TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sada ću i ja svoje staviti na prodaju. Kad je bal, nek je bal. Evo još 102 kom. na prodaji, nek se tresu gaće! [angry]

Kakva je nesposobnost uprave vidi se i iz toga da su zadnje dvije godine kupovali iznad 3XXX za trezor. Sada kada se može kupiti i po 20 – 30 % ispod te cijene, nestalo je love, nema ni za plaće.
Pitanje glasi: Zašto se branila cijena na 3000,00 kuna pune dvije godine i uludo se bacao keš. Trebalo je to odavno pustiti da potone, pa onda polako dizati. Nije onaj lud što čeka na 2000,00 kuna, možda čovjek i dočeka!


Kakva je nesposobnost uprave vidi se i iz toga da su zadnje dvije godine kupovali iznad 3XXX za trezor.

Pa veca je nesposobnost drzati tih 102 komada i tek sad ih izlagati na prodaju na 2xxx, ako vec toliko ne vjerujes u firmu. Bilo je tako divnih prilika za izaci na puno visim razinama. Zasto bi ti sad to netko skidao sa 2920? A i hrabro si se stavio, na kraj kolone. [yawn] Plasis vrabce.


Sada ću i ja svoje staviti na prodaju. Kad je bal, nek je bal. Evo još 102 kom. na prodaji, nek se tresu gaće! [angry]

Ajde sad skini nalog pa ponovo stavi pa da se uvjerimo da je tvoj

skino!

Vratio, uz mali popust!



Nekome dopiz…. i odlučio sve rasprodati?

43 komada?

I meni palo par puta na pamet, ali čekam 2020.g. kad će ova dionica biti na vrhuncu [tongue]


Ašt će se to desit do 2020 .g.
[/quote]
A ti ne znaš da će ta dionica onda vrijediti 30.000 kuna?



Sada ću i ja svoje staviti na prodaju. Kad je bal, nek je bal. Evo još 102 kom. na prodaji, nek se tresu gaće! [angry]

Ajde sad skini nalog pa ponovo stavi pa da se uvjerimo da je tvoj
[/quote]
Ja bio van. Šta je bilo, šta je bilo? Kolega Bananarama stavio 102 dionice na prodaju? Kako je ovo zanimljivo, cijeli sam se naježio…

@moneymaker
I ja sam se sav naježio, od straha da me ne pokupiš!

Bah…bananči..

Ako stvarno oćeš van,bubni 20-30 komada tako da poklopiš i onoga na 2000 ( [lol] [thumbsup] [wink])

pa onda opet s tom lovom udari po asku,ali junački,do 3500…i u tren oka skupiti će se slijepe kokoši kojima će ovo biti zrno kukuruza na 3200 . I ti si vani u tren oka.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Nadam se da će me netko pokupiti na ovoj cijeni, barem do ulaska Hrvatske u EU! [lol]

24.09.2009. 09:51


može li mi netko reći tko će nakon skupštine kupovati ovu dionicu

__________________
niste čovjeka na vrijeme shvatili i razumjeli, a pitanje da l’ ste i pažljivo pročitali

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

New Report

Close