TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ne znam, jedino moguće objašnjenje je da su dionice otpustili za 4.272,50 kn po dionici. Sve ostalo nema mi logike!?

Tako je, dionice su prodali po 4.272,50 kn i uprihodovali 8.574.000,00 kn.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/bFLb6O1sBlkAvWJ7WQjB6g==.pdf
[/quote]
Bravo uprava sad je otvoren put za preko 4000kn Imaju moje glasove al mi se neće dat ići na skupštinu jedino ako se potrude da odem


zašto baš ta cijena? 4.272,50

Nije posebno ni bitno, Hanfa ima sve podatke o kupcu i može provjeriti sve radnje oko kupnje. Btw. vidim da trenutno neda nitko po 3200 kn!? I 1 kom. postaje zlatno vrijedan.


Tako je, dionice su prodali po 4.272,50 kn i uprihodovali 8.574.000,00 kn.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/bFLb6O1sBlkAvWJ7WQjB6g==.pdf

Rekao sam vam da je neka greška bila posrijedi.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

[/quote]
Gospodo u svakom poslu postoji rizik a tu nije bilo gubitka jer je uprava kasnije kupila po 3000kn Nije samo zaradila 2 milje
[/quote]

???? Ajde malo razmisli , kako nije bilo gubitaka ?
Uprava je tim poslovnim potezom ostala bez 1000 dionica iz trezora i 2mil kuna ….. to je gubitak.

TNSA je 2000 kom. prodala za 8.545.000,00 kn! Dakle, 4.272,50 kn po dionici!!! Kupac, Dezinsekcija d.o.o., Rijeka

http://www.zse.hr/userdocsimages/nov…J7WQjB6g==.pdf

Dezinsekcija d.o.o.

Ranko Dujmović, rođen/a 24.04.1947

Funkcija – direktor
Ovlaštenje – zastupa samostalno i pojedinačno

Temeljni kapital
7,256,800.00 kuna

Matični broj
040004746
OIB
75145286506
Registarski sud
Trgovački sud u Rijeci
Tvrtka
DEZINSEKCIJA, društvo s ograničenom odgovornošću za sanitarnu zaštitu čovjekove okoline
Skraćena tvrtka
DEZINSEKCIJA, d. o. o.
Sjedište
Rijeka, Brajšina 13
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću

Statut:
Statut dioničkog društva usvojen je dana 17. lipnja 1994. godine. Odlukom Skupštine društva usvojen je novi tekst Statuta usklađen sa Zakonom o trgovačkim društvima dana 30. lipnja 1995. godine.
Promjene temeljnog kapitala:
Odlukom Skupštine društva od 16. svibnja 1997. godine temeljni kapital društva povećan je sa iznosa od 2.614.860,00 kuna, za iznos 4.641.940,00 kuna, na iznos od 7.256.800,00 kuna.
__________________

???? Ajde malo razmisli , kako nije bilo gubitaka ?
Uprava je tim poslovnim potezom ostala bez 1000 dionica iz trezora i 2mil kuna ….. to je gubitak.

možda su neki drugi dioničari ostali bez para, a uprava [smiley] ………….



Gospodo u svakom poslu postoji rizik a tu nije bilo gubitka jer je uprava kasnije kupila po 3000kn Nije samo zaradila 2 milje
[/quote]

???? Ajde malo razmisli , kako nije bilo gubitaka ?
Uprava je tim poslovnim potezom ostala bez 1000 dionica iz trezora i 2mil kuna ….. to je gubitak.

[/quote]
A dobila je 3milje sa kojim je kasnije kupila 1000 dionica

ma ja sam siguran da su ova uprava i NO nepošteni

ali nisam siguran da je umdtnsa bolje rješenje (nije li iza udruge proficio koji je totalno netransparentan)

mislim da kako god okreneš da su ovdje naje**** mali dioničari


A dobila je 3milje sa kojim je kasnije kupila 1000 dionica

da i platila 5 milja kredita umjesto tvrtke vrni

suma sumarum, prodali su dionice i to su platili 2.000.000 – i ja bih tako kupio jedno 1000 koma transadrije

zašto je dotični gospodin platio dionice s 40% premije kad ih je sam mogao kupiti jeftinije na burzi. jako zanimljivo. još zanimljivija će biti veza koju će mediji nesumnjivo iščeprkati narednih dana.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


???? Ajde malo razmisli , kako nije bilo gubitaka ?
Uprava je tim poslovnim potezom ostala bez 1000 dionica iz trezora i 2mil kuna ….. to je gubitak.

možda su neki drugi dioničari ostali bez para, a uprava [smiley] ………….
[/quote]

Pardon upravu si , naravno 🙂


ma ja sam siguran da su ova uprava i NO nepošteni

ali nisam siguran da je umdtnsa bolje rješenje (nije li iza udruge proficio koji je totalno netransparentan)

mislim da kako god okreneš da su ovdje naje**** mali dioničari

Iza udruge ne stoji proficio , proficio je samo jedan od dionicara koji se je priklonio umdtnsa.
Na zalost ima u umdtnsa dosta dionicara koji imaju i proficio i nije im drago sto ga imaju 🙁


zašto je dotični gospodin platio dionice s 40% premije kad ih je sam mogao kupiti jeftinije na burzi. jako zanimljivo. još zanimljivija će biti veza koju će mediji nesumnjivo iščeprkati narednih dana.

Pa ko je rekao da ih je platio ? LJudi nemojte biti naivni , naravno da dionice nisu placene(bar ne novcima te firme) mozda ih je opet tnsa sama platila 🙁 ….. zapravo sigurno ali to Upravi nije bitno jer tak i onak im TNSA sluzi za isisavanje novaca za privatne interese

New Report

Close