TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bi li ti tuga bila manja da te čekamo na 3000 ?

cccc….kakav tip [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Bilo bi mi daleko draže po kupovnoj od zadnji puta!(znaš već po kojoj, da ne reklamiram zbog "cenzora") [proud]


Molim nestrpljive da se postave na ask oko 13 sati. Pozdrav! [proud]

Ćorak, a?



Molim nestrpljive da se postave na ask oko 13 sati. Pozdrav! [proud]

Ćorak, a?
[/quote]
Možda se netko umori od čekanja, ne kupujem iznad 3200, vremena ima na pretek. Ovdje se ništa ne dešava, a vrijeme je na mojoj strani.

Nekome otanjili živci! [proud]

E, sada bi na ovo sve Škot rekao: "Da si još čekao, mogao si proći još jeftinije!"

Netko se grdo razljutio.

gdje je onaj što kupuje sve ispod 3200

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Tu sam bio na 2900, ali izgleda da je i to bilo previše. Ne znam tko će sutra cijenu braniti. Ja sam od danas ponovno unutra, ali "švorc". Pozdrav!

Da li se zna tko izlazi.Ili se nešto dešava što mi mali zadnji doznamo.

Možda samo :

ako neide gore,onda van . Bilo je većih kupaca i lijepe količine na 2900,a izlaz je bio mali,neostvarena očekivanja i selidba u likvidiju dionicu,uz trošak brokerske provizije.

Predaja štafete.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Trezor kupuje po 3299, a kada im se pruži prilika da kupe po nižoj cijeni, kao npr. danas, nema ih ni blizu. Čudna neka politika kupnje.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=28297

New Report

Close