TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja imao namjeru, ne tako davno, kupovati po dva soma kuna, al’ odustajem [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Rješenje Trgovačkog suda

http://zse.hr/default.aspx?id=28305

dakle odbačena je, nije niti odbijena. bilo bi super vidjeti kakva je bila tužba, a i obrazloženje suda, onak s pravne strane.

Maknuo sam se sa bida, a povukao i "strašilo" sa aska. Prognoza za danas – završna 3100!

Dobro je i 3049. Sutra bude i bolje. Sada kad sam unutra ništa me ne sprečava da "drukam" na gore.
Molim pomoć ostalih – Drukeri svih zemalja, ujedinite se! [proud]

nitko ne spominje ponude na kupnju i prodaju…


nitko ne spominje ponude na kupnju i prodaju…

baš gledam i računam da sa sićom netko može ovo stjerati -34% u blokadu [shocked]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Uf, da mi je onaj milijun kuna sa kupnje, počistio bih prodaju u jednoj transakciji sve do 6000, i još bi mi ostalo pola milijuna za postaviti se na bid na 6000. I HG spot i Optima bi za nas tada bile "male bebe", o oni iz Hanfe bi se češkali iz uha ne znajući da li da ponište ili ne. Potom bi trejderi navalili kao muhe na g…., a mi dugogodišnji, pošteni i ispaćeni ulagači bi se onda iskrcali na recimo 8000. [proud] [thumbsup]

daj i meni malo toga..očito je jako..a jeli legalno ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

http://zse.hr/default.aspx?id=28333
pofuk


daj i meni malo toga..očito je jako..a jeli legalno ? Sad znamo ko se iskrcao i srušio dionicu Hpb prodao 80 komada

e jeste fora…ako trezor ne kupi,vi odmah po bidu..i to kad me nema [tongue],a jučer vam je 2950 bilo malo ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close