TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…jer ako nova Skupština ne da ponovno ovlasti Upravi društva na stjecanje vlastitih dionica tko će to kupovati po ovoj cijeni ?

U potpunosti se slažem! Po ovoj cijeni nitko više neće kupovati, nego će kupovati po daleko većoj cijeni, recimo najmanje po 4272,50 HRK po komadu. [shocked]

drOetker,ako padne ova uprava dionica ide 3 dana za redom u pozitivnu blokadu.Tako da se ja unaprijed nebi naslađivao.Ova dionica vrijedi puno,puno više od ove cijene.Samo što ova uprava ne vrijedi ništa.Pogledajte samo kako je PODRAVKA reagirala na promjenu u NO sa gosp Jurčićem.

Ako je Volksbank bio spreman platiti u ovoj krizi 3000,00 kuna po komadu, ne vidim logike da će u budućnosti cijena biti ispod te cifre.
http://www.seebiz.eu/hr/burze/transadria-trezor-prodao-6,96%25-dionica,-kupac-volksbank%3f,58760.html



narednih tjedan-dva ako padne ispod dva soma kuna obavezno kupovati ovu finu dionicu

ako padne ispod 2000 ne kupovati ni za živu glavu jer znači da je nepovratno otišla u mp3 i tko zna hoće li se ikad vratiti [bye]
[/quote]

Tebi škola iz trećeg mjeseca nije koristila ? Onda ti ništa nemože pomoći,nažalost,dionice nisu za tebe. Jesi li ikada pokušao izračunati bilancu TNSA ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ako je Volksbank bio spreman platiti u ovoj krizi 3000,00 kuna po komadu, ne vidim logike da će u budućnosti cijena biti ispod te cifre.
http://www.seebiz.eu/hr/burze/transadria-trezor-prodao-6,96%25-dionica,-kupac-volksbank%3f,58760.html

Pitanje jeli ih platio,ili uzeo na čuvanje zbog glasova ( ustvari i nije pitanje ) . Odgovor slijedi na skupštini . Isto tako, obzirom da je ipak HANFA odlučila skenirati trgovinu,biće interesantno vidjeti,pa makar i za 1000 godina,gdje će na kraju završiti ovaj paket.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?




pa kako stvari stoje sve je izglednije ….ode ključ s druge strane brave

Za tebe i tvoje pajdaše definitivno će ovo sa druge strane brave biti poznanica. Samo, što nećete imati ključa!
Btw. vidim da si vjerojatno iznerviran, odmah po objavi pokušao komentirati članak, pa te moderator izbrisao. Mogu misliti kako ti je!?
[/quote]
Može li mi ko napisat dali treba na skupštinu se prijavit ili možeš samo doći i di se održava Imam 17 dionica od prije tjedan dana Neutralan sam pa otvaram licitaciju ko ponudi više glasam za njega Ponude vrijede od sada Nije puno dionica al veseli
[/quote]





@Miroic

Ako ces dolaziti na skupstinu moras se prijaviti ranije. Imas jos vremena sljedeci tjedan.

Zadnji dan za prijavu je 22.10.
[/quote]
Di da se javim Treba li mi punemoć jer dionice glase na ženu
[/quote]

moneymarket
Dionice su stečene po cijeni od 4272,50 HRK po komadu.
KAKVA JE TO SAD CIJENA? GREŠKA?

Pa zar ne kužiš,TNSA je svojevremeno kupila te dionice po toj cjeni,a otpustila je neki dan po cjeni između 2900 i 3000kn,to ne piše u ovom izvješću,ali tko je pratio trgovanje vidio je.
Dakle kupila je po većoj cjeni nego što je otpustila,kakava je to Uprava?!

Zadnji dan prijave za skupstinu je cetvrtak(22.10.) , dakle sve dionice kupljene u ponedjeljak(19.10.) u cetvrtak su na vasem racunu u SKDD(t+3) i vazece su na skupstini.
Svoj dolazak je potrebno prijaviti slanjem prijavnice u drustvo jer se u protivnom nece moci prisustvovati radu skupstine.
Pozivaju se svi mali dionicari da se svakako pojave na skupstini koja ce se odrzati 29.10. u 12 sati u velikoj sali poslovne zgrade Transadria u Rijeci, Riva Boduli 1 ( http://www.zse.hr/default.aspx?id=27253 ).
U slucaju nemogucnosti osobnog dolaska na skupstinu javite se u UMD Transadria ( http://www.transadria.org/kontakt.htm ) da vasi glasovi ne bi propali.Postupak davanja punomoci se nalazi na http://www.transadria.org/punomoci.htm , a ako vam nesto nije jasno ili ako vam treba bilo kakva pomoc ili informacija vezana uz odlazak na Glavnu skupstinu slobodno se javite na kontakt UMD Transadria ( http://www.transadria.org/kontakt.htm )


moneymarket
Dionice su stečene po cijeni od 4272,50 HRK po komadu.
KAKVA JE TO SAD CIJENA? GREŠKA?

Pa zar ne kužiš,TNSA je svojevremeno kupila te dionice po toj cjeni,a otpustila je neki dan po cjeni između 2900 i 3000kn,to ne piše u ovom izvješću,ali tko je pratio trgovanje vidio je.
Dakle kupila je po većoj cjeni nego što je otpustila,kakava je to Uprava?!

Ludnica. Onaj Perković u Badelu je izmislio poštenje za ove. [lol]

who dares, wins

I meni je zapelo za oko da je uprava u priopćenju o otpuštanju dioica navela cijenu po kojoj su dionice stečene. U prijašnjim priopćenjima o otpuštanju dionica nigdje nije bila navedena cijena po kojoj su stečene, jer po zakon ni ne mora biti navedena. Zašto je to ovaj puta napravljeno, a nije moralo biti objavljeno – iskreno mi se čini da su ovaj puta prodali skuplje nego što su stekli. To mi je jedini zdravo-logični zaključak, jer u suprotnom bi ispalo da uprava sama sebi "skače u stomak¨", naročito nešto takvo ne bi ni u kojem slučaju objavili pred skupštinu dioničara. Na stranicama ZSE-a možete pogledati i prijašnja priopćenja o otpuštanju i sami se uvjeriti da u oba slučaja nije bila navedena cijena po kojoj su otpuštene dionice bile stečene. [undecid]


I meni je zapelo za oko da je uprava u priopćenju o otpuštanju dioica navela cijenu po kojoj su dionice stečene. U prijašnjim priopćenjima o otpuštanju dionica nigdje nije bila navedena cijena po kojoj su stečene, jer po zakon ni ne mora biti navedena. Zašto je to ovaj puta napravljeno, a nije moralo biti objavljeno – iskreno mi se čini da su ovaj puta prodali skuplje nego što su stekli. To mi je jedini zdravo-logični zaključak, jer u suprotnom bi ispalo da uprava sama sebi "skače u stomak¨", naročito nešto takvo ne bi ni u kojem slučaju objavili pred skupštinu dioničara. Na stranicama ZSE-a možete pogledati i prijašnja priopćenja o otpuštanju i sami se uvjeriti da u oba slučaja nije bila navedena cijena po kojoj su otpuštene dionice bile stečene. [undecid]

A zašto su to sad objavili molim razumno objašnjenje

New Report

Close