TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ta udruga uopće nije udruga, oni su špekulanti i uopće ne želim komentirati njihove izjave ni poteze’, decidirano je rekao Ključariček.
Najveća, najprozirnija i najjeftinija špekulacija i ismijavanje pravnog sustava Republike Hrvatske koja je napravljena od Hrvatske samostalnosti do danas je tobožnji "nestanak" struje na redovnoj skupštini dioničara Transadrie u trenutku kada je svima bilo očito da postojeći NO pada. Tako da ovaj gore potpisani gospodin špekulira, a ne udruga. [angry]


…decidirano je rekao Ključariček.

Bolje mu je da se pripremi na slijedeći scenario!

Policija upala u ured direktora Badela
Kriminalistička policija jutros je upala u ureda Ante Perkovića, predsjednika Uprave Badela, ali za sada nije poznato koji su razlozi pretrage.

http://business.hr/hr/Naslovnica/Afere/Policija-upala-u-ured-direktora-Badela

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

http://www.tportal.hr/biznis/novaciulaganje/33254/Gasenjem-svjetla-uprava-prekinula-skupstinu-dionicara.html

Nažalost neki ljudi nisu svjesni da nisu vlasnici samo zato jer su direktori godinama. Ima tu posla za krim policiju i te koliko. Ne znam jedino zbog čega NO nije već i prije pozvao krim policiju jer očito je da lopine kradu samo da bi se održale na vlasti. Koma. Ne bih želio biti u koži dioničara TNSA.

PRIJAVLJEN KRIMINAL
U riječkoj Transadriji prevara od 40 mil. kuna
Transadria

Datum objave:
15.10.2009 11:00 Autor: Poslovni dnevnik / tportal.hr
Povećaj veličinu slova

Udruga malih dioničara Transadria podnijela je kaznenu prijavu USKOK-u i riječkom Državnom odvjetništvu zbog nezakonitih i kriminalnih radnji. U toj kaznenoj prijavi, koju posjeduje Poslovni dnevnik, prijavljeno je 11 osoba iz Uprave, Nadzornog odbora, revizije i drugih za koje Udruga smatra da su Transadriju oštetili za najmanje 40 milijuna kuna
“Očekujemo brzu reakciju državnih organa i rasvjetljavanje svih štetnih ugovora koje je sklopila aktualna Uprava”, izjavio je predsjednik Udruge malih dioničara Zoran Korda.

Od Hanfe pak zahtijevaju da poništi nezakoniti prijenos 2000 trezorskih dionica na skrbnički račun Volksbanke, čime Uprava nastoji osigurati prevlast na predstojećoj Skupštini dioničara.

Uprava Transadrije u trezoru ima 818 komada vlastitih dionica, što čini 2,8 posto temeljnoga kapitala, podaci su Središnjega klirinškog depozitarnog društva (SKDD). U kaznenoj prijavi, među ostalim, stoji kako je 50-postotni udio šibenske tvrtke TIP d.o.o. Uprava Transadrije platila je 124 puta više nego što je bila realna cijena, čime su oštetili tvrtku za gotovo 32 milijuna kuna.

Kako bi opravdali akviziciju, Transadria je angažirala revizorsku kuću koja je sastavila fiktivni izvještaj o vrednovanju tvrtke TIP, a za to je dobila naknadu od 400.000 tisuća kuna. Nadalje, u Udruzi kažu kako je Uprava manipulirala cijenom dionice s jedne strane, dok je prijateljskim glasačima na Skupštini prenosila već stečene vrijednosnice.

Navodi se primjer iz protekle godine kada je Uprava preko tvrtke Vrni kupovala vlastite dionice. Konntaktirali smo člana Uprave Transadrije Mirana Ključaričenka koji je odbio komentirati kaznenu prijavu.

‘Ta udruga uopće nije udruga, oni su špekulanti i uopće ne želim komentirati njihove izjave ni poteze’, decidirano je rekao Ključariček.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/korda-kljucaricek-pronevjerio-milijune-u-transadriji%2c-a-podrzavaju-ga-linic-i-polancec,58649.html

pa kako stvari stoje sve je izglednije ….ode ključ s druge strane brave

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Ne bih želio biti u koži dioničara TNSA.

Dušebrižnik, a? [pray]
Ajde, hvala ti.. takvi kao ti su mi najslađi. [thumbsup]


pa kako stvari stoje sve je izglednije ….ode ključ s druge strane brave

Za tebe i tvoje pajdaše definitivno će ovo sa druge strane brave biti poznanica. Samo, što nećete imati ključa!
Btw. vidim da si vjerojatno iznerviran, odmah po objavi pokušao komentirati članak, pa te moderator izbrisao. Mogu misliti kako ti je!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Ne bih želio biti u koži dioničara TNSA.

Dušebrižnik, a? [pray]
Ajde, hvala ti.. takvi kao ti su mi najslađi. [thumbsup]
[/quote]

Daj mi molim te argumentiraj zašto je danas dobro kupiti ovu dionicu?




Ne bih želio biti u koži dioničara TNSA.

Dušebrižnik, a? [pray]
Ajde, hvala ti.. takvi kao ti su mi najslađi. [thumbsup]
[/quote]

Daj mi molim te argumentiraj zašto je danas dobro kupiti ovu dionicu?
[/quote]
A zašto je uopće dobro kupiti danas bilo koju drugu dionicu? Molim te argumentiraj!



pa kako stvari stoje sve je izglednije ….ode ključ s druge strane brave

Za tebe i tvoje pajdaše definitivno će ovo sa druge strane brave biti poznanica. Samo, što nećete imati ključa!
Btw. vidim da si vjerojatno iznerviran, odmah po objavi pokušao komentirati članak, pa te moderator izbrisao. Mogu misliti kako ti je!?
[/quote]
Može li mi ko napisat dali treba na skupštinu se prijavit ili možeš samo doći i di se održava Imam 17 dionica od prije tjedan dana Neutralan sam pa otvaram licitaciju ko ponudi više glasam za njega Ponude vrijede od sada Nije puno dionica al veseli

New Report

Close