TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ne rusi cijenu dionice onaj koji kupuje, tj. trezor.. vec onaj koji prodaje.

A zašto bi članovi UMDTNSA prodavali i rušili, oni su kupovali.
[/quote]

Nebih ja tu zelio biti neki drveni advokat uprave, no neke stvari koje se provlace nisu tocne, ili ste na njih (namjerno ili slucajno) zaboravili.

Cinjenica je da imas clana upravnog odbora udruge malih dionicara koji je konstantno prodavao i sada ovdje na forumu druka da ce to ici ispod 2.000 i izvodi neka svemirska odbrojavanja u iscekivanju kataklizme. Tebi ako se to svidja, ok, slobodno ga podrzi – ja necu.
Ali nemoj reci da su kupovali, jer nisu.

Trezor je pak, s druge strane kupovao, i u vremenu najvece krize si zahvaljujuci tome mogao u slucaju neprilike doci do casha i izaci sa puno manjim gubitkom nego je to bio slucaj na drugim dionicama.. i to je isto cinjenica, lako iscitljiva iz priopcenja na zse.

Evo, bez ulazenja u razloge kupnje jednih i prodaje drugih, to pitaj njih.
A cijenu dionice uvijek rusi pritisak onih na prodaji – isto cinjenica.


odoše šestak i marinac na odmor….pitaju …a šta ne ide ključariček s nama …pitaju… pa kak bumo igrali preferans udvoje [thumbsup]

……….gledam ja to i ispada da ste Vi jos jedini pošten čovek u ovoj drzavi
…….gledam kaj ja radim na burzi i kaj me moji znalci savjetuju i mislim si ak vec nece taj kuhaljučarićek igrat pref ,ja bi igral pref ak me marinac i šestak oce za partnera,valda bi onda nekaj i na burzi pogodil………….sam sam si kriv……………za neverovat………….uvijek u krivom tenutku slusam ovog svog zvjezdara kaj crta grafove …….frajer mi veli 10 puta da uletim ja ga smo jedanput poslusam i fulam……………a ovih 9 puta je norma lno pogodio kaj nisam sluso
prav mi budi kad sam bedak
pofuk
p.s. odo ja po pljuge pun kufer mi je svega


odoše šestak i marinac na odmor….pitaju …a šta ne ide ključariček s nama …pitaju… pa kak bumo igrali preferans udvoje [thumbsup]

A, šta si ti slatki okrenuo ploču odjednom!? Ne boj se, neće oni ni podijeliti karte, a Ključariček će im se pridružiti.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Molim dobre duše K/P.Puno hvala.


Molim dobre duše K/P.Puno hvala.

Evo, imas na KUPNJA-PRODAJA, gdje je i mjesto.


Molim dobre duše K/P.Puno hvala.

Najbolje ponude [ TNSA-R-A ]

Kupnja Cijena
2 3.201,00
1 3.200,60
5 3.200,00
1 3.052,00
2 3.031,00
3 3.009,00
2 3.007,00
2 3.005,01
2 3.004,00
6 3.003,00

Cijena Prodaja
3.398,00 1
3.399,00 2
3.448,99 8
3.449,00 1
3.449,91 2
3.450,00 18
3.490,00 20
3.500,00 6
3.600,00 5
3.614,95 2

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

pa gledam ja ovu trans adriju i jos sam mislio na 2880 uletit i nisam ,za neverovat koja cudna dionica
da sam tako u sve uletio kaj sam mislio bio bi milijarder a ovako sam samo u mislima
pofuk

vidim ja, lijepo je vama gospon pofuk, jer i marinec je samo u mislima milijarder ….vidite koja je to razlika, a misli iste [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Jučer po TA nastao kupovni signal.


vidim ja, lijepo je vama gospon pofuk, jer i marinec je samo u mislima milijarder ….vidite koja je to razlika, a misli iste [thumbsup]

ha ha ha ha ha
idem sguglati to ime marinac jer Vi tu spominjete neke tipove za koje ja uopce nisam ni cul da postoje…………..ja kao da sam pal iz one stvari direktno na burzu
pofuk


Jučer po TA nastao kupovni signal.

oprostite po transadriji ste mislili ili kak?????
objasnite mi to TA molim Vas
unaprijed hvala
pofuk

Hvala kolega malibu.

New Report

Close