TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma boje se i oni Remetinca, pa odugovlače, da što duže ostanu na slobodi. [lol]

A i ti si bio tamo?



Ma boje se i oni Remetinca, pa odugovlače, da što duže ostanu na slobodi. [lol]

A i ti si bio tamo?
[/quote]
Još uvijek sam tamo. U biti ja sam čuvar, iliti insajder u Remetincu. Tamo sada možeš naučiti o burzi više nego iz bilo koje knjige. Postrojiš ekipu, a oni "pjevaju" i što ih pitaš, a i što ih ne pitaš.
Čika Ante će ih sve dovesti u red, pa neće više kasniti sa objavama FI. Viđe ga kako prijeti prstom.
Godinama samo prijeti, a svatko radi po svome, a možda uskoro i njega budem postrojavao.
http://www.seebiz.eu/hr/burze/samodol-poduzet-cemo-mjere-protiv-kompanija-koje-kasne-s-izvjescima,67398.html

Ovo je već slučaj za MUP zaposlenik policije ne iznost takove stvari u javnost ili krši zakon pa sljedi stegovni postupak .


Ovo je već slučaj za MUP zaposlenik policije ne iznost takove stvari u javnost ili krši zakon pa sljedi stegovni postupak .

Jedva čekam da me "stegneš"! [lol]

Imam nešto ovog jada u obliku dionica. Cijelu prošlu godinu trezor je kupovao iznad 3200,00.
Sada im puno i 2800,00. Ovi su skroz dekintirani, nema za plaće, nema za kupnju za trezor, kasne sa izvješćem (bolje da ga i ne objavljuju). I ova godina ne donosi ništa bolju situaciju. Odakle će ovi financirati svoje rashode u 2010, 2011 itd. Kako se osjećaju oni što su kupovali od trezora iznad 4000,00 kuna, i u biti gdje je ta lova završila? Najprije da ću opaliti po bidu i rastati se s Transadriom, naravno sa gubitkom. Sve me više svrbe prsti. [cry]


Najprije da ću opaliti po bidu i rastati se s Transadriom, naravno sa gubitkom. Sve me više svrbe prsti. [cry]

Ajde sta puno pricas, ako zelis da prodas – prodaj!, filozofija nikog ne zanima.



Najprije da ću opaliti po bidu i rastati se s Transadriom, naravno sa gubitkom. Sve me više svrbe prsti. [cry]

Ajde sta puno pricas, ako zelis da prodas – prodaj!, filozofija nikog ne zanima.

Prodao bi i ja par komada. Treba mi za ćevape, ali brate mili, nitko da kupi za 3 iljade…
[/quote]




Najprije da ću opaliti po bidu i rastati se s Transadriom, naravno sa gubitkom. Sve me više svrbe prsti. [cry]

Ajde sta puno pricas, ako zelis da prodas – prodaj!, filozofija nikog ne zanima.

Prodao bi i ja par komada. Treba mi za ćevape, ali brate mili, nitko da kupi za 3 iljade…
[/quote]
[/quote]
NI za samo 3 tisuće nema kupca, prava katastrofa.

Tko se je danas sjetio prodavati TNSA kada sve pada.Dok ostale dionice rastu TNSA nema ni u priči.


Tko se je danas sjetio prodavati TNSA kada sve pada.Dok ostale dionice rastu TNSA nema ni u priči.
bBolje da prodaju ovi nesigurni jer manje ih ostaje u nesigurnim rukama a cijena će lakše gore



Tko se je danas sjetio prodavati TNSA kada sve pada.Dok ostale dionice rastu TNSA nema ni u priči.
bBolje da prodaju ovi nesigurni jer manje ih ostaje u nesigurnim rukama a cijena će lakše gore
[/quote]
ha , ha, ha prema dolje da.


Bolje da prodaju ovi nesigurni jer manje ih ostaje u nesigurnim rukama a cijena će lakše gore

Neće to gore sve dok nadležna tijela ne odrade svoj posao. A onda će možda biti prekasno.

New Report

Close