TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


LOŠA GODINA
Transadria: U devet mjeseci gubitak 7,9 milijuna kuna
Autor/izvor: SEEbiz

RIJEKA – Transadria u prvih devet mjeseci ove godine zabilježila je gubitak u iznosu od 7,9 milijuna kuna, dok je u istom lanjskom razdoblju poslovala s dobiti od 13,65 milijuna kuna.

Ukupni su prihodi iznosili 132,98 milijuna kuna i veći su za 0,87 posto. Prihodi od prodaje u zemlji su porasli 31 posto na 103 milijuna kuna, dok su se u inozemstvu blago smanjili na 9,42 milijuna kuna.

Ukupni su rashodi Transadrije (ZSE:TNSA-R-A) iznosili 140,13 milijuna kuna te su veći u odnosu na devet mjeseci prošle godine za 19,49 posto.Idemo rasprodaja.


Ajmo trezor u akciju pokopi 50 do100 dionica da se sačuva vrijednost vjerni dioničara ako imate još s čim


LOŠA GODINA
Transadria: U devet mjeseci gubitak 7,9 milijuna kuna
Autor/izvor: SEEbiz

RIJEKA – Transadria u prvih devet mjeseci ove godine zabilježila je gubitak u iznosu od 7,9 milijuna kuna, dok je u istom lanjskom razdoblju poslovala s dobiti od 13,65 milijuna kuna.

Ukupni su prihodi iznosili 132,98 milijuna kuna i veći su za 0,87 posto. Prihodi od prodaje u zemlji su porasli 31 posto na 103 milijuna kuna, dok su se u inozemstvu blago smanjili na 9,42 milijuna kuna.

Ukupni su rashodi Transadrije (ZSE:TNSA-R-A) iznosili 140,13 milijuna kuna te su veći u odnosu na devet mjeseci prošle godine za 19,49 posto.Idemo rasprodaja.


Samo neznam u št su potrošili 28 milja više nego lani

To je konsolidirani i revidirani izvještaj za 2008.g. Grupa Transadria.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/transadria-u-devet-mjeseci-gubitak-7%2c9-milijuna-kuna,60443.html


LOŠA GODINA
Transadria: U devet mjeseci gubitak 7,9 milijuna kuna
Autor/izvor: SEEbiz

RIJEKA – Transadria u prvih devet mjeseci ove godine zabilježila je gubitak u iznosu od 7,9 milijuna kuna, dok je u istom lanjskom razdoblju poslovala s dobiti od 13,65 milijuna kuna.

Ukupni su prihodi iznosili 132,98 milijuna kuna i veći su za 0,87 posto. Prihodi od prodaje u zemlji su porasli 31 posto na 103 milijuna kuna, dok su se u inozemstvu blago smanjili na 9,42 milijuna kuna.

Ukupni su rashodi Transadrije (ZSE:TNSA-R-A) iznosili 140,13 milijuna kuna te su veći u odnosu na devet mjeseci prošle godine za 19,49 posto.Idemo rasprodaja.

Pravi primjer copy/paste novinarstva…Naj prije pogresi poslovni…pa seebiz prepise istu…(sad su barem ispravili naslov)..jos samo fali busines…
Ne cudim se djelatnicima Transadrije…oni nisu dobili placu zadnja dva mjeseca pa im bas "puca" za to koje ce FI ce poslat na ZSE.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ne cudim se djelatnicima Transadrije…oni nisu dobili placu zadnja dva mjeseca…

Ako je to istina, ne žalim ih uopće!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Ne cudim se djelatnicima Transadrije…oni nisu dobili placu zadnja dva mjeseca…

Ako je to istina, ne žalim ih uopće!
[/quote]
Kakvi istina kupuju dionice pa valjda daju plaću a vjerovatno bi bili na tv i novinama

Tko sada prodaje.Ja sam mislio da više neće biti jeftine TNSA,ali izgleda da sam se grdo prevario.Dosta prodanih dionica za ranojutarnje trgovanje.


Tko sada prodaje.Ja sam mislio da više neće biti jeftine TNSA,ali izgleda da sam se grdo prevario.Dosta prodanih dionica za ranojutarnje trgovanje.

Može jedino Hpb jer je ona nešto rasprodavala prije a sad opet nastavlja U k…. su sa lovom veliki minus pa vjerojatno rasprodaju gdje imaju dionice


Može jedino Hpb…

Nije HPB!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Može jedino Hpb jer je ona nešto rasprodavala prije a sad opet nastavlja U k…. su sa lovom veliki minus pa vjerojatno rasprodaju gdje imaju dionice

Sine, ne znaš osnove. Da je to HPB, onda bi pored broja dionica u SKDD pisali "osnovni račun". To bi značilo da su dionice u vlasništvu HPB-a. Pošto piše "skrbnički račun", to znači da HPB samo skrbi za te dionice, tj. da se vlasnik sakrio iza skrbništva HPB-a.

Možda je Proficio?


Možda je Proficio?

A, možda su u kukuruzu!? [smiley] Nije Proficio!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close