TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ask se svakim danom sve više prorjeđuje, to je očito. Ponestaje municije na prodaji, jedino je upitna kupnja na razini iznad 3000. [cool]


Ask se svakim danom sve više prorjeđuje, to je očito. Ponestaje municije na prodaji, jedino je upitna kupnja na razini iznad 3000. [cool]

Evo i kupnje Do idućeg tjedna je na 3800

Drhtavci i burek trejderi se istovarili i sad možemo gore.

Samo da onaj trejder i drhtavac od prošlog tjedna – TNSA,ne zadrhti opet. [wink]


… nece mirno gledati kako se krade imovina drustva nego povlaci jos neke poteze.O konkretnim potezima uskoro.

znam da među vama ima pravnika
jeste li utvrdili koliko je koristi bilo od kupnje TIP doo ?


Ask se svakim danom sve više prorjeđuje, to je očito. Ponestaje municije na prodaji, jedino je upitna kupnja na razini iznad 3000. [cool]

upitna je zbog podmetanja špekulantima,tipa 5% koji su pokupovali na 2900,a ima ih podosta.Sad se treba strpiti da se slažu oko 3000 i lagani ih guliti,dok ne popi…de,što su " zaglavili " u tnsa, a sve okolo leti.

Samo polako…najslasnija jela kuhaju se na laganoj vatrici…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Pa po zadnjim događanjima oko cijele priče i iz pitanja iz Zapisnika koja su bila postavljana na Skupštini dalo bi se zključiti da su neki fakat unutra zaglavili, jer ako je Uprava pokrala tolike pare, ne vrijedi ta TNSA ni blizu trenutne tržišne cijene. IMHO. Zadužili Vam imovinu, skupo kupljene dionice prodali za bagatelu, dali garancije za kredite kupcima dionica, kupci dionica u međuvremenu otišli u klinac, TNSA vraća kredite. Svašta, tamo je davno trebalo poslati krim policiju. Žao mi jedioni dečki iz NOa koji će nastradat ni krivi ni dužni. Htjeli su se malo igrat dioničara i naletjeli na budalu.

NOa – ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

NadzorniOdbor

HM…..kažeš ŽAO ti je ekipe iz NO ? – nije mi bilo jasno tko/što je to NO,jer kad sam povezao u startu NO s nadzornim Odborom,nisam mogao naći niti jedan smisleni razlog zašto ti ih je žao ( osim ako su ti u rodu),pa oni su sve to amenovali,ili su trube,koje sjede na mjestu koje im ne pripada,ili imaju veliki interes u svemu tome. Svakako,nisu oni koje treba žaliti,niti su preveslani.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Ask se svakim danom sve više prorjeđuje, to je očito. Ponestaje municije na prodaji, jedino je upitna kupnja na razini iznad 3000. [cool]

upitna je zbog podmetanja špekulantima,tipa 5% koji su pokupovali na 2900,a ima ih podosta.Sad se treba strpiti da se slažu oko 3000 i lagani ih guliti,dok ne popi…de,što su " zaglavili " u tnsa, a sve okolo leti.

Samo polako…najslasnija jela kuhaju se na laganoj vatrici…
[/quote]

Ja sam nedavno dobila žgaravicu od tog tvog jela, pak sam sve frknula u koš za smeće jedino mi je žao kad sam bila glupa pa dozvolila da me moj Mili zašprehava godinama o 20.000 + dividenda.

Tako ti je kad si plavuša


Ali činjenica je da se i jučer i danas u 99% transakcija trguje po asku.
Majstor polako ali sigurno dolazi do dionica po povoljnoj cjeni.

Ne kužim zašto bi netko kupovao sada dionice kada ih i tako ne stigne uknjižiti na sebe prije skupštine?! [rolleyes]
Još jedno pitanje: što će biti s cijenom dionice na burzi nakon skupštine, pogotovo ako padne trenutna uprava i trezor prestane s dokupom?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close