TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Od ovoliko jedinica koje su pale,jednostavno nemogu skontati ocjenjivača : oće li to da ide gore ili dole .

Inače,da baš je fora kupiti na 2900 i prodati na 3000,i tako 100 puta,ali danas mi nije uspjelo ( 100 puta ). Da,fora je i kupiti na 3000 i prodati na 3100…i tako 100 puta…

– da nastavim niz ?

Koja je fora pokupiti par 100 kuna i cijeli dan zuriti u monitor,te se boriti s sličnim pacijetima,neznam,ali očito nekima je . Isto tako,očita je volja da se cijena digne,pa čak i ako to radi prodavatelj ( mada mu ne uspijeva ),pa zašto se stavljati na rasprodaju…
No,svatko ima svoje veselje .

Oni koji prodaju s namjerom da spuste ciejnu,neka računaju na zainteresirane kupce,oni koji prodaju jer se boje većeg pada…ah,što vam ja mogu,pa znate valjda zašto ste kupovali.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

No,sada znam zašto idu jedinice…troje od Top 10 dokupljuje !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


No,sada znam zašto idu jedinice…troje od Top 10 dokupljuje !

Tko sve?



No,sada znam zašto idu jedinice…troje od Top 10 dokupljuje !

Tko sve?
[/quote]
Zaba trezor i par komada neki mali za sebe

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.033 27,94%
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.544 12,32% +108
3. VOLKSBANK D.D. 2.000 6,96%
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 1.238 4,31%
5. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58%
6. TRANSADRIA D.D., RIJEKA (1/1) 953 3,31% +85
7. PROFICIO D.D. 575 2,00%
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./KVARNER VIENNA INS… 500 1,74%
9. ŠKARICA BRANKO 414 1,44%
10. ALVIŽ NICOLAS 350 1,22% +4

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Kupuju i ovi ispod 10 – 30 mjesta. Nemojte me držati za riječ, ali moguća je dokapitalizacija. Mislim da je ovo jedna od rijetkih firmi sa tako malim brojem izdanih dionica. Dokapitalizacija bi privukla veći broj institucionalnih ulagača, a time bi se povećao broj dionica i naravno likvidnost. To je neophodan korak u daljnjem razvoju Transadrije i njenih projekata. [undecid]

neš’ ti dokapitalizacije dok je HFP unutra !

Nigdar ni bilo i nigdar nebu…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Zaba trezor i par komada neki mali za sebe

Nije to ZABA trezor, već zajednični skrbnički račun vladajuće ekipe u TNSA!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Zaba trezor i par komada neki mali za sebe

Nije to ZABA trezor, već zajednični skrbnički račun vladajuće ekipe u TNSA!
[/quote]
Vjerovatno znaju razlog zašto kupuju. Čestitke kupcima i na tome što još uvijek uspijevaju održati cijenu na ovoj razini, grickaju svaki dan, a cijena gdje je tu je. I to je jedna vrsta "umjetnosti"! U tome im dosta pomaže i trenutna "nelikvidnost". Sve u svemu pravo vrijeme za kupnju za onoga tko još uvijek ima "keša" – a takvih je sve manje i manje.[cool]

Vrlo lako je moguće da imaju margin i da je to razina obrane od mogućeg Margin call-a!? Ne znam drugi razlog zašto bi više kupovali na ovim razinama, kada je očito da bi mogli puno jeftinije!? Bacanje novaca, opet od firme i svih dioničara!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Vrlo lako je moguće da imaju margin i da je to razina obrane od mogućeg Margin call-a!? Ne znam drugi razlog zašto bi više kupovali na ovim razinama, kada je očito da bi mogli puno jeftinije!? Bacanje novaca, opet od firme i svih dioničara!

Samo neznam odakle im novci a rade u minusu

Razina obrane je 2900, ili je to razina ispod koje onaj koji prodaje ne želi niže prodati. Pomalo dosadna dionica, najčešće ide kontra Crobexa. Jedino je činjenica da skrbnički ZABE iz dana u dan podebljava poziciju. Više me interesuje tko mu više prodaje po istoj cijeni, i koliko još ima. [undecid]

New Report

Close