TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/133074.aspx
Nova "trakavica"! Najače mi je u ovome članku to što uprava i NO tvrde da nisu znali za namjeru HFP-a da planira prodaju svoga udjela, a u NO-u imaju njihovog člana.
Opet netko želi da se na brzinu dokopa vrijedne firme po što nižoj cijeni. Ako nakon prodaje HFP-ovog dijela kupac mora objaviti javnu ponudu za otkup preostalih dionica, onda taj mora imati "dubok džep".
Pitanje je da li u prosječnu cijenu u zadnja tri mjeseca ulazi i onih 2000 komada što su deratizaciji prodane po 4270. Ako je tako onda će cijena u ponudi morati biti iznad 3500 kuna. Moje mogu otkupiti samo po 10.000 bez da bih im pravio probleme. [proud]

Pa ja, ono davno, s kraja prošle godine, kad sam počeo transadriju prodavati jesam dokupljivao i hrvatske duhane po dvajes kuna, a i tep po dvajes, a kabu po sedamdest i kusur, a validus poprilično ispod dvajes kuna, a finu količinu janafa sam dokupio po soma i dvesto, a bogami sam kupio i dvesto staklenika za manje od pedeset somova. Tek toliko da se zna. Nije lijepo kad deca svašta pišu, a mi odrasli samo šutimo. Javiću se ja opet ođe, na ovom mjestu, kad duhani s početka godine odu na očekivanu cijenu, a mislim da tada ni tep neće biti puno niže od duhana… a kad šola banku proda biće i kerovima kave i zecovima krafne [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Spidermancicu ,

vrlo si naivan ako misliš da će privatizacija po toj cijeni proći. A sto se Zimzija tiče, čovjeka je pregazilo vrijeme. On još uvijek misli da preko foruma može navuci ljude na kupnju. To je nekad prolazilo, danas vise ne. Zato mu je i portfelj takav. Tep, Vis, Fnvc, Hrdh, Punt… I da, imati 200 dionica KSST za mene je SF ali ne zato sto je skupo nego zato jer je glupo. I treba vam narasti još bar 100% da bi bili oko nule. Ili ste svi kupovali na 400?

Slušaj bicikla,

nemoj sam sebi davati ocjene! Vratimo se ovdje na temu Transadria.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

a tema ide slijedećim dnevnim redom :

ponovno smo došli do 3400….i ponovno smo stali.

i danas je netko odlučio prodati ,i kapitalizirao 10% zarade, i to je OK .

Da nema njega,nebi bilo podrške na 3100,jer je eto,zaključio da je to dovoljno za slijedeći pad,a možda druka za svoje na asku. Definitvno,daytraderi caruju dionicom,trezor je prestao dokup na 3300,pametnom dosta.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


a tema ide slijedećim dnevnim redom :

ponovno smo došli do 3400….i ponovno smo stali.

i danas je netko odlučio prodati ,i kapitalizirao 10% zarade, i to je OK .

Da nema njega,nebi bilo podrške na 3100,jer je eto,zaključio da je to dovoljno za slijedeći pad,a možda druka za svoje na asku. Definitvno,daytraderi caruju dionicom,trezor je prestao dokup na 3300,pametnom dosta.


Ima li kakvi vijesti o licitaciji

Da danas počinje prodaja,pa do 02.12.2009.

Neka mi netko pomogne,nemogu nigdje nači da li HFP prodaje dionice.Nitko ništa ne objavljuje.Vidim da se sve prodaje danas na burzi čak i MAIS,a TNSA nema.


Neka mi netko pomogne,nemogu nigdje nači da li HFP prodaje dionice.Nitko ništa ne objavljuje.Vidim da se sve prodaje danas na burzi čak i MAIS,a TNSA nema.

Povučeno.



Neka mi netko pomogne,nemogu nigdje nači da li HFP prodaje dionice.Nitko ništa ne objavljuje.Vidim da se sve prodaje danas na burzi čak i MAIS,a TNSA nema.

Povučeno.
[/quote]
Oćeš reć da se odustaje od prodaje


Oćeš reć da se odustaje od prodaje

Hocu reci da je povucena sa ove drazbe.

nije bilo kupaca, pa se pribjeglo elegantnom rješenju-povlačenju s dražbe [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close