TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zadnji dan za kupnju – danas

Samo ti lupetaj, treba te isključiti sa foruma!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)




@Miroic

Ako ces dolaziti na skupstinu moras se prijaviti ranije. Imas jos vremena sljedeci tjedan.

Zadnji dan za prijavu je 22.10.
[/quote]
Di da se javim Treba li mi punemoć jer dionice glase na ženu





@Miroic

Ako ces dolaziti na skupstinu moras se prijaviti ranije. Imas jos vremena sljedeci tjedan.

Zadnji dan za prijavu je 22.10.
[/quote]
Di da se javim Treba li mi punemoć jer dionice glase na ženu
[/quote]

reci za koga ćeš glasati, pa ovisno od toga, te informiram [smiley]

još jedna ura i gotovo pojačano trgovanje na ovoj dionici…a to je danas do 16 sati

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].






@Miroic

Ako ces dolaziti na skupstinu moras se prijaviti ranije. Imas jos vremena sljedeci tjedan.

Zadnji dan za prijavu je 22.10.
[/quote]
Di da se javim Treba li mi punemoć jer dionice glase na ženu
[/quote]

reci za koga ćeš glasati, pa ovisno od toga, te informiram [smiley]
[/quote]
Zna se

narednih tjedan-dva ako padne ispod dva soma kuna obavezno kupovati ovu finu dionicu

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


narednih tjedan-dva ako padne ispod dva soma kuna obavezno kupovati ovu finu dionicu

a..na koliko je ono best buy ako smem da pitam???
na koliko da se postavim sljedeci tjedan???
pofuk

Bogami splasnula je potreba za kupnjom.Sada sve ovisi što će se dogoditi na skupštini.Ako bude pozitiva možda malo porastemo ili letargija,ako pođe po zlu evo nas ispod 3000 kn i možda oped jače potrebe za kupnjom.Neka nam bog pomogne.

bog je uvijek u velikom poslu….ipak treba čovjek sam sebi pomoći dok čeka da mu bog pomogne [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

…jer ako nova Skupština ne da ponovno ovlasti Upravi društva na stjecanje vlastitih dionica tko će to kupovati po ovoj cijeni ?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Transadria d.d. – prijava otpuštanja dionica

16.10.2009 14:14:27

Transadria međunarodna špedicija d.d. prijavljuje otpuštanje 2000 komada vlastitih dionica koje čine 6,96 % temeljnog kapitala.
Nakon navedenog otpuštanja Transadria međunarodna špedicija d.d. posjeduje 827 komada vlastitih dionica koje čine 2,88 % temeljnog kapitala.

Dionice su stečene po cijeni od 4272,50 HRK po komadu.

KAKVA JE TO SAD CIJENA? GREŠKA?


narednih tjedan-dva ako padne ispod dva soma kuna obavezno kupovati ovu finu dionicu

ako padne ispod 2000 ne kupovati ni za živu glavu jer znači da je nepovratno otišla u mp3 i tko zna hoće li se ikad vratiti [bye]

New Report

Close