TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…a do kada upravni odbor ima mandat kupovati dionice za trezor…možda se više ni za trezor ne bude kupovalo [undecid]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

od danas,do kada želi !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Pokusavam iskopati negdje clanak iz NL od 2007/08 godine u kojem Kljuc kaze kako posjeduje 100 ili priblizno tome broju dionica ….danas je taj broj preko 500 (dostavljeni podaci na danasnjoj sjednici )…
Razlika nije bas zanemariva…onako "odokativno"…preko 1.5 mil kuna…?….Sjeca li se netko da je on o tome obavjestio ZSE..ili ista nas….?…Da dodam da se uz sina veze jos 300 njak dionica..!!!

Kolega, dajte malo znanja, vidim da ste tu od 2007. Puno je to vremena mogli ste vec neke osnove nauciti, ili se barem raspitati prije postanja sa 3 usklicnika na kraju. Najlakse je galamiti.
Broj glasova na skupstini ne znaci da su to sve njegove dionice, vec ukupni broj dionica tj. glasova koje na skupstini zastupa.

Hvala na podsjecanju i poduci..naravno da to ne znaci da su njegove ali isto tako ni ne znaci da nisu…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nemam riječi na cijelokupan događaj i epilog!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Netko tko je kupovao po 2900 se iskrcao (pomeo bid) s namjerom da čuva keš za brzorastuće dionice, kada osjeti uzlazni trend. Mogu reći da nije loša ideja, i da me dotični preduhitrio. [cry]

Ne znam kolega bananarama koje su to u ovom trenutku.Mislim da je TNSA kao i HT jedna od boljih dionica za držanje.Ja sam prodao ht i sada mi je jako žao.Napravio sam veliku ,veliku grešku.Vidite građevinari tonu da ne govorim o brodarima.Jedina je šansa JDPL,ako ga uvrste u višu kotaciju pa da se fondovi snjme poigraju u plus.U protivnm će potonuti jer će ga ti isti fondovi morati razprodati.Moj savjet je držati i samo držati TNSA i ne ju dati špekulantima da se igraju sa njom.LIJEPI POZDRAV.

Ja je držim već oko 3 godine. Imam jednu količinu kupljenu oko 2800 sa kojom ponekad "zatrejdam".
Trenutno mi je polovina portfelja u Transadriji. Da sam svu lovu "utuko" u TNSA, trenutno ne bih imao gubitaka ni u drugoj polovici portfelja. Gore sam naveo svoj target na kojem je namjeravam unovčiti, za koliko će to biti vremena – nemam pojma. Jedino me živcira što je cijena i na Crobex 1500 bila ista kao i sada. Sve u svemu dionica koja nema puno veze sa ostalim tržištem, ni u padu, a bogme ni u rastu. [thumbsup]

Evo opet se polako slažu na bidu iznad 3000. Sve ih je više koji žele iskoristiti ovaj pad za ukrcaj. Slična situacija je i na Francku. Ljudi moji, gdje ste bili ranije. Vrata na koja želite ući postaju sve "uža i uža".
Koliko Vam je još kriza potrebno da shvatite gdje se kriju prave vrijednosti? [cool]

Diletanti iz Transadrije na ZSE objave godisnje izvjesce za 2008…http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/TNSA-fin2008-1Y-REV-K-HR.xls…a isti takvi to izvjesce prosljede kao tromjesecno za 2009…..http://www.poslovni.hr/131362.aspx…

Kuzim da je jugo…petak…ali molim vas…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/transadria-u-devet-mjeseci-gubitak-7%2c9-milijuna-kuna,60443.html

LOŠA GODINA
Transadria: U devet mjeseci gubitak 7,9 milijuna kuna
Autor/izvor: SEEbiz

RIJEKA – Transadria u prvih devet mjeseci ove godine zabilježila je gubitak u iznosu od 7,9 milijuna kuna, dok je u istom lanjskom razdoblju poslovala s dobiti od 13,65 milijuna kuna.

Ukupni su prihodi iznosili 132,98 milijuna kuna i veći su za 0,87 posto. Prihodi od prodaje u zemlji su porasli 31 posto na 103 milijuna kuna, dok su se u inozemstvu blago smanjili na 9,42 milijuna kuna.

Ukupni su rashodi Transadrije (ZSE:TNSA-R-A) iznosili 140,13 milijuna kuna te su veći u odnosu na devet mjeseci prošle godine za 19,49 posto.Idemo rasprodaja.

New Report

Close