.Zanima me kako će to proči sa TNSA.Da li će to napraviti kako bog zapovjeda da i mi mali imamo nekakove koristi.Mišljenja sam ko je jučer kupovao da je napravio pravu stvar.


Od ljeta kreče privatizacija tvrtki u pretežito državnom vlasništvu.Zanima me kako će to proči sa TNSA.Da li će to napraviti kako bog zapovjeda da i mi mali imamo nekakove koristi.Mišljenja sam ko je jučer kupovao da je napravio pravu stvar.

A kupovao je SR Zagrebačke banke kao i dasad Izgleda da je on jedini zainteresirani jer firma više ne kupuje Zna li tko dali isplaćuju plaće na vrijeme

Hoče li tko poklopiti ovoga na 2710 kn da malo popravi ovu sramotu.

….
A kupovao je SR Zagrebačke banke kao i dasad Izgleda da je on jedini zainteresirani jer firma više ne kupuje Zna li tko dali isplaćuju plaće na vrijeme
[/quote]

Place..???…odavno ih vise ne isplacuju na vrijeme…cak traze od konkuretnih firmi pozajmice dabi mogli servisirat obaveze….radnici se boje otkaza pa sute…ali sto su htjeli to su i dobili..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close