TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Toliko su se danas ispreskakali na prodaji TNSE… [sad]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Uprava kupila 9.8% TNSA.Puna je ko brod.

s obzirom na fluktuacije i trenutnu cijenu, ova dionica djeluje kao jedna od zanimljivijih u ovom trenutku…s obzirom da kupuje uprava i mali špekulanti i oni koji smatraju da je podcijenjena na ovim razinama molim dugoročnije transadriaše da daju svoje viđenje tko se onda iskrcava na ovim cijenama?

fundamentalist

Vidjet ćemo za koji dan. Saznao sam da i na ovom topicu na forumu, uprava TNSA ima svoje snage, vrlo lako je predpostaviti o kome se radi. [tongue]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

e, jaki ste mi vi forumaši ako se takvih snaga plašite….njegoš, jednom davno, reče: "…ne boijem se ni živijeh vukova, a kamoli mrtvih kožetina…", a vi ?…kaj, ne bu te više pisali ? [shocked]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


e, jaki ste mi vi forumaši ako se takvih snaga plašite….njegoš, jednom davno, reče: "…ne boijem se ni živijeh vukova, a kamoli mrtvih kožetina…", a vi ?…kaj, ne bu te više pisali ? [shocked]

pa ako niko nece pisati evo onda mene
ja mogu samo reci da mi je ekonomski status po onoj njegosevoj……i ciča zima natjera orla da prezimi sa kokama……….
pofuk


Uprava kupila 9.8% TNSA.Puna je ko brod.

Nije uprava kupila 9,8%TNSA nego trezor , znaci to su dionice od svih dionicara TNSA.Ne moze uprava tudjim novcima(novcima samog drustva) kupovati dionice za svoj racun i za svoju podrsku.

Nakon inzistiranja UMDT konacno je iz ladice izvucen i sluzbeni zapisnik sa zadnje Glavne skupstine( http://zse.hr/default.aspx?id=27500 ) iz kojeg se vidi da uprava i NO nisu dobili razrjesnicu vecine dionicara.
Takodjer bi se zahvalili malim dionicarima na podrsci i poslanim punomocima za sljedecu skupstinu te pozivamo one male dionicare koji ne mogu zbog svojih obaveza prisustvovati sljedecoj skupstini da nam se jave na mail umdtransadria@gmail.com zbog dogovora oko eventualne podrske.



Uprava kupila 9.8% TNSA.Puna je ko brod.

Nije uprava kupila 9,8%TNSA nego trezor , znaci to su dionice od svih dionicara TNSA.Ne moze uprava tudjim novcima(novcima samog drustva) kupovati dionice za svoj racun i za svoju podrsku.

Nakon inzistiranja UMDT konacno je iz ladice izvucen i sluzbeni zapisnik sa zadnje Glavne skupstine( http://zse.hr/default.aspx?id=27500 ) iz kojeg se vidi da uprava i NO nisu dobili razrjesnicu vecine dionicara.
Takodjer bi se zahvalili malim dionicarima na podrsci i poslanim punomocima za sljedecu skupstinu te pozivamo one male dionicare koji ne mogu zbog svojih obaveza prisustvovati sljedecoj skupstini da nam se jave na mail umdtransadria@gmail.com zbog dogovora oko eventualne podrske.

[/quote]
Kad je skupština Novi sam u dionici od srijede


Ljuti boj se bije…

Stižu mi pisma Udruge dioničara, zovu telefonom, kažu pridruži se nama, naš put je popločan zlatom, mi ćemo ti osigurati zaradu, samo digni ruku za nas…

A ja ne znam što da radim, dignut za ove ili za one…

UMDT sasvim sigurno ne obecaje put poplocan zlatom ali zato obecaje transparentnost poslovanja , NE kupovinu sumnjivih privatnih obrta za basnoslovne cifre , NE gasenje struje za vrijeme skupstina drustva , DA boljem i kvalitetnijem odnosu s dionicarima ….

Pročitao zapisnik i tako je i bilo. Moram priznati da mi nije jasno što se sada dešava. Skupština kreće od početka ko da ništa nije bilo ili se nastavlja gdje je prekinuta ili nešto treće.

Vidim da je dionica pod posebnom prismotrom zbog ovog svega. Šta to uopće znači?

Skupština ti je 29.10.

TNSA- Segment promatranja

12.10.2009 14:12:00

Sukladno čl. 357. Pravila Zagrebačke burze, Burza je dionice TNSA-R-A svrstala u Segment promatranja radi okolnosti vezanih uz održavanje Glavne skupštine.

Glavna skupstina ce se odrzati 29.10.2009. http://zse.hr/default.aspx?id=27253

Sagledavajući cjelokupnu situaciju, svakom dioničaru bi bilo bolje da se prikloni Udruzi malih dioničara. U udruzi su dioničari koji su vlastiti novac uložili kupujući dionice Transadrie i naravno da im je u interesu što bolje i transparentnije poslovanje, kao i povećanje uložene vrijednosti. Mislim da ne treba u nikojem slučaju biti emotivan i davati glasove guzonjama kao što su gosp.Ključariček i njegov sin. Oni bi preuzeli firmu džabe "bez ijedne kune" (poznato u praksi u RH), muljajući preko leđa malih dioničara i tuđega novca. Mislim da je vrijeme pljačke Hrvatskih poduzeća iza nas, što zorno pokazuje i opredjeljenje HFP-a, koji je stao na stranu udruge. Ne vjerujem sa su se oni opredijelili tek tako svojom voljom, već su ih očito silne afere na to natjerale!? Nebi isključio ni utjecaj EU, koji oštro osuđuje sve manipulacije državnom imovinom i koji oštro upozorava na hitno zaustavljanje korupcije u sustavu RH.
Smatram da ova priča, za male dioničare i radnike, može sretno završiti jedino ukoliko firmu preuzmu oni, koji u njoj imaju uložen vlastiti kapital!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close