TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Odkud ovo sa Filipovićem Ne vidi se ništa o top 10

I mene zanima. Ni danas nista jos.
[/quote]
Ima li kakvi vijesti sa skupštine

Jake zastitarske snage su vec ispred zgrade Transadrije…:)…Jos malo pa krecemo u boj…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Gotova skupstina….dobro su uspijeli Kljuc i ekipa svih zastrasiti i potplatit…cak je ovaj put i HFP stao na njihovu stranu…:(

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Gotova skupstina….dobro su uspijeli Kljuc i ekipa svih zastrasiti i potplatit…cak je ovaj put i HFP stao na njihovu stranu…:(

Pozdrav


Izgleda da HFP ne zna da li bi piškio ili kakio…možda Maestro zna ? [angry]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

Najbolji im je bio redar kojem su valjda poklonili par dionica da moze prisustvovat skupstini i pazit tko ce kako glasat…:))…kakva lakrdija…
Da se razumjemo…nisu se ni predstavnici udruge malih dionicara proslavili…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

stavljen upravo Ključ u bravu

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

tko će sad kupovati tu dionicu, pitam se, pitam!

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


tko će sad kupovati tu dionicu, pitam se, pitam!

Ko i dosad uprava ostala ista a ona je ido sada kupovala Jesu li što novca rezervirali za kupovinu

Ovo je objavljeno na zse:

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/uYdzJhS4HB2BFs8HlDt0QQ==.pdf

Pokusavam iskopati negdje clanak iz NL od 2007/08 godine u kojem Kljuc kaze kako posjeduje 100 ili priblizno tome broju dionica ….danas je taj broj preko 500 (dostavljeni podaci na danasnjoj sjednici )…
Razlika nije bas zanemariva…onako "odokativno"…preko 1.5 mil kuna…?….Sjeca li se netko da je on o tome obavjestio ZSE..ili ista nas….?…Da dodam da se uz sina veze jos 300 njak dionica..!!!
Pa vi koleka pitajte tko ce i dalje kupovat…Kupovat ce se…kupovat.. ali cijim parama… ??

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Pokusavam iskopati negdje clanak iz NL od 2007/08 godine u kojem Kljuc kaze kako posjeduje 100 ili priblizno tome broju dionica ….danas je taj broj preko 500 (dostavljeni podaci na danasnjoj sjednici )…
Razlika nije bas zanemariva…onako "odokativno"…preko 1.5 mil kuna…?….Sjeca li se netko da je on o tome obavjestio ZSE..ili ista nas….?…Da dodam da se uz sina veze jos 300 njak dionica..!!!
Pa vi koleka pitajte tko ce i dalje kupovat…Kupovat ce se…kupovat.. ali cijim parama… ??

Pozdrav


Vidilose na kraju da će biti kupovine na svako rušenje sa 1 dionicom neko kupovao 5 Niko pametan nebi glasovao za njih ako bi dozvolili da dionica pada

Od većih ulagača, definitivno je očito da nitko više neće prodavati. Sudbina ove firme je slijedeća:
Trezor će i dalje nastaviti sa kupnjom dionica kao i do sada. Kupljene dionice će zatim u paketima od 500 ili 1000 komada prodavati X ili Y osobama. Za dvije ili tri godine, a možda i ranije Transadria će biti u vlasništvu 50-tak strpljivih ulagača. Broj dioničara će se smanjivati, jer trezor ima i novaca i vremena da polagano dokupljuje i iz igre izbacuje nestrpljive male dioničare. Svaka dionica kupljena od strane trezora znači poneki mali dioničar manje. Jedino rješenje i eventualno povećanje broja dioničara može doći kroz dokapitalizaciju. Broj trenutno izdanih dionica je premalen (svega 28755) da bi ova firma privukla veći broj ulagača. Svaku prodanu dionicu teško da će se moći više kupiti po istoj ili nižoj cijeni, jednostavno će te se morati oprostiti sa njom.
Razlog zbog kojega vjerujem u ovo gore napisano je jednostavan i logičan. Uprava je prodajom dionica po cijeni višoj od tržišne dala kupcima određena "nepisana jamstva" u pogledu cijene. Trezor se osjeća sve "sigurnije" jer je do sada izbacio iz igre popriličan broj malih dioničara. Koliko je dobro ili loše ovo okrupnjavanje vlasničke strukture teško je predvidjeti. Kakve ćemo koristi imati mi koji smo još uvijek u ovoj dionici takođe je nepredvidivo. Jedino znam da do sada nismo imali baš nikakve koristi, ni u pogledu cijene dionice, ni u pogledu dividende. Ovo polako postaje dionica samo za "izabrane" koji iz mjeseca u mjesec okrupnjavaju svoje vlasništvo. Ovdje bi se moglo desiti kao i sa Frankom, gdje je nekolicini "odabranih" uspjelo uništiti bilo kakav oblik dioničarstva unutar firme, jer većinu dionica drže u svojim rukama. Osobno ostajem do kraja u ovoj "tamnici odabranih". A možda i mene na kraju pomete trezor, ali na ovim cijenama do mu neću dopustiti. Ako želite preuzeti firmu, nemam ništa protiv, trnutno bih bio zadovoljan samo sa okruglih 10000,00 kuna. Bilo što ispod toga – ni u ludilu. Trezor ima vremena, a ja imam još više, čitavu beskonačnost………………………. [yawn]

New Report

Close