TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


oprostite po transadriji ste mislili ili kak?????
objasnite mi to TA molim Vas
unaprijed hvala
pofuk

A, šta je sa tobom sinko? Na čemu si?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



oprostite po transadriji ste mislili ili kak?????
objasnite mi to TA molim Vas
unaprijed hvala
pofuk

A, šta je sa tobom sinko? Na čemu si?
[/quote]
vidite moj dragi Gospodine spiderman…………u suvremenom drustvu kad covjek kaze da ga nejde onda ga drugi izbjegavaju jer je u ljudskoj psihi kod za odrzavanjem da se druze samo sa uspjesnima…………………..tek kad se netko usudi pitati da mu nije jasno i da mu se pojasni(jer sam po svoju zalost masu puta dobio po piksi na burzi kad su rekli TA pokazuje da se mora uletiti) ostali sudionici drustva pitaju tu osoba koja vapi za pomoč :NA CEMU SI TI?
eto to Vam je tako u suvremenom drustvu
pofuk
emti sto se nisam rodio u doba visoke renesanse???????????????????

kolega pa iskusni ste korisnik,jel me zezate il što..TA -TEHNIČKA ANALIZA.
Da je nastao kupovni signal možete pogledati na programu ,Avidus Hermes LITE 1.0
Koliko će on biti pouzdan ne mogu znati ali je nastao.


kolega pa iskusni ste korisnik,jel me zezate il što..TA -TEHNIČKA ANALIZA.
Da je nastao kupovni signal možete pogledati na programu ,Avidus Hermes LITE 1.0
Koliko će on biti pouzdan ne mogu znati ali je nastao.

hvala najljepsa……..evo tu smo dosli do pitanja pouzdanosti signala……..ja mislim iskreno da je to tesko kod bilo koje dionice sa 100 postotnom sigurnocu reci a kamoli kod ove……….ovi kaj drukaju da ce cijena ici na dolje nisu u pravu………ovi kaj drukaju na gore da ce ici nisu isto u pravu………….jer po mojem misljenju jedino sam bog zna di ce ici cijena ove dionice uz naravno 2 ili 3 osobe a koliko ja imam dojam svi mi kaj pisemo na ovoj stranici nemamo pojma kam bu cijena isla …………..znamo da vredi vise od ove cijene ali i znamo da je u ovom tenutku kratkorocno gledano ova dionica cista kocka pa se mozemo vise osloniti na nacin trgovanja a ne na TA
hvala Vam i prijatan dan
pofuk

je l možda netko zna, je l to transadrija od 11:04 u blokadi, a da nam ovi s burze nisu ni javili [shocked]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Kad je ona skupština? Jeste li pripremili svjeće i/ili ručne lampe?


Kad je ona skupština? Jeste li pripremili svjeće i/ili ručne lampe?

Ja sam odlučio donijeti agregat! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

http://www.zse.hr/default.aspx?id=27613
Evo nam se i gos. Joško malo okuražio. Kad član uprave kupuje, kupujemo i …………..

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/inc/print.asp?url=/20080203/sibenik01.asp



Kad je ona skupština? Jeste li pripremili svjeće i/ili ručne lampe?

Ja sam odlučio donijeti agregat! [lol]
[/quote]
Kakvu cijenu očekujete od utorka kad su sve karte podjeljene na stolu

Što je moji TNSA,nešto ste mi utihnuli.Da li je to zatišje pred buru!?

http://seebiz.eu/hr/burze/udruga-malih-dionicara-transadria-postaje-rijecka-podravka,59491.html

New Report

Close